Anasayfa » Gündem
Türkiye birincisi Elazığ’dan
İlimizin başarılı eğitim kurumlarından Özel Harput Koleji Türkiye'nin en tanınmış, başarılarıyla ön plana çıkan Doğa Koleji ismiyle ilk olarak SBS başarısını duyurmak için basının karşısına geçti.
AKSA ENERJİ'DEN AÇIKLAMA
Son günlerde Elazığda sık sık yaşanan su kesintileri 2 kurumu karşı karşıya getirdi....
YENİ ANAYASA SORUNU YOK
12 Eylül Referandumu ile hayata geçirilen kısmi anayasa değişikliği AKP iktidarının ihtiyaç duyduğu çok temel konularda gerekli açılım ve girişimler için yeterince imkân sağlamaktadır. Yapılan anayasa değişikliği, yeni bir anayasa gerçekleştirilmesinin mümkün olmayabileceği öngörülerek ve düşünülen reformlar için imkân sağlayacak şekilde belirlenmiştir.
Elazığ’da ilk ortodonti kliniği açıldı
Elazığ'da ilk ortodonti kliniği açıldı. İlimizde halk arasında tel tedavisi olarak bilinen ortodontik tedavi hizmeti veren bir klinik açıldı.
Offshore Yarışları Büyük İlgi Gördü
Dünya Offshore yarışması Keban Baraj Gömü üzerinde yapıldı. Yarışmayı izlemek isteyen binlerce kişi Perteke akın etti
ORGANİZASYON ELAZIĞ'DA ŞİMDI SIRA ELAZIĞLILARDA
Uluslararası arenada önde gelen büyük organizasyonlardan olan Offshore Yarışlarının 2-3 Temmuz'da ilimizde yapılıyor olması münasebetiyle ETSO'da geniş katılımlı bir basını bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Tapu’da Birinci Sınıf Hizmet Dönemi
Tapu Kadastro Bölge Müdürü Tamer Taşkıran basın mensuplarıyla bir tanışma kahvaltısı verdi, kurumundaki yenilikleri anlattı. Kurumdaki yenilikler ve müşteri memnuniyetini esas alan hizmetler devletteki gelişmelerin adete bir göstergesi
ELAZIĞ ŞEHİDİNİ UĞURLADI
Hakkârinin Çukurca İlçesinde yapılan arazi arama tarama çalışmaları sırasında mayın patlaması sonucu şehit olan 21 yaşındaki Elazığlı uzman çavuş Metin Koza düzenlenen cenaze töreninde dualarla uğurlandı.
BU SEFER REFAH
Bu etkili üç kelime Refahı iktidara taşıdı. Önce Milli Görüşçüler inandı, Bu Sefer Refah dedi. Sonra milyonlar tekrar etti...
BU GECE MİRAÇ KANDİLİ
Miraç; bütün süfli duygulardan ve beşeri hislerden tertemiz bir kulluğa, en yüce mertebeye yükseliştir. Miraç Kandili; feyiz ve bereketin coştuğu, iç dünyamızı sorgulama ve yüce Allah'ın hoşnutluğunu kazanma fırsatının sunulduğu güzel bir gecedir.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.8185     EURO 6.5474     IMKB 97037     ALTIN 239,080    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:08
Güneş 05:37
Öğle 12:28
İkindi 16:10
Akşam 19:09
Yatsı 20:31