Anasayfa » Gündem
Dünya Hemşireler Günü Kutlandı
Dünya Hemşireler Günü Elazığ Damla Hastanesi'nde düzenlenen bir programla kutlandı. Programda konuşan Hastane Koordinatörü Aziz Alp hasta kabul tarihlerini açıkladı.
Saadet Partisi Büyüyor; Numan Kurtulmuş Ufaldıkça Ufalıyor
Millî Görüşün temsilcisi Saadet Partisi hak davayı sahiplenen inançlı vefakâr mensuplarının omuzlarında elbette büyüyecek; şahsi kaprislerine yenik düşen Numan Kurtulmuş ise nefsini terbiye etmeyen herkes gibi süfli emellerinin zebunu olarak elbette küçülecektir; bunda herhangi bir gariplik yoktur.
Elazığ’da Seçim Kampanyası Niye Sönük Geçiyor?
Özellikle AKPnin aday listesinin netleşmesiyle Elazığdaki seçim kampanyasının heyecanı birden bıçakla kesilir gibi kesildi. Meğerse bütün heyecan AKPden aday adayı olan 69 kişinin adaylık yarışındaymış.
Kaset Bombardımanı MHP’yi Dövmeye Devam Ediyor
MHPde iki genel başkan yardımcısına ait iki kaset internet sitelerine servis edilerek milletvekili listelerinin başından istifa ettirildiler....
Adımlar Türkiye’ye karşı atılıyor, Durum Vahim!
Türkiyenin plan ve projelerine evet diyen,Ekonomik ilişkilerini Türkiye ile kuran,Türkiye ile arasındaki vize problemini kaldıran,Yani Türkiyeyi bir baş olarak gören ülke liderleri, D-8 ülke liderlerinin akıbetlerine kimi düşmüş, kimi düşecek durumdalar.
KANAL 23’TE SEÇİM SÜRECİ KONUŞULDU
Gazetemiz Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Geçkil, Günışığı Gazetesi Haber Müdürü Yücel Çakmak ve Sabah ATV Temsilcisi Erkan Kösenin katıldığı Kanal 23te yayınlanan Son Nokta Programına konuk oldu.
COŞKU BÜYÜDÜ AZİM ARTTI, ADAYLAR KOVANCILAR’DA
Saadet partisi milletvekili adayları seçim ziyaretlerine kaldığı yerden devam ediyor. Adaylardan İbrahim Öcal, İbrahim Hacıbekiroğlu ve Fikret Uymaz bir grup partili, ilçe ziyaretleri kapsamında ilimizin en büyük ilçesi olan Kovancılar'ı ziyaret etti.
SAADET ADAYLARINDAN ZİYARET
Saadet Partisi milletvekili adayları seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Adaylardan Prof. Dr. Latif Öztek ve Eczacı İbrahim Öcal bu çalışmalar kapsamında dün Elazığ Eczacı Kalfaları Derneğini ziyaret etti.
Musiki Derneği’nden Konser
Elazığ Kültür ve Musiki Derneği, Fırat Üniversitesi Rektörlüğünün desteği ile art arda 3 ayrı konser vererek adeta gövde gösterisi yaptı.
ELİKAD’dan Hatıra Ormanı
Elazığ İş Kadınları Derneği Anneler Günü anısına bir hatıra ormanı oluşturdu.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3171     EURO 6.0307     IMKB 103186     ALTIN 227,130    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:37
Güneş 06:59
Öğle 12:42
İkindi 15:45
Akşam 18:14
Yatsı 19:31