Anasayfa » Gündem
ENGELLİLER KAMPTA BULUŞTU
Elazığ Karayolları 8. Bölge Müdürü Yasin Altunyuva, ilimizdeki engellilere oldukça anlamlı bir jest yaptı; bir ilk olarak onlara Hazar Gölü kıyısındaki Karayolları kampında 10 günlük tatil imkânı sundu.
MÜSİAD’dan Basın Toplantısı
MÜSİAD Elazığ Şubesi cumartesi günü Osmanlı İnşaat'ın ev sahipliğinde kahvaltılı bir toplantıda basınla bir araya geldi.
EKİCİ: Önemli bir görev ifa ediyorsunuz…
Gazetemiz idarecileri ilimizin etkili isimlerinden BBP MKYK Üyesi Selami Ekici'yi ziyaret etti.
BİR AÇIKLAMA
Numan Kurtulmuş tarafından görevlerinden alınan Ordu ve Diyarbakır il başkanları nedense El-Aziz Gazetesi ile bir ilişkileri olmadığını açıklamak ihtiyacını ve bizimle aynı paralelde görünmekten rahatsızlık hissetmişlerdir.
Numan'dan Susurluk Yalanı!
Numan Kurtulmuş'un Fatih Altaylı'nın Teketek Programında yaptığı Susurluk konusunda cesur davranılmadı iddiasını dönemin Başbakanı Erbakan'ın açıklamaları ve olaylar yalanlıyor...
MÜBAREK MİRAÇ KANDİLİ
Miraç; bütün süfli duygulardan ve beşeri hislerden tertemiz bir kulluğa, en yüce mertebeye yükseliştir. Miraç Kandili; feyiz ve bereketin coştuğu, iç dünyamızı sorgulama ve yüce Allah'ın hoşnutluğunu kazanma fırsatının sunulduğu güzel bir gecedir.
Ordu il başkanı Erkan Temiz’den genel merkezden yapılan iddialara cevap
Ordu il başkanı Erkan Temiz genel merkezden kendisi ile ilgili yapılan iddialara bir cevap yayınladı
Galaksi Tatil Köyü Açıldı
Galaksi Tatil Köyü Pazar günü düzenlenen törenle hizmete girdi.
İlgi, Önceki Yılları Geride Bıraktı
Gazetemiz geleneksel hale getirdiği kuruluş yıldönümü toplu yemeklerinden dördüncüsünü 13. Yılı münasebetiyle ilimizin gözde mekanı Sultan Sarayında verdi.
Gazetemiz 13. yılını okurlarıyla birlikte kutluyor
1 Temmuz Perşembe günü ilimizin yeni ve gözde mekânlarından Abdullahpaşadaki Sultan Sarayında gerçekleşecek yemekli programla El-aziz Gazetesinin okurları buluşacak.
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:03
Güneş 06:25
Öğle 12:38
İkindi 15:59
Akşam 18:38
Yatsı 19:55
DÖVİZ KURLARI
USD 3.9176     EURO 4.8144     IMKB 117216     ALTIN 165,528