Anasayfa » Gündem
El-Aziz İftar Verdi…
Gazetemizin bu yıl ikincisini vererek gelenekselleştirdiği iftar programı bürokrasi, siyaset, medya, sivil toplum örgütü çevrelerinden yoğun ilgi gördü...
El-Aziz’den ‘hayırlı olsun’ ziyareti...
Gazetemiz yetkilileri bir süre önce Elazığ Ticaret Merkezine taşınan Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyetine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
OSB iftar verdi…
OSB Yönetim Kurulu Başkanlığı Yenihal Kayadibi Tesislerinde bir iftar yemeği verdi.
Fırat Meclisi’nden ziyaret
Bir süre önce ilimizde kurulan amacını ilin sorunlarını farklı platformlarda alternatif çözüm yolları sunarak çözüme kavuşturmak olarak açıklayan Fırat Meclisi Derneği gazetemizi ziyaret etti.
Avrupa Elazığlılar Derneği'nden Limburg İftarı
Avrupa Elazığlılar Derneği (AED), Limburg'da düzenlediği iftarda Almanya'nın Wiesbaden, Mainz, Köln, Leverkusen, Wuppertal ve Limburg bölgelerinde yaşayan Elazığlıları bir araya getirdi.
Dr. Yalçın: Kan Merkezi Malatya Yapılacak
Kızılay Malatya Şube Başkanı Dr. Ali Yalçın, ''Bölge kan merkezi Malatya yapılacak. Elazığ'da henüz kan istasyonu dahi yok.'' dedi.
Hafızlar iftar yemeği verdi
Evrensel Hafızlar Derneği protokol, medya mensupları ve dernek üyelerine iftar yemeği verdi.
2 bin 240 gram esrar ele geçirildi
Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan aramalarda bir toplu taşıma aracında 3 ayrı paket halinde toplam 2 bin 240 gram esrar maddesi yakalandı, bir kişi de tutuklandı.
Emniyet İftar Verdi
Emniyet Müdürü Fahrettin Coşkun medya temsilcileri ve emniyet amirlerini iftar yemeğinde buluşturdu.
ERBAKAN’DAN 6 MÜJDE
Milli Görüş Lideri Erbakan Bursa'da geceye özel olarak yapılan Osmanlı armalı koltukta yaptığı konuşmada Milli Görüşün 40. yıl kutlamalarıyla ilgili bilgiler verdi.
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:41
Güneş 06:03
Öğle 12:22
İkindi 15:47
Akşam 18:29
Yatsı 19:46
DÖVİZ KURLARI
USD 6.2605     EURO 7.3554     IMKB 97988     ALTIN 242,791