Anasayfa » Gündem
ÖZER ÇEŞME MESCİDİ AÇILDI
Bir süredir tadilatı devam eden Özer Çeşme Mescidi dün geniş katılımlı bir törenle hizmete girdi.
SAADET’TE KONGRE HEYECANI
Saadet Partisi İl Başkanı Burhan Sadak, 17 Temmuz Pazar Günü Ankara Arena Kapalı Spor Salonunda gerçekleşecek Saadet Partisi 4. Olağan Kongresiyle ilgili bir açıklama yayınladı.
DESTEKLEME PİRİMİ ÖDEMELERİ
Tarım İl Müdür Vekili Abdülmecit Yaşa, bu yılın ürünü hububat, baklagil ve yağlı tohumlu bitkiler fark ödemesi desteğine başvuracak çiftçileri, arazi kayıtlarını hasattan önce yaptırmaları konusunda uyardı.
SU ÜRÜNLERİ AV YASAĞI SONA ERDİ
1 Nisan 2011 tarihinden itibaren, doğal göl ve baraj göllerinde ve bu göllere bağlantılı sularda uygulan su ürünleri av yasağı sona erdi.
3. ULUSLAR ARASI HAZAR SPOR OYUNLARI PROGRAMI AÇIKLANDI
Sivrice'de 15 Temmuz 2011 Cuma günü 3.sü gerçekleştirilecek olan Uluslararası Hazar Spor Oyunlarının tanıtım toplantısı yapıldı ve ayrıntılı program açıklandı.
DİN-BİR-DER’den GÜNGÖR’e ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ
Elazığ Din-Bir Der Şubesi göreve yeni atanan Elazığ İl Müftüsü Peyami GÜNGÖR'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
SAADET PARTİSİ GENEL BAŞKANINI İSTİFAYA DAVET ETMEK HADDİNİ BİLEMEMEKTİR
Saadet Partisinin şu anda meşru Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak Beydir. Onu istifaya davet edecek hiçbir kişi ve merci bulunmamaktadır. Esasen böyle bir hak ve yetki hiç kimseye verilmiş değildir. Kim Mustafa Kamalak Beyi Genel başkanlıktan istifaya davet ederse yetkisini, haddini aşmış olur.
Altungök Mobilya’ya plaket
Elazığ Ticaret Borsası'nın görenleri kendine hayran bırakan iç dizaynından ötürü Altungök Büro Mobilya plakete layık görüldü. Plaketi Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Gül aldı.
AV.SELAMİ EKİCİ BBP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OLDU
3 Temmuzda gerçekleştirilen kongrede Genel Başkan seçilen Mustafa Desticinin Genel Başkan yardımcılığı görevine Büyük Birlik Partisi MKYK üyesi ve 2011 Genel seçimlerinde Elazığ 1.sıra Milletvekili Adayı olan Av.Selami Ekici getirildi.
3. Uluslar arası Hazar Spor Oyunları 15 Temmuz'da başlıyor
15 Temmuz Cuma günü yapılacak olan 3. Uluslar arası Hazar Spor Oyunları kapsamında yapılacak organizasyon hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.8185     EURO 6.5474     IMKB 97037     ALTIN 239,080    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:08
Güneş 05:37
Öğle 12:28
İkindi 16:10
Akşam 19:09
Yatsı 20:31