Anasayfa » Gündem
25 KİLO ESRAR YAKALANDI
Emniyet Müdürü Fahrettin COŞKUN Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce Gümrük Kaçağı Mallar ile uyuşturucu madde ticareti yapan şahısların yakalanmasına yönelik olarak ilimizin giriş, çıkış noktalarında ve merkezinde yapılan çalışmalar hakkında yazılı bir açıklama yaptı.
BUGÜNKÜ MEDYA VİCDANSIZLARI!..
İlk günden beri Erbakan ve Millî Görüş söz konusu olduğunda insafları kuruyan, vicdanları kararan, gözleri dönen, insanlıktan çıkan, ne dediğini, ne yaptığını bilmez tipler vardır ki onlar 41 yıldır hiç mi hiç değişmediler.
İSTİŞARE TOPLANTISI - CANLI
Büyük Anadolu Oteli'ndeki İstişare Toplantısını canlı olarak sitemizden takip edebilirsiniz...
Sadakat Vasfı olmayana Emanet Teslim edilmez
Başarının şartları arasında,bilgi, sabır ve gayret ne kadar önemli ise,kazanılanın korunabilmesi için sadakat de o derece önemlidir. Rasim Kökmen'in Ajans5'te yayımlanan yazısı...
KARA ULAŞTIRMA GENEL MÜDÜRLÜĞE YÜCEULU ATANDI
Hemşehrimiz İstanbul Ulaştırma Bölge Müdürü Ali Rıza Yüceulu Kara Ulaştırma Genel Müdürlüğü'ne atandı...
ALTUNYUVA’DAN HİZMET GEZİSİ
Karayolları 8. Bölge Müdürü Yasin Altunyuva ilimizde yayın yapan basın kuruluşlarının temsilcilerinin katıldığı bir gezi düzenleyerek hizmetlerini hem gösterdi hem anlattı.
NUMAN İSTİFA EDİYOR
Saadet Partisi, mahkeme tarafından partiyi Olağanüstü Kongre'ye götürülmesi amacıyla 3'lü komisyona devredildi. Genel Başkan Numan Kurtulmuş'un da görev ve yetkileri düştü. Peki şimdi ne olacak?
SAADET KONGREYE GİDİYOR
Saadet Partisi'nin Kongre kararıyla ilgili mahkemesi bugün sonuçlandı. İşte Milli Görüşçüler tarafından merakla beklenen kongre kararı...
TÜSİAD BAŞKANI BOYNER ELAZIĞ'DAYDI
Salı günü ilimizin seçkin mekânlarından Sultan Sarayı salonları, TÜSİAD ve TÜRKONFED tarafından birlikte tertiplenen Bölgesel Kalkınma ve İş Dünyasının Rolü konulu toplantıların 3.süne ELSİAD Başkanı Veysel Solmaz ev sahipliğinde sahne oldu. Bu toplantıların 1.si Gaziantepte, 2.si Trabzonda yapılmıştı...
Saadet İstanbul'da Kongreye Gidiyor
SP GİK eski üyesi Selman Esmerer, İstanbul eski il başkanı Sadrettin Duman, İstanbul il yönetiminin güçlü isimleri ve 26 ilçe başkanı bir basın topantısı düzenleyerek 400 delege imzasıyla İstanbul'da il kongresi talep ettiler.
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:08
Güneş 06:30
Öğle 12:14
İkindi 15:16
Akşam 17:46
Yatsı 19:03
DÖVİZ KURLARI
USD 5.6626     EURO 6.5275     IMKB 96455     ALTIN 222,078