Anasayfa » Gündem
HALK FEDAŞ’A SORUYOR
FEDAŞa 350 TL borcu olan bir vatandaş elektriklerini açtırmak için arkadaşını kefil göstererek kuruma müracaat etmiş. Kurum ise kefile 02.06.2009 tarihli boş bir senet imzalatmış.
SİVRİCE'DE DEPREM
Kandilli Rasathanesi Sivrice'de saat 00:56'da 3,3 şiddetinde deprem kaydetti.
HAZAR ŞİİR AKŞAMLARINA İLGİ BÜYÜK
10-13 Haziran tarihleri arasında yapılan Hazar Şiir Akşamları kapsamında cumartesi gecesi Sivrice SHÇEK Sivrice Rehabilitasyon Merkezi Tesislerinde yoğun katılımlı bir program gerçekleştirildi.
Sigara ve Sağlık Kongresi Yapıldı
Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı ile Sigara ve Sağlık Ulusal Komitesi tarafından düzenlenen Sigara ve Sağlık ulusal Kongresinin 4.sü Elazığ'da gerçekleştirildi.
İlimizde peşpeşe 5 deprem
Gece saat 01.00 sularında peşpeşe ilimizde merkez üssü Sivrice ilçesi ve Mollakendi beldesi olan 5 deprem meydana geldi.
AYIŞIĞI’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Gazetemiz idarecileri ilimizde günlük yayın yapan gazetelerden Ayışığı gazetesine kurduğu matbaa dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
ELAZIĞ AVRUPA ŞEHRİ OLACAK
Karayolları 8. Bölge Müdürü Yasin Altunyuva, yapımına devam edilen ve artık sona gelinen Güney Çevre Yolu için, Yapım şekliyle bu yolu otoyol standartlarında Elazığımıza kazandırıyoruz dedi.
FEDAŞ'TAN UYARI
FEDAŞ, yarın (10 Haziran Perşembe günü) tesis çalışmaları nedeniyle muhtelif zamanlarda elektriklerin kesileceğini, ayrıca 10 yıllık damga süresini doldurmuş elektrik sayaçlarının periyodik muayeneden geçirileceğini bildirdi.
EMNİYET'TEN DEV OPERASYON
Elazığ Emniyet Müdürü Fahrettin COŞKUN, il ve ilçelerde eş zamanlı yapılan uyuşturucu operasyonunda 75 kilo esrar ele geçirildiğini, 42 şüpheli şahıs hakkında işlem yapıldığını ve 32 şüphelinin de tutuklandığını açıkladı.
MİLLÎ GAZETE MİLLÎ GÖRÜŞÇÜLERİ NARKOZLUYOR!
Saadet Partisi bir Sabetayist Yahudi olan Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'un yönetimine geçince inisiyatifini ele aldığı Millî Gazete ve TV-5 aracılığıyla Millî Görüşçüleri narkozlayarak Şii Hizbullah örgüt
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0406     EURO 6.7414     IMKB 86796     ALTIN 248,760    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:20
Güneş 05:01
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:38
Yatsı 21:12