Anasayfa » Gündem
Siyasette Değişen Dengelerin Elazığ’a Etkisi
Geçtiğimiz hafta siyasetteki en önemli gelişme Saadet Partisinin oy oranının % 6.8 olduğunu gösteren kamuoyu araştırma sonuçlarının medyaya yansıması oldu. Bu benim tahmin ettiğim bir durumdu...
Ortaya Çıkan Profili Karşısında MHP’nin Gerisi Ne Kadar Temiz?
En üst düzey 10 yöneticisinin moruk hovarda olduğu tescillenen MHPnin geri kalan kısmının iffet ve namus erbabı olduğunu düşünmek kolay olmasa gerek. Ortaya çıkan profili MHPnin tam bir ahlâki çöküntü içerisinde olduğunun resmidir.
Kasetler bir İsrail gezisine bakar...
Önce Başbakanın açıklamalarından başlayayım.Eline beline diline sahip ol ifadelerini, bakın gördünüz mü yeni kasetleri çıktı, bunlar böyleler işte durumuna indirgemesi doğrusunu söylerseniz hiç hoş değildi.
Fırat Üniversitesi Kültür Park Açıldı
Fırat Üniversitesi kampusu içinde yaklaşık 7 aydır yapımı devam eden 50.000 metrekarelik Kültür Park pazartesi akşamı düzenlenen törenle açıldı.
EL-AZİZ GAZETESİNDEN ELAZIĞ YENİ CUMHURİYET BAŞSAVCISINA ZİYARET
El-Aziz Gazetesi yöneticileri, Süleyman Bağrıyanık yerine Elazığ Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Musa Çatal'a hoş geldiniz ziyaretinde bulundu.
DAMLA HASTANESİ HASTA KABULÜNE BAŞLADI
Bir süredir yapımı bittiği halde resmi prosedür gereği açılmayı bekleyen Damla Hastanesi bugün düzenlenen bir kokteylle hasta kabulüne başladı.
MHP'NİN ÜÇ KASETİ DAHA VAR
Kaset konusunda yaptığı öngörülerin hepsi çıkan eski parlamenter Tevfik Diker, 3 kasetin daha yayınlanacağı günü beklediğini açıkladı.
DOĞTAŞ'TAN YENİ MAĞAZA
Doğtaş Elazığ Exclusive Mağazasını açtı
KANAL 24 ELAZIĞ'DA YAYINDA
Haber kanalı 24 TV Elazığda karasal yayına başladı.
Saadet’e ilgi artıyor
Saadet Partisi Sarıcan Teşkilatının organizasyonu için Sarıcana giden Milletvekili Adayı Mine Kayayı Sarıcan da kalabalık bir bayan topluluğu karşıladı. Sarıcanlı bayanların sorunlarını dinleyen Kaya, Saadet Partisi Sarıcan Seçim Bürosunda bayanlara hitap etti.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3162     EURO 6.0382     IMKB 99274     ALTIN 219,783    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:04
Güneş 07:29
Öğle 12:40
İkindi 15:17
Akşam 17:40
Yatsı 19:01