Anasayfa » Gündem
Başkan: ''Kolları Sıvadık"
Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Doğukent ve Salıbaba Mahallelerini bir birine bağlayacak yeni imar yolunda çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Gece Eğitimleri Açılacak
Fırat Üniversitesi'nde 3 bölümde ikinci öğretim programlarının açılması onaylandı.
Havaalanına Gümrük Kurulacak
Havaalanına gümrük kurulması için ilgili bakanlıklar nezdinde girişimde bulunan Elazığ Valisi Muammer Erolun bu girişimlerinden olumlu sonuç alındı ve Elazığ havaalanına geçici gümrük kapısı kurulmasına karar verildi.
Kutlu Doğum Haftası Başlıyor
Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle Elazığ İl Müftülüğü bir dizi etkinlik düzenledi.
Birim Müdürleri Belli Oldu
Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlunun 29 Mart 2009 yerel seçimlerinde ikinci kez seçilerek göreve gelmesiyle birlikte Belediye de yeni ekibini oluşturmaya başladı.
El-Aziz’den Selmanoğlu’na hayırlı olsun
Gazetemiz yetkilileri Elazığ Belediye Başkanlığına ikinci kez seçilen Süleyman Selmanoğluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Dernek Beyanname Formu İçin Son Tarih 30 Nisan
Derneklerin yıl sonu itibariyle düzenleyecekleri "Dernek Beyanname Formunu" Nisan ayı sonuna kadar Mülki İdare Amirliğine verilmemesi gerekiyor.
Fırınlar Denetlendi
Elazığ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü denetimlerini ara vermeden sürdürüyor. Zabıta Ekipleri bugün fırınları denetleyerek gramaj kontrolü gerçekleştirdi.
Köse ve Kutlu Başkan Yardımcısı
Elazığ Belediyesi yeni dönem Meclis toplantılarının ilki gerçekleşti. Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu başkanlığında gerçekleştirilen meclis toplantısında Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Başkan Vekilleri ile komisyon seçimleri yapıldı.
Doğalgaz Çalışmalarını İncelendiler
Elazığ Milletvekilleri Necati Çetinkaya, Tahir Öztürk, Feyzi İşbaşaran ile Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu Doğalgaz çalışmalarını yerinde incelediler.
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:40
Güneş 07:01
Öğle 12:43
İkindi 15:43
Akşam 18:13
Yatsı 19:29
DÖVİZ KURLARI
USD 3.7869     EURO 4.6634     IMKB 116316     ALTIN 161,452