Anasayfa » Gündem
MERMERCİLER SORUNLARINI ANLATTI
Elazığ Mermer ve Madenciler Derneği ve Türkiye Mermer Doğal Taş ve Makineleri Üreticileri Birliği (TÜMMER)ile beraber Akgün Otel'de mermercilerin sorunlarının konuşulduğu bir panel düzenledi...
SAADET’TEN DEV MİTİNG
Saadet Partisi Cuma günü PTT Meydanı'nda binlerce kişinin katıldığı büyük mitingini yaptı.
KAVŞAKLARIN TEMELİ ATILDI
Karayolları 8. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılacak olan Kekliktepe Köprülü Kavşağı ve Çaydaçıra Alt Geçidinin temeli Perşembe günü düzenlenen bir törenle atıldı.
Statüko Adına Kutsal İttifak !‏
PKK'lılar da bir jest yapsın bari.. Zafer işareti yerine bir bozkurt selamı çaksınlar!... Kandil Dağlarına da Ne mutlu Türküm diyene.. yazsınlar!.. MHP'liler ise Biji Serok Bahçeli.. diye cevap versinler!...Kılıçdaroğlu Kürtlere özerklik tanısın!..
SAADET PARTİSİ BASINLA BULUŞTU
Saadet Partisi Elazığ İl Başkanlığı tarafından düzenlenen bir programla Saadet Partisi Milletvekili Adayları, basın mensupları ile bir araya geldi. Saadetin ilimizin en lüks mekanlarından Akgün Otel'de düzenlediği toplantıya basın mensupları hiçbir partiye göstermedikleri ilgiyi gösterdi.
PENCEREDE 1 GÜZEL TİYATRODA
Pencerede 1 Güzel isimli tiyatro oyunu gösterime giriyor...
“İman Varsa Her Şey Var”
Erbakan yıllarca inanç tekeden süt çıkarır diye en veciz şekilde imanın hakikatini anlatan bir söylemle hitap etti Millî Görüşçülere. Son dönemde ise iman varsa her şey var diyerek bu ilahi söylemi taçlandıran son noktayı koydu adeta.
Siyasette Değişen Dengelerin Elazığ’a Etkisi
Geçtiğimiz hafta siyasetteki en önemli gelişme Saadet Partisinin oy oranının % 6.8 olduğunu gösteren kamuoyu araştırma sonuçlarının medyaya yansıması oldu. Bu benim tahmin ettiğim bir durumdu...
Ortaya Çıkan Profili Karşısında MHP’nin Gerisi Ne Kadar Temiz?
En üst düzey 10 yöneticisinin moruk hovarda olduğu tescillenen MHPnin geri kalan kısmının iffet ve namus erbabı olduğunu düşünmek kolay olmasa gerek. Ortaya çıkan profili MHPnin tam bir ahlâki çöküntü içerisinde olduğunun resmidir.
Kasetler bir İsrail gezisine bakar...
Önce Başbakanın açıklamalarından başlayayım.Eline beline diline sahip ol ifadelerini, bakın gördünüz mü yeni kasetleri çıktı, bunlar böyleler işte durumuna indirgemesi doğrusunu söylerseniz hiç hoş değildi.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3171     EURO 6.0307     IMKB 103186     ALTIN 227,130    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:37
Güneş 06:59
Öğle 12:42
İkindi 15:45
Akşam 18:14
Yatsı 19:31