Anasayfa » Gündem
Fay Hattı Tırı İlimizde
"Kuzey Anadolu Fay Hattı TIR"ı, 20 kenti gezerek, vatandaşlara deprem ve zorunlu deprem sigortası konusunda eğitim verecek. Fay Hattı TIR'ı ilk olarak 2-3 Mayıs tarihlerinde Elazığ'da olacak.
MÜSİAD’ın Pertek Çıkarması
MÜSİAD Basınla Kahvaltılı Sohbet Toplantısı Çarşamba günü Pertek Termal Tesislerinde geniş bir katılımla gerçekleştirildi.
El-Aziz’den İMC’ye Ziyaret
Gazetemiz idarecileri İMC organizasyonu ziyaret etti. Şirket Müdürü Murat Uyman'ın hazır bulunduğu ziyarette reklamcılık sektörü, sektördeki yenilikler ve medya üzerine konuşuldu.
Çevre Eğitim Tırı Tanıtıldı
Toplumun tüm kesimlerinde çevre şuurunun geliştirilmesi amacıyla uygulamaya konulan "Çevre Eğitim Tırı" projesi Elazığ Valilik salonunda yapılan toplantıyla tanıtıldı.
Çevre Eğitim Tırı Elazığ'da
Çevre ve Orman Bakanlığınca bütün halkta çevre şuurunun geliştirilmesi için uygulamaya konulan proje nedeniyle 5 seyyar eğitim aracı bugün Elazığ'a geldi.
Hac için 9 bin 90 başvuru yapıldı
2010 yılı hac için başvuru işlemleri sona erdi; ilimizde 2 bin 429 kişi ilk defa kayıt yaptırırken, 6 bin 661 kişi de kayıtlarını yeniletti.
İki ayrı kaza: 2 ölü, 1 yaralı
Maden ilçemizde 1 işçi kayan toprak kütlesinin altında kalarak yaşamını yitirdi. Öte yandan Hozat'ta polis panzerinin çarptığı 1 kişi öldü, 1 kişi de yaralandı.
YAHUDİ TÜRKİYE'Yİ NASIL DERİNDEN YÖNETİYORMUŞ BİR ÖRNEĞİ...
Aydın Doğan'ın sahibi olduğu Hürriyet gazetesi hangi Yahudi ailenin aktardığı parayla kuruldu? Kurucu Sedat Simavi borcunu ilanla mı ödedi? Koç Grubu'nun Yahudilerle bağlantısı ne? Arçelik'te Yahudi ortak var mı? Burla Biraderler'i tanımak ister misiniz?
KUTLU DOĞUM HAFTASI KUTLANDI
Kutlu Doğum Haftası, ilimizde ve ilçelerimizde çeşitli etkinliklerle kutlandı.
Valilikte deprem toplantısı yapıldı
Elazığ Valiliğinde depremden zarar gören bölgenin ihtiyaçlarına yönelik tedbirlerle ilgili bugün bir toplantı yapılarak, kurumların bugüne kadar yaptıkları faaliyetler ve tespit edilen eksiklikler ele alındı.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0227     EURO 6.7228     IMKB 86923     ALTIN 247,537    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:19
Güneş 05:01
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:39
Yatsı 21:13