Anasayfa » Gündem
SAADET SEÇİM BÜROSUNU AÇTI
İlimizde 12 Haziran seçimlerine hazırlanan en aktif partilerden olan Saadet Partisi Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışını yaptı.
12 HAZİRAN SEÇİMLERİ ÖNCESİ ÖNEMLİ YORUMLAR
Yaklaşmakta olan 12 Haziran Genel Seçimleri öncesinde, genelde Türkiye özelde ise Elazığın siyasi durumunu konu alan Siyaset Kulvarı Programı ilgiyle izlendi...
Partilerin Gerçek Oy Oranları‏
İşte Partilerin Gerçek Oy Oranları...
Gazetemiz Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Geçkil Siyaset Kulvarı’nda
Gazetemiz Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Geçkil, Yeni Ufuk Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nafiz Koca ile birlikte Kanal 9'da yayınlanan Siyaset Kulvarı'nın konuğu oldu.
SAADET ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
Saadet Partisinde 12 Haziran seçimleri hız kesmeden devam ediyor. Adaylar bugün belediye temizlik garajı, Yol-İş 2 nolu Sendikası, Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliğini ve çarşı esnafını ziyaret etti.
Büyük Adamlar Küçük Anılar 7 Mayıs'ta gösterimde
Büyük Adamlar Küçük Anılar Adlı Tiyatro Oyun Pazar günü gösterime girecek
Bektaş, güven tazeledi
Elazığ Mermerciler ve Madenciler Derneği Başkanlığına Yahya Alper BEKTAŞ yeniden seçildi.
MÜSİAD Elazığ Şubesi üyeleri Kahvaltılı toplantıda buluştu.
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi üyelerinin kaynaşması amacıyla kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.
“Saadet Partisi Bir Genel Başkan Yardımcısının Oyuncağı” mı?
Bir gazeteye verdiği röportajda Saadet Partisi bir genel başkan yardımcısının oyuncağı olmuş şeklinde sözler sarf eden eski genel başkanı Numan Kurtulmuşa bu yenilir yutulur olmayan sözleri nedeniyle aradan günler geçmesine karşın henüz bir cevap veren olmadı.
Türkiye İngiliz Milletler Topluğu Gizli Üyesi mi?
Kaç gündür ülke gündemini iki olay adeta rehin almış durumda. Biri İngiliz Kraliyet Hanedanının düğünü, diğeri ise El Kaide Lideri Üsame Bin Ladinin ABD ramboları tarafından kahramanca öldürüldüğüne dair iliştirilmiş haberler.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3171     EURO 6.0307     IMKB 103186     ALTIN 227,130    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:37
Güneş 06:59
Öğle 12:42
İkindi 15:45
Akşam 18:14
Yatsı 19:31