Anasayfa » Gündem
HİSARCIKLIOĞLU: GELİŞMEK İÇİN HERŞEYİNİZ VAR
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve TÜMSİAD Başkanı Hasan Sert son olarak Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile Elazığ Ticaret Borsası tarafından düzenlenen müşterek ödül törenine katıldı.
ETSO’NUN YENİ BİNASININ TEMELİ ATILDI
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odasının Keban Yolu üzerinde yaptıracağı yeni hizmet binasının temeli atıldı.
TÜMSİAD Elazığ Şubesi Açıldı
Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Şubesinin açılışı yapıldı. Vali Muammer Erol, Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, Rektör Prof. Dr. Feyzi Bingöl, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert gerçekleştirdi.
Ticaret Borsası Yeni Yerini Açtı
Elazığ Ticaret Borsası bir süredir yapımı süren yeni binasının açılışı Cuma günü TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, TÜMSİAD Genel Başkanı Hasan Sertin katılımıyla yapıldı.
Hacı Sıdıka Dumandağ Kız Kur’an Kursu Açıldı
Dumandağ Ailesinin Gümüşkavak Mahallesinde yaptırdığı Kuran Kursu bugün geniş katılımlı bir törenle açıldı.
PAŞA KONAĞI MİSAFİRLERİ AĞIRLADI
Bir dizi etkinliğe katılmak üzere ilimize gelen Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez ve TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu beraberindeki bir heyetle özel bir uçakla Cuma günü ilimize geldi.
Türkiye birincisi Elazığ’dan
İlimizin başarılı eğitim kurumlarından Özel Harput Koleji Türkiye'nin en tanınmış, başarılarıyla ön plana çıkan Doğa Koleji ismiyle ilk olarak SBS başarısını duyurmak için basının karşısına geçti.
AKSA ENERJİ'DEN AÇIKLAMA
Son günlerde Elazığda sık sık yaşanan su kesintileri 2 kurumu karşı karşıya getirdi....
YENİ ANAYASA SORUNU YOK
12 Eylül Referandumu ile hayata geçirilen kısmi anayasa değişikliği AKP iktidarının ihtiyaç duyduğu çok temel konularda gerekli açılım ve girişimler için yeterince imkân sağlamaktadır. Yapılan anayasa değişikliği, yeni bir anayasa gerçekleştirilmesinin mümkün olmayabileceği öngörülerek ve düşünülen reformlar için imkân sağlayacak şekilde belirlenmiştir.
Elazığ’da ilk ortodonti kliniği açıldı
Elazığ'da ilk ortodonti kliniği açıldı. İlimizde halk arasında tel tedavisi olarak bilinen ortodontik tedavi hizmeti veren bir klinik açıldı.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3738     EURO 6.0725     IMKB 90529     ALTIN 213,679    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:59
Güneş 07:27
Öğle 12:25
İkindi 14:49
Akşam 17:10
Yatsı 18:33