Anasayfa » Gündem
SAADET PARTİSİ GENEL BAŞKANINI İSTİFAYA DAVET ETMEK HADDİNİ BİLEMEMEKTİR
Saadet Partisinin şu anda meşru Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak Beydir. Onu istifaya davet edecek hiçbir kişi ve merci bulunmamaktadır. Esasen böyle bir hak ve yetki hiç kimseye verilmiş değildir. Kim Mustafa Kamalak Beyi Genel başkanlıktan istifaya davet ederse yetkisini, haddini aşmış olur.
Altungök Mobilya’ya plaket
Elazığ Ticaret Borsası'nın görenleri kendine hayran bırakan iç dizaynından ötürü Altungök Büro Mobilya plakete layık görüldü. Plaketi Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Gül aldı.
AV.SELAMİ EKİCİ BBP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OLDU
3 Temmuzda gerçekleştirilen kongrede Genel Başkan seçilen Mustafa Desticinin Genel Başkan yardımcılığı görevine Büyük Birlik Partisi MKYK üyesi ve 2011 Genel seçimlerinde Elazığ 1.sıra Milletvekili Adayı olan Av.Selami Ekici getirildi.
3. Uluslar arası Hazar Spor Oyunları 15 Temmuz'da başlıyor
15 Temmuz Cuma günü yapılacak olan 3. Uluslar arası Hazar Spor Oyunları kapsamında yapılacak organizasyon hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı.
GÜZİDE HANIM İLKÖĞRETİM OKULU AÇILIYOR
Özel Yavuz Selim Güzide Hanım İlköğretim Okulu 2011-2012 eğitim öğretim döneminde hizmete giriyor...
2011 SBS BİRİNCİSİ YİNE ÖZEL MUSTAFA SABUNCU’DAN
8. sınıf öğrencilerine 4 Haziranda yapılan SBS sonuçları açıklandı. Özel Mustafa Sabuncu İlköğretim Okulu her yıl geleneksel hale getirdiği başarı klasiğini bu yıl da devam ettirdi.
TÜMSİAD İLK TEMELİNİ ATTI
TÜMSİAD Elazığ Şubesi üyelerinin oluşturduğu ortakık şirketi 5 milyon TLlik ilk yatırımının temelini Organize Sanayinde gece attı...
GÖRMEZ, HİSARCIKLIOĞLU VE SERT DAMLA HASTANESİNİ ZİYARET ETTİ
Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ve TÜMSİAD Genel Başkanı Hasan Sert Damla Hastanesini ziyaret etti. Hastaneyi gören Hisarcıklıoğlu ABD'de mi çizildi projesi, diye sordu...
HİSARCIKLIOĞLU: GELİŞMEK İÇİN HERŞEYİNİZ VAR
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve TÜMSİAD Başkanı Hasan Sert son olarak Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile Elazığ Ticaret Borsası tarafından düzenlenen müşterek ödül törenine katıldı.
ETSO’NUN YENİ BİNASININ TEMELİ ATILDI
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odasının Keban Yolu üzerinde yaptıracağı yeni hizmet binasının temeli atıldı.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.4731     EURO 6.2133     IMKB 103408     ALTIN 229,916    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:57
Güneş 06:19
Öğle 12:36
İkindi 16:01
Akşam 18:42
Yatsı 19:59