Anasayfa » Gündem
SAADET BAŞKANLIK DİVANININ BELİRLEDİ
Saadet Partisi 4. Olağan Kongresini muhteşem bir atmosferde tamamladıktan sonra bugün toplanan Saadet Partili yöneticiler başkanlık divanını belirledi.
Çemişgezek Festivali Başladı
Çemişgezek Dut ve Peynir Festivali'nin 14.'sü bu sene geniş bir katılımla yapılıyor. Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın katılacağı etkinliklerde sevilen ses sanatçısı Zara en güzel eserlerini seslendirecek.
YGS VE LYS İÇİN REHBERLİK
İl Milli Eğitim Müdürü Vekili İbrahim Bozkurt tarafından YGS ve LYS'den tercih yapacak öğrencilere okullarda ücretsiz rehberlik hizmeti verileceği açıklandı.
Türk Hava Yolları’nın Yeni İl Müdürü: Kuddusi Demir
Türk Hava Yolları'nın yeni İl Müdürü Kuddusi Demir bugün basın mensuplarıyla kahvaltılı bir basın toplantısında bir araya geldi.
BİRLİKTELİK İSTİFA GETİRDİ
MHP Elazığ Belediye Meclis Üyesi Sevim Demirbaş, Elazığ Sivil Toplum Kuruluşları Platformu organizesinde yapılan ortak basın açıklamasına MHP temsilcisinin, BDP temsilcisiyle birlikte imza atmasına tepki göstererek, parti üyeliğinden istifa ettiğini açıkladı.
Belediye:"Harput'u ayağa kaldıracağız"
Elazığ Belediyesi Harput'ta çevre düzenlemesi çalışmalarına devam ediyor.
BİR FIRLAMA SALATALIK SATIYORUM DESE
Hürriyet'in fırlama yazarı Ahmet Hakan tam da Saadet Partisi 4. Büyük Kongresi öncesinde Oğuzhan Asiltürk'ü Millî Görüş'ün ağabeyi ilan edince büyük bir ilgi topladı, geniş yankı uyandırdı.
EL-AZİZ’DEN BORSA’YA ZİYARET
Gazetemiz Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Geçkil ve imtiyaz sahibi Fatih Nacar Elazığ Ticaret Borsası Başkanı M. Ali Dumandağ'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
BU GECE BERAT KANDİLİ
Bu gece mübarek Berat Kandili! Berat; cezadan ve borçtan kurtulmak, günahlardan arınarak Allah'ın rahmet ve mağfiretine erişmektir. Bir kurtuluş, af ve arınma gecesi olan Berat Kandili Ramazan ayının da bir müjdecisidir.
EL-AZİZ’DEN TEKNOKENT’E ZİYARET
Gazetemiz Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Geçkil, gazetemiz İmtiyaz Sahibi Fatih Nacar ve ekonomi dünyasının etkili isimlerinden ETSO Eski Yönetim Kurulu Üyesi, iş adamı Mahir Cihangiroğlu ile birlikte Fırat Teknokent Genel Müdürü Prof. Dr. Erhan Akın'ı ziyaret etti.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.8185     EURO 6.5474     IMKB 97037     ALTIN 239,080    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:08
Güneş 05:37
Öğle 12:28
İkindi 16:10
Akşam 19:09
Yatsı 20:31