Anasayfa » Gündem
Sigara ve Sağlık Kongresi Yapıldı
Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı ile Sigara ve Sağlık Ulusal Komitesi tarafından düzenlenen Sigara ve Sağlık ulusal Kongresinin 4.sü Elazığ'da gerçekleştirildi.
İlimizde peşpeşe 5 deprem
Gece saat 01.00 sularında peşpeşe ilimizde merkez üssü Sivrice ilçesi ve Mollakendi beldesi olan 5 deprem meydana geldi.
AYIŞIĞI’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Gazetemiz idarecileri ilimizde günlük yayın yapan gazetelerden Ayışığı gazetesine kurduğu matbaa dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
ELAZIĞ AVRUPA ŞEHRİ OLACAK
Karayolları 8. Bölge Müdürü Yasin Altunyuva, yapımına devam edilen ve artık sona gelinen Güney Çevre Yolu için, Yapım şekliyle bu yolu otoyol standartlarında Elazığımıza kazandırıyoruz dedi.
FEDAŞ'TAN UYARI
FEDAŞ, yarın (10 Haziran Perşembe günü) tesis çalışmaları nedeniyle muhtelif zamanlarda elektriklerin kesileceğini, ayrıca 10 yıllık damga süresini doldurmuş elektrik sayaçlarının periyodik muayeneden geçirileceğini bildirdi.
EMNİYET'TEN DEV OPERASYON
Elazığ Emniyet Müdürü Fahrettin COŞKUN, il ve ilçelerde eş zamanlı yapılan uyuşturucu operasyonunda 75 kilo esrar ele geçirildiğini, 42 şüpheli şahıs hakkında işlem yapıldığını ve 32 şüphelinin de tutuklandığını açıkladı.
MİLLÎ GAZETE MİLLÎ GÖRÜŞÇÜLERİ NARKOZLUYOR!
Saadet Partisi bir Sabetayist Yahudi olan Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'un yönetimine geçince inisiyatifini ele aldığı Millî Gazete ve TV-5 aracılığıyla Millî Görüşçüleri narkozlayarak Şii Hizbullah örgüt
Necmeddin Erbakan Kimdir?
Çok üstün ilmi ve yönetim zekâsı vardır. Çok samimi imana sahiptir. Siyasi cesareti vardır. Azimlidir. Bu özellikleri ile büyük hizmetler yapmış ve herkesin saygısını kazanmıştır. Halen yaşayan dünyanın en büyük lideridir.
Elazığ - Malatya Çalıştayı Yapıldı
Elazığ ile Malatya arasındaki kültürel ilişkileri geliştirmek amacıyla 4 yıl önce başlatılan EL-MA projesinin çalıştayı Pazartesi günü Malatya'da yapıldı.
MAVİ MARMARA’YI UĞURLAMAYA GİTMEYEN NUMAN’A DİKKAT!
İHH'nın, Gazze ablukasının kaldırılmasına yönelik uluslar arası gönüllü eylemci ve insani yardım taşıyan Mavi Marmara Gemisinin uğurlama törenine Saadet Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş katılmadı.
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:18
Güneş 05:04
Öğle 12:35
İkindi 16:28
Akşam 19:55
Yatsı 21:33
DÖVİZ KURLARI
USD 4.8352     EURO 5.6600     IMKB 89744     ALTIN 193,201