Anasayfa » Gündem
24 Haziran seçimleri ne anlama geliyor?
24 Haziran seçimleri ne anlama geliyor? İhanet eden Saadet Partisi "Eski Türkiye" statükosunu savunuyor...
ORGANİZEDE SGK TEŞVİKLERİ ANLATILDI
Elazığ OSB Konferans Salonunda 2018 Yılında Uygulamaya Konacak Teşvikler ve Yapılacak Diğer çalışmalar konulu bir toplantı gerçekleştirildi.
BAŞHEMŞİRE CİHANGİROĞLU'NA ZİYARET
Özel Bilgem Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Hemşire Yardımcılığı Bölümü Öğrencileri 12-18 Mayıs Hemşireler Haftası nedeniyle Elazığ Medikal Park Hastanesindeki hemşireleri ziyaret etti.
İSTANBUL YAPI FUARINDA ELAZIĞ’IN POTANSİYELİ TANITILDI
Bu yıl 41.si düzenlenen İstanbul Yapı Fuarına katılan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan ile Meclis Başkanı Ahmet Yaşar ilimizin yapı sektöründeki potansiyeli ve üretimi hakkında fuar katılımcıları ile profesyonel alıcıları bilgilendirerek önemli bir tanıtım faaliyeti gerçekleştirdiler.
Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü'nde seçim mesaisi
Elazığ Valiliği’nden yapılan duyuruda seçmen listelerinin 2 Mayıs ile 21 Mayıs tarihleri arasında askıda kalacağını, değişiklik yapmak isteyen vatandaşlar için çalışma saatlerinde de düzenleme yapıldığını belirtti. Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü ve İlçe Nüfus Müdürlükleri hafta sonu da mesai yapacak.
Temel Karamollaoğlu Selahattin Demirtaş’ın tahliyesini istedi!
Saadet Partisi kabuk yönetiminin iş başına getirdiği Mr. Temel HDP’ye açık destek vermekten de kaçınmıyor...
Milli Eğitim Müdürlüğü'nden Anneler Günü Programı
Anneler Günü münasebeti ile Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk tarafından Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan bayan personeller için Anneler Günü Programı düzenlendi.
ÇİFTÇİ EĞİTİM MERKEZİNDESERTİFİKA TÖRENİ
Fırat Üniversitesi Tarım ve Hayvancılık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü DAP Çiftçi Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen “BİOGAZ Tesisinin Kurulumu ve Ekonomik Faydaları” eğitimine katılan 40 kişiye sertifikaları verildi.
Saadet Partisi’nin şer ittifakında ne işi var?
Eski Türkiye'nin vesayetçi "hile rejimi ve köle düzenine" geri dönmeyi isteyenlerin oluşturduğu Kemalist ittifakta diğerlerini anladık ta 4 partisi bu zihniyet tarafından kapatılan Millî Görüşçülerin ne işi var?..
Fırat EDAŞ, İş Sağlığı ve Güvenliğini Mektupla Anlattı
Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli illerinde elektrik dağıtım hizmeti vermekte olan Fırat EDAŞ, çalışanlarının can güvenliğini her şeyin önünde tutmakta ve sıfır iş kazası hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor.
ELAZIĞ ⇓
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
DÖVİZ KURLARI
USD 4.7275     EURO 5.4833     IMKB 95057     ALTIN 192,737