Anasayfa » Gündem
TÜRK EĞİTİM-SEN’E YENİ BİNA
Türk Eğitim-Sen Elazığ Şubesi Maraton Otel yanındaki yeni hizmet binasına taşındı...
DİREKSİYON SINAVLARI YAPILDI
20 Ağustos ehliyet yazılı sınavında en az 70 puan alıp başarı gösteren sürücü adayları bugün direksiyon sınavına tabi tutuldular.
EL-AZİZ'DEN TÜMSİAD'A ZİYARET
Gazetemiz Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Geçkil ve gazetemiz İmtiyaz Sahibi Fatih Nacar Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Elazığ Şubesini ziyaret etti.
Öcal Ailesi'nin Acı Günü
Elazığ Eczacılar Odası Yönetim Kurulu Üyesi, Kardelen Eczanesinin sahibi, Saadet Partisi İl Başkanı Burhan Sadakın damadı, Saadet Partisi 2. Sıra milletvekili adayı İbrahim Öcalın babası Hacı Hasan Öcal bu sabah tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
KEBAN’IN ZIRKI YÖRESİNE ULAŞILAMIYOR
Zırkı, Keban'a ait birçok köyü içine alan, yüzlerce insanın yaşamını sürdüğü bir yörenin adı Zırkı yöresi ile çevresindeki diğer köylerle ne yazık ki uzun bir süredir iletişim kurmak neredeyse imkânsız...
MÜSİAD DOST MECLİSİNİN KONUĞU SUNGUROĞLU OLDU
Elazığ Tanıtım Günleri Kapsamında Elazığa gelen Prof.Dr.Kadirhan SUNGUROĞLU Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi nin DOST MECLİSİ Konuğu oldu.
FIRSATLAR ŞEHRİ ELAZIĞ TANTIM TOPLANTISI YAPILDI
Elazığ TSO tarafından uygulanan ve Fırat Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen "Fırsatlar Şehri Elazığ" adlı proje, Elazığ TSO'da düzenlenen Basın toplantısı ile tanıtıldı.
AĞAR'A HAPİS CEZASI
Eski İçişleri Bakanı, ilimiz eski milletvekillerinden Mehmet Ağar'a 5 yıl hapis cezası verildi..
TÜMSİAD ELAZIĞ ŞUBESİNDEN SOMALİYE YARDIM
Elazığ Valiliği Afrikaya yardım kampanyası kapsamında TÜMSİAD Elazığ Şubesi üyeleri tarafından yapılan yardımların banka dekontları Elazığ Valisi Muammer Erola teslim edildi. TÜMSİAD Başkanı Süleyman Şeker kampanya dolayısıyla Elazığ Valisi Muammer Erola bir plaket takdim etti.
GÜLERSES AİLESİ'NİN MUTLU GÜNÜ
Gazetemiz okurlarından Erkan Gülerses'in çocukları Yunus Emre Gülerses ve Salih Fuat Gülerses'in sünnet töreni gerçekleştirildi.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.8185     EURO 6.5474     IMKB 97037     ALTIN 239,080    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:08
Güneş 05:37
Öğle 12:28
İkindi 16:10
Akşam 19:09
Yatsı 20:31