Anasayfa » Gündem
ELZEREM’DEN YENİ PROJE
Elazığ Zihinsel Engellileri Rehabilitasyon Merkezi (ELZEREM) Hollanda MATRA Fonu tarafından finanse edilen Ergen Engellilerde Rehabilitasyon ve Meslek Edindirme Projesi düzenlenen törenle hayata geçirildi.
Şeker Fabrikası Satılıyor
2010 yılında Danıştay tarafından özelleştirme ihalesi durdurulan Elazığ Şeker fabrikası, yeniden satışa çıkarılıyor.
EVLİYA ÇELEBİ 400 YAŞINDA
İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Evliya Çelebinin 400. Doğum yıldönümü münasebetiyle bir dizi anma etkinliği düzenliyor.
ÜZÜM ve ORCİK FESTİVALİ’NİN İKİNCİSİ DÜZENLENECEK
Elazığ Belediyesinin şehrin tanıtımına destek ve yöresel ürünleri dünya pazarına sunmak amacıyla geçtiğimiz yıl ilkini düzenlediği Üzüm ve Orcik Festivali'nin ikincisi 25 Eylül 02 Ekim tarihleri arasında yapılacak.
TÜMSİAD'DA BAŞKAN SÜLEYMAN ŞEKER
TÜMSİAD Elazığ Şubesi ilk olağan genel kurul toplantısını yaptı. Genel Kurulda Süleyman Şeker, üyelerin tamamının desteğini alarak güven tazeledi.
HAKSEN TOKİ İşbirliğiyle Güney Çevre Yolunda 450 Konut
HAKSEN Konfederasyonu Genel Başkanı Önder ÖZDEMİR ile proje koordinatörü Dr. Önder ÜSTÜNDAĞ TOKİ işbirliğiyle Güney Çevre Yolunda gerçekleştirilecek 450 Konutluk projeyle ilgili bir basın açıklaması yaptı.
'İsrail ancak güçten ve zordan anlar'
Mavi Marmara saldırısı sonrası İsrail'e karşı alınacak tedbirler konusunda daha o zaman önemli uyarılarda bulunan Erbakan, vahşi saldırının hemen ardından "İsrail ancak müeyyideden anlar" değerlendirmesinde bulunmuştu...
DUMAN VE BODRUK AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ
Saadet Partisi Yönetim Kurulu Üyesi Hafız Cuma Duman'ın, hanım kollarında görevli kızı Fikriye Duman ile yine Saadet Partisi'nin uzun yıllar gençlik kolları başkanlığı yapmış şimdi ise yönetim kurulu üyeliği yapan Musab Bodruk hayatını birleştirdi.
HÜRRİYET HEM NALINA HEM MIHINA VURUYOR!
Hürriyet Gazetesi bir yandan hükümetin İsrail ile ilgili kararlarının yanlışlığından dem vururken bir taraftan da İsrail ile yapılan savunma anlaşmaları Erbakan'ın eseriydi yalanını ortaya atarak zihinleri bulandırmaya çalışıyor...
Elazığ Yaşanabilir 19.İl
CNBC-e Business, 81 ilin notunu verdi.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.8185     EURO 6.5474     IMKB 97037     ALTIN 239,080    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:08
Güneş 05:37
Öğle 12:28
İkindi 16:10
Akşam 19:09
Yatsı 20:31