Anasayfa » Gündem
SAVCILARDAN POLİSE SEMİNER
Elazığ'daki Emniyet mensuplarına savcılar tarafından, "TCK ve CMK uygulamaları, polisin yetkileri, yetki aşımı, orantılı- orantısız güç kullanma, uygulamada karşılaşılan sorunlar, görüş ve çözüm önerileri" konularında eğitim semineri verildi.
TARİHİN BİR KARANLIĞI DAHA AYDINLATILDI...
Güneş balçıkla bal gibi sıvanırmış... Tarihçi Doç. Dr. Mustafa Sıtkı Bilgin yıllardır Ecevit yaptı diye toplumun belleğine kazınan Kıbrıs Barış Harekatını aslında Erbakan'ın yaptığını belgeleriyle gözler önüne serdi.
Girişimcilik Konferansı 25 Şubat’ta
Elazığ İl Milli Eğitim Müdürü Nihat Büyükbaş, İnsan Kaynaklarının Mesleki Eğitim Yoluyla Geliştirilmesi Projesi (İKMEP) tarafından desteklenen ve 25 Şubat'ta yapılacağı duyurulan Girişimcilik Konferansının amacıyla ilgili bilgiler verdi.
6 AYRI OLAYDA 12 TUTUKLAMA
Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş görevlilerince, 1 hafta içinde il genelinde yaşanan 4 ayrı hırsızlık ve faili meçhul ateşli silah ile kasten adam yaralama olaylarında toplam 12 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.
III. Elazığ Avrupa Ekonomik Zirvesi
Elazığ Avrupa Ekonomik Zirvesi, Almanya'nın Hessen eyaletinde yoğun bir katılımla 3. kez gerçekleştirildi. Zirvede Elazığ'ın sanat, siyaset, bilim ve iş dünyası ile medya mensupları biraraya geldi.
Erbakan 28 Şubat'ı anlatacak
Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan, 28 Şubat Pazar günü, 28 Şubat ve Ticari Hayata Etkileri üzerine bir konferans verecek.
EĞİTİM BİR-SEN’DEN MANİFESTO GİBİ AÇIKLAMA
Eğitim Bir-Sen İl Temsilcisi Yasin Karakaya yönetim kuruluyla basın mensuplarının karşısına geçti. Gündemi değerlendiren Karakaya manifesto niteliğinde bir açıklama yaptı.
AGD’DEN KUTLU DOĞUM PROGRAMI
Âlemlere rahmet efendimizin dünyaya gelişi münasebetiyle AGD Hanım Kolları Elazığ Şubesi tarafından Kutlu Doğum programı yapılıyor.
Hukukçulardan HSYK'ya sert tepki
Elazığ Demokrat Hukukçular Platformu üyesi avukatlar, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nun (HSYK) kararlarına tepkilerini dile getirmek üzere Adliye Sarayı önünde toplandılar.
ESRARENGİZ KAZA
Elazığ'da kaybolan ve 17 gündür haber alınamayan iki arkadaşın kullandığı araç Malatya'da uçurumdan dereye yuvarlanmış halde bulundu ancak gençlerin cesetlerine ulaşılamadı.
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:37
Güneş 06:59
Öğle 12:43
İkindi 15:45
Akşam 18:15
Yatsı 19:31
DÖVİZ KURLARI
USD 3.7875     EURO 4.6596     IMKB 117522     ALTIN 161,935