Anasayfa » Gündem
SURURİ SEÇMEN/ İlkler Daima Önemlidir
Bu ilk şu: Önümüzdeki Cumartesi Günü ilimizin güzide televizyonu KANAL-9da Saat 20.00de Mehtap Şamat Başar Hanımefendinin hazırlayıp sunduğu BAKIŞ AÇISI programına katılmak üzere sözleşmiş bulunuyorum
GÜNDEM/Baykal’a İlla “Çarşaf”, Kılıçdaroğlu’na İlla “Blok”:
Sabetayist çevreler her konuda daima her şeyi kendilerine göre yontar, amaçları itibariyle nasıl uygun görüyorlarsa öyle şekillendirip biçimlendirirler.
Bağımsız Kürdistan Projesi Yürüyor!!‏
Aktif Haber adlı internet sitesinin yazarı Yusuf Gezgin geçtiğimiz günlerde İran ile ilgili tüm gerçekleri anlatan bir yazı yazmıştı. Bu kez de Kürt konusunda birçok gerçeği gözler önüne sermiş Yusuf Gezgin...
ELAZIĞ’DA KAR YAĞIŞI
İl Özel İdaresi yetkililerinin yaptığı açıklamayla kentteki 74 köy ve 27 mezranın kar yağışından dolayı yollarının kapandığı öğrenildi.
SİGARA VE UYUŞTURUCU OPERASYONU
Alınan istihbarat doğrultusunda 2 tır ve 3 yolcu otobüsünde yapılan aramalarda toplam 13 bin 700 paket kaçak sigara ve 15 kilo 942 gram esrar ele geçirildi.
Depremin Yaraları Sarılıyor
8 Mart 2010 tarihinde Karakoçan Başyurt merkezli meydana gelen 6,0 büyüklüğündeki depremin ardından Karakoçan, Kovancılar ve Palu İlçeleri merkez ve köylerinde depremden zarar gören vatandaşların yaraları sarılmaya devam ediyor.
Bazı bölgelerde elektrik kesilecek
FEDAŞ Elazığ İl Müdürlüğü'nden yapılan basın açıklamasında yeni tesis çalışmaları nedeniyle 15-19 Aralık tarihleri arasında bazı bölgelerde elektrik kesintisi uygulanacak.
AGD’DEN ÖDÜLLÜ YARIŞMA
Anadolu Gençlik Derneği Elazığ Şubesi Ortaöğretim Komisyonu 40 hadis ve peygamberimizin 99 ismini ezberleme yarışması düzenliyor.
FIRAT ÜNİVERSİTESİ 1. OLDU
Erzincan Üniversitesi'nin ev sahipliğini yaptığı Üniversitelerarası 2. Lig Basketbol Turnuvası sona erdi. Turnuvada Fırat Üniversitesi birinci oldu.
KÖYLÜ FEDAŞ’TAN HİZMET BEKLİYOR!
Hava şartlarının değişmesi ile birlikte özellikle köylerde yaşanan elektrik kesintileri vatandaşa zor günler yaşatmaya başladı
DÖVİZ KURLARI
USD 5.2843     EURO 5.9542     IMKB 102715     ALTIN 223,931    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:45
Güneş 07:07
Öğle 12:42
İkindi 15:40
Akşam 18:08
Yatsı 19:25