Anasayfa » Gündem
BU GECE BERAT KANDİLİ
Bu gece mübarek Berat Kandili... Berat; cezadan ve borçtan kurtulmak, günahlardan arınarak Allah'ın rahmet ve mağfiretine erişmektir... Bir kurtuluş, af ve arınma gecesi olan Berat Kandili Ramazan ayının da bir müjdecisidir...
Kimse, görmek istemeyen kadar kör değildir
Milyonlarca Milli Görüşçü'nün aynı anda haberleştiği Milli Görüş'ün Yahoo Mail Grubunda yayınlanan yazılardan Numan'ın ihanet hareketinin dünü ve bugününü özetleyici, Erbakan'a yönelik eleştirilere cevap verir nitelikte bir alıntı...
SP’de Vesayet Kavgası
Son sayfa sitesinden yazar Neval Kavcar Perşembe günü köşesinde Saadet Partisindeki kavgayı yazmış
El-Aziz’den Rektör Bingöl’e Ziyaret
Gazetemiz idarecileri Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Feyzi Bingöl'e gazetemizin 13. Yıldönümü kutlama yemeğine katılımından ötürü teşekkür ziyaretinde bulundu.
ERBAKAN ELAZIĞ’A SESLENDİ
Erbakan'ın telefonla bağlandığı Elazığ Teşkilatına yaptığı konuşmasının tam metni:
KAÇ TANE NECDET KUTSAL, YA DA NECDET KUTSAL’IN KAÇ YÜZÜ VAR?
Necdet Kutsal'ın çıkıp Millî Gazete'de bir başyazı yayımlayarak Erbakan Millî Görüş Lideri, Numan Kurtulmuş Saadet Partisi Genel Başkanı demesi abesle iştigaldir ve en hafif tabiriyle terbiyesizce haddini aşmaktır.
Otomobil devrildi: 3 ölü, 1 yaralı
Karakoçan ilçesinde polisleri taşıyan otomobilin devrilmesi sonucu 2 polis memuru ve 1 polis meslek yüksek okulu öğrencisi öldü, 1 polis memuru da ağır yaralandı.
MEĞERSE SAADET PARTİSİ’NİN BAŞARISINI İSTEYEN NE ÇOK KİŞİ VARMIŞ!
Herkes son kongrede Numan Kurtulmuş'a yapılanların yanlış olduğunu, Saadet Partisi'ne zarar verdiğini, başarısına engel olduğunu bin bir dereden sular getirerek anlatmak için adeta yırtınıp parçalanıyor!
EL-AZİZ'DEN İKİ ŞİİR
El-Aziz'den 03.07.1998'de 1. sayımızda o zaman yenilikçi hareketin başını çeken Tayyip Erdoğan'a ve 10 Ekim 2009 tarihinde 526. sayımızda şimdiki ihanetçi Numan Kurtulmuş için yazılmış iki ayrı şiiri yeniden yayınlıyoruz.
Lidere İtaat
Haberdem.com sitesi yazarı Nazmiye Gülbaş'tan lidere itaat konusunda ibretlik bir yazı..
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0406     EURO 6.7414     IMKB 86796     ALTIN 248,760    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:20
Güneş 05:01
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:38
Yatsı 21:12