Anasayfa » Gündem
Fırat Üniversitesi Kültür Park Açıldı
Fırat Üniversitesi kampusu içinde yaklaşık 7 aydır yapımı devam eden 50.000 metrekarelik Kültür Park pazartesi akşamı düzenlenen törenle açıldı.
EL-AZİZ GAZETESİNDEN ELAZIĞ YENİ CUMHURİYET BAŞSAVCISINA ZİYARET
El-Aziz Gazetesi yöneticileri, Süleyman Bağrıyanık yerine Elazığ Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Musa Çatal'a hoş geldiniz ziyaretinde bulundu.
DAMLA HASTANESİ HASTA KABULÜNE BAŞLADI
Bir süredir yapımı bittiği halde resmi prosedür gereği açılmayı bekleyen Damla Hastanesi bugün düzenlenen bir kokteylle hasta kabulüne başladı.
MHP'NİN ÜÇ KASETİ DAHA VAR
Kaset konusunda yaptığı öngörülerin hepsi çıkan eski parlamenter Tevfik Diker, 3 kasetin daha yayınlanacağı günü beklediğini açıkladı.
DOĞTAŞ'TAN YENİ MAĞAZA
Doğtaş Elazığ Exclusive Mağazasını açtı
KANAL 24 ELAZIĞ'DA YAYINDA
Haber kanalı 24 TV Elazığda karasal yayına başladı.
Saadet’e ilgi artıyor
Saadet Partisi Sarıcan Teşkilatının organizasyonu için Sarıcana giden Milletvekili Adayı Mine Kayayı Sarıcan da kalabalık bir bayan topluluğu karşıladı. Sarıcanlı bayanların sorunlarını dinleyen Kaya, Saadet Partisi Sarıcan Seçim Bürosunda bayanlara hitap etti.
Çatalçeşme’de Saadet Rüzgarı
Adaylar Adliye Sarayı, Sağlık İl Müdürlüğü, Elazığ Belediyesi Makine İkmal Müdürlüğü, PTT Baş Müdürlüğü çalışanlarını ve Elazığ Emniyet Müdürünü ziyaret ettiler. Saadet Partisi milletvekili adayları aynı günün akşamında da Çatalçeşme Mahallesine geçerek, Çatalçeşme Mahallesi sakinleriyle bir araya geldiler.
HYUNDAI ALTINTAŞ METEF’DE
Hyundai Altıntaş Otomotiv Tunceli Metef Fuarında
Cezaen Vifaka
Erbakana, Millî Görüş davasına vefasızlık ederek ilk günden itibaren Tayip Erdoğan ile birlikte hareket edip AKPnin kuruluşunda yer alanların çok büyük bir bölümü cezaen vifaka ayetinin dünyadaki tecellisi olarak gruplar halinde her seçimde kapıya konulup yaptıklarının aynısı ile karşılık gördüler.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3171     EURO 6.0307     IMKB 103186     ALTIN 227,130    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:37
Güneş 06:59
Öğle 12:42
İkindi 15:45
Akşam 18:14
Yatsı 19:31