Anasayfa » Gündem
Elazığ Valiliği Yeni Binasına Taşınıyor/ Vali Kaldırım’dan açıklama
Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım: “Yeni Hükümet Konağına 10 gün sonra taşınacağız. Şuan bütün kurumlar yeni binada hizmet veriyor” dedi.
TEHCİR YAPILIRKEN SESSİZ KALAN BATI; NEDEN ŞİMDİ SOYKIRIM DİYOR?
Ermeniler, Sabetayist Yahudiler için kurulacak TC'nin belirlenen sınırları dışındaki Osmanlı topraklarına Tehcir edildiler. Siyonistler Tehciri Sabetayist İttihatçı iktidara Osmanlı Devletinin en zayıf döneminde yaptırdı; Batılı ülkeler ses çıkarmadı!
BEYAZAY DERNEĞİ’NDEN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI
Engelliler; 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri çerçevesinde, Türkiye Beyazay Derneğinin yurt çapındaki şubeleriyle Kızılay’a kan bağışında bulunacaklar.
Hem Bayram Hem Seyran; İsrail’den Osmanlı’ya Övgüler!
İsrail'li Haaretz’in işaret fişeğini çakması ile birlikte içimizdeki İsrailliler de Osmanlı’ya methiyeler dizmeye başladılar! Erbakan; "Yahudi Osmanlı Devletini hangi yöntemlerle yıkıp bu rejimi kurduysa biz de bunu öyle yıkıp Adil Düzeni kuracağız"
Vakıfçılar ne diyecek/İsrail'li Haaretz işaret fişeğini çaktı/ İngiliz Temel’den inciler!
Vakıfçılar ne diyecek/Siyonizmin isyan gerekçesi: Enflasyon ve hayat pahalılığı/İsrail'li Haaretz işaret fişeğini çaktı/CIA kırması Abdurrahman Dilipak, O. Kavala'ya sahip çıktı/İngiliz Temel’den inciler/Kültür inekleri; Ertan Özyiğit ve Abdullah Çiftçi...
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şerifoğulları Coşkuyla Karşılandı
AK Parti Elazığ Belediye Başkan adayı Şahin Şerifoğulları bugün Elazığ’a geldi…
BEYAZAY DERNEĞİ'NDEN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI
Türkiye Beyazay Derneği Elazığ Şube Başkanı Naci Demirpolat 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
İsmi ile müsemma Devlet Bahçeli/Yahudi’nin mücadele araçları devrede/Destici hedefte
MHP; İsmi ile müsemma Devlet Bahçeli’nin kıymetini bilsin/Yahudi’nin mücadele araçları devrede/Türkiye ekonomide harikalar yaratıyor/Kemalist Yahudiler; Haaretz'in Osmanlı övgüsüne ne diyecek/Erbakan'ın 13 günlük İran ziyaretinin bereketi...
Milli Görüş Tarihi; Yeniden Büyük Türkiye, Yeni Bir Dünya ve Adil Düzen kurulduğunda yazılacaktır!
Erbakan; "Yahudi Osmanlı Devletini hangi yöntemlerle yıkıp bu rejimi kurduysa biz de bunu öyle yıkıp Adil Düzeni kuracağız." diyordu. 12 Eylül ve Yeni Türkiye gerçekleri...
Ak Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 40 ilin Belediye Başkan adayını kamuoyuna tanıtırken, Elazığ Belediye Başkan Adayının Şahin Şerifoğulları olduğunu resmen açıkladı. Kayyum olarak atanan hemşehrimiz Cumali Atilla AK Parti’den Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı adayı gösterildi.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3390     EURO 6.0627     IMKB 91387     ALTIN 213,336    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:57
Güneş 07:25
Öğle 12:23
İkindi 14:48
Akşam 17:09
Yatsı 18:32