Anasayfa » Gündem
Yargıtay 8. Daire Başkanlığına Uluç Seçildi
Yargıtay 8. Hukuk Dairesi Başkanlığı'na Elazığlı hemşehrimiz Yusuf Uluç seçildi.
28 ŞUBAT BAŞARILI OLAMAMIŞTIR
Prof. Dr. Erbakan'ın 28 Şubat konulu konferansı bitti. Konuşmanın tam metni...
KEBAN BARAJ GÖLÜNDE ÇIKAN BÜYÜK BALIK
Keban Baraj Gölünde büyük bir balık çıktı. Turna cinsi olan balığın boyu 2 metre 25 santimetre, kilosu ise 143 kilogram...
Erbakan Canlı Yayında 28 Şubat'ı Anlatacak
Necmettin Erbakan, 28 Şubat süreci ile ilgili bir konferans verecek. 28 Şubat'ta Ankara'da gerçekleştirilecek olan konferans canlı olarak sadece Ajans5.com'dan yayınlanacak.
7 TUTUKLAMA
Emniyet Müdürü Fahrettin Coşkun Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Müdürlüğünce yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdi.
Gazetemiz idarecileri ATV-Sabah ziyaret
Gazetemiz idarecileri ATV-Sabah İl Temsilcisi Erkan Köseyi ziyaret etti.
Fırat'ta Enformatik Laboratuarı Açıldı
Fırat Üniversitesinde yeni kurulan ve 5 laboratuar, 2 derslik, 200 adet bilgisayarın bulunduğu Enformatik Laboratuarının açılışı bugün yapıldı.
SAVCILARDAN POLİSE SEMİNER
Elazığ'daki Emniyet mensuplarına savcılar tarafından, "TCK ve CMK uygulamaları, polisin yetkileri, yetki aşımı, orantılı- orantısız güç kullanma, uygulamada karşılaşılan sorunlar, görüş ve çözüm önerileri" konularında eğitim semineri verildi.
TARİHİN BİR KARANLIĞI DAHA AYDINLATILDI...
Güneş balçıkla bal gibi sıvanırmış... Tarihçi Doç. Dr. Mustafa Sıtkı Bilgin yıllardır Ecevit yaptı diye toplumun belleğine kazınan Kıbrıs Barış Harekatını aslında Erbakan'ın yaptığını belgeleriyle gözler önüne serdi.
Girişimcilik Konferansı 25 Şubat’ta
Elazığ İl Milli Eğitim Müdürü Nihat Büyükbaş, İnsan Kaynaklarının Mesleki Eğitim Yoluyla Geliştirilmesi Projesi (İKMEP) tarafından desteklenen ve 25 Şubat'ta yapılacağı duyurulan Girişimcilik Konferansının amacıyla ilgili bilgiler verdi.
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:58
Güneş 05:28
Öğle 12:27
İkindi 16:11
Akşam 19:15
Yatsı 20:39
DÖVİZ KURLARI
USD 4.0867     EURO 5.0024     IMKB 110059     ALTIN 174,736