Anasayfa » Gündem
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ELAZIĞ’DA
Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan miting, toplu açılış ve bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere ilimize geldi.
YARINDAN İTİBAREN BAHAR
Meteoroloji Bölge Müdürlüğü yayınladığı açıklamada Cuma gününden itibaren 5 gün boyunca yağış beklenmediğini, hava sıcaklıklarının ilimizde 17 dereceye yükseleceğini belirtti.
Elazığ Müftülüğü Üniversite Gençlik Merkezi’nde Kermes!
Fırat Üniversitesi Akademi Camii 2. Katında 11 Mart Pazartesi günü resmi açılışı yapılarak gençlerin hizmetine sunulacak olan Gençlik Merkezi Üniversite Temsilciliği ile Aile ve Dini Rehberlik Bürosu Üniversite Temsilciliği’nde kermes düzenlendi.
Müftü Sarıkaya/ “Regaib Kandilimiz Ve Üç Aylar Mübarek Olsun!”
Elazığ İl Müftüsü Yusuf SARIKAYA; 7 Mart Perşembe gününü Cuma’ya bağlayan gece idrak edilecek Regaib Kandili ve 8 Mart Cuma günü başlayacak olan üç aylarla ilgili olarak bir kutlama mesajı yayımladı...
TV-5’DEN LUTİLİĞE ÖVGÜ
TV-5'de Lutilik övüldü. CHP Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Alper Taş, Saadet Partisi'nin kanalı TV5’de eşcinsellik propagandası yaptı.
Siyaset şuursuzluğu kaldırmaz/Fatih Erbakan’dan lider olmaz!
SP kabuk yönetimi ile İngiliz Temel, Erbakan'ı Erbakan düşmanlarıyla anarken; YRP'de çok kötü bir SP taklitçisi gibi davranıyor!
Yeniden Refah Parti’sinin Kurucusu ve Genel Başkanı Fatih Erbakan Ne yapıyor?
Erbakan Vakfı’nın düzenlediği Erbakan Hoca’yı anma programına, Saadet Partisini bölerek HAS partiyi kuran ve ardından AKP ye katılan Numan Kurtulmuş’u açılış konuşması yapması için çağrılması, vakıf ve YRP üyelerinin salonu boşaltmasına neden oldu.
Türkiye ve dünyada yaptığı inkılaptan bihaber olan SP ile YRP mi Erbakan'ı anıp anlatacak
Erbakan'ın Türkiye ve dünyada yaptığı inkılaptan bihaber olan SP ile YRP mi Erbakan'ı anıp anlatacak/konuşacak! İsrail; Pakistan/Hindistan krizinde de tuş olacaktır!
Akıncılar Derneği 2. Başkanı Ertuğrul’dan 28 Şubat açıklaması
Akıncılar Derneği Elazığ Şubesi 2. Başkanı Mehmet Ertuğrul, 28 Şubat postmodern darbe girişiminin yıldönümü ile bu ayda şehadet mertebesine ulaşan şehitlerle ilgili bir açıklama yaptı.
OKULLAR TATİL EDİLDİ
Vali Çetin Oktay Kaldırım kar yağışı nedeniyle ilimizde okulların bir gün süreyle tatil edildiğini açıkladı.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.8006     EURO 6.5239     IMKB 96971     ALTIN 238,245    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:07
Güneş 05:35
Öğle 12:27
İkindi 16:10
Akşam 19:10
Yatsı 20:32