Anasayfa » Gündem
LİSTE SPEKÜLASYONLARI YALAN MI?
Elazığ'da ilk 15, ilk 20'ye giren aday adayları listesi diye dilden dile dolaşan iddialar yaptığımız araştırmaya göre tamamen gerçek dışı...
HADİ TUNÇ: HİZMET İÇİN GELİYORUM
AKP Aday Adayı Hadi Tunç beraberindeki heyetle gazetemizi ziyaret etti. Ziyarette Tunçu gazetemiz El-Azizin Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Geçkil ve imtiyaz sahibi Fatih Nacar karşıladı.
Milli Görüş sitelerinde şu konu dolaşıyor
Konu hem günümüze hem geleceğe ışık tutuyor...
Millî Görüş’ten Ayrılan Özal Ve Erdoğan Başarılı Oldu; Kurtulmuş Niye Olamadı?
Erbakan, görüntüsünü verdiği üzere zannedildiği gibi rejimin hep aç-kapa uygulamasına muhatap kaldığı partilerle seçim kazanıp iktidar olarak, daha ilk günde deklare ettiği hedeflerine varmayı hesaplıyor değildi.
Kitaba Baskın İle Fışkıran Gömülü Silahlara Aynı Tepki
Şamatacı çevrelerin son günlerdeki flaş yaygarası, basılmayan kitaba baskına ilişkin Adamların gözlerinden ateş, ağızlarından alev, kalemlerinden kan, köşelerinden kin ve nefret fışkırıyor.
AKP’nin Rasyonel Açılımı: Aşure Kazanı Partisi
Darılmazlarsa biraz gerçekçi hareket edip, bence rasyonel açılımı Aşure Kazanı Partisi olan AKPnin Elazığ için uygun gördüğüm ve olması gereken adaylarına ilişkin görüş ve düşüncelerimi paylaşmak istiyorum...
Türkiye’nin dediği oldu
Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Türkiye'nin bütün taleplerinin kabul edildiğini ve operasyonun komutasının NATO'ya devredileceğini duyurdu.
YILIN BÜROKRATI ERHAN ESMERAY
GAP Gazeteciler Birliği tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen GAP Oscarı Yılın en başarılısı ödülü Yılın en başarılı bürokratı seçilen RTÜK Diyarbakır Bölge Müdürü Erhan Esmeraya verildi.
SAADET’TEN TEMAYÜL YOKLAMASI
Saadet Partisi 12 Haziranda yapılacak Genel Seçimlerde ilimizden milletvekili adayı olmak isteyen aday adayları için temayül yoklaması yaptı...
MİLLİ GAZETE’DEN BÖLGE TOPLANTISI
Milli Gazete Elazığ Temsilciliği tarafından ilimizde bir bölge toplantısı gerçekleştirildi...
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3162     EURO 6.0382     IMKB 99274     ALTIN 219,783    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:04
Güneş 07:29
Öğle 12:40
İkindi 15:17
Akşam 17:40
Yatsı 19:01