Anasayfa » Gündem
Depremin Yaraları Sarılıyor
8 Mart 2010 tarihinde Karakoçan Başyurt merkezli meydana gelen 6,0 büyüklüğündeki depremin ardından Karakoçan, Kovancılar ve Palu İlçeleri merkez ve köylerinde depremden zarar gören vatandaşların yaraları sarılmaya devam ediyor.
Bazı bölgelerde elektrik kesilecek
FEDAŞ Elazığ İl Müdürlüğü'nden yapılan basın açıklamasında yeni tesis çalışmaları nedeniyle 15-19 Aralık tarihleri arasında bazı bölgelerde elektrik kesintisi uygulanacak.
AGD’DEN ÖDÜLLÜ YARIŞMA
Anadolu Gençlik Derneği Elazığ Şubesi Ortaöğretim Komisyonu 40 hadis ve peygamberimizin 99 ismini ezberleme yarışması düzenliyor.
FIRAT ÜNİVERSİTESİ 1. OLDU
Erzincan Üniversitesi'nin ev sahipliğini yaptığı Üniversitelerarası 2. Lig Basketbol Turnuvası sona erdi. Turnuvada Fırat Üniversitesi birinci oldu.
KÖYLÜ FEDAŞ’TAN HİZMET BEKLİYOR!
Hava şartlarının değişmesi ile birlikte özellikle köylerde yaşanan elektrik kesintileri vatandaşa zor günler yaşatmaya başladı
ESAT CEYLAN YAPILAN ANKETLERDE ÖNDE GİDİYOR…
Gazetemiz idarecileri bir süre önce gazetemizi ziyaret eden Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Esat Ceylan'a iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette gündemi yaklaşan genel seçimler nedeniyle yapılmaya başlayan kamuoyu araştırmaları ve anketleri belirledi.
HARPUT MUHTARINDAN ÖDÜL
Harput muhtarı Feyzi Kahraman Harput'a ve Harput Ekrem Uzel İlköğretim Okulu'na yaptığı çalışmalardan dolayı yönetici ve iş adamlarına ödül verdi.
KEBAN`DA OKUMA YAZMA KURSU
Kebanda açılan okuma yazma kursunu bitiren 58 kadına sertifikaları verildi.
Üniversitemiz ilk binde
ODTÜ Enformatik Enstitüsü bünyesinde kurulan URAP Araştırma Laboratuvarı tarafından hazırlanan ''Dünyanın En İyi 2000 Üniversitesi'' listesi resmen açıklandı. Türkiye'den toplam 62 üniversitenin bulunduğu listede Fırat Üniversitesi 994.sırada yer alırken pek çok vakıf ve devlet üniversitesini geride bırakarak Türk üniversiteleri arasında 20. sırayı aldı.
2 İTFAİYECİ YARALANDI
Yıldız Bağlarında çıkan yangına müdahale etmek isteyen 2 itfaiye eri tüp patlaması sonucu yaralandı.
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:03
Güneş 06:24
Öğle 12:15
İkindi 15:23
Akşam 17:55
Yatsı 19:11
DÖVİZ KURLARI
USD 5.7865     EURO 6.7031     IMKB 98631     ALTIN 227,097