Anasayfa » Gündem
KAPLIKAYA SUYA KAVUŞTU
Merkeze Bağlı Kaplıkaya Köyü’nün en büyük sorunu olan su sorunu nihayet çözüldü. Vali Çetin Oktay Kaldırım sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada köyde yapılan sondaj sonucu su çıkarıldığını duyurdu.
Saadet Partisi alçaklıkta sınır tanımıyor!
40 yıl Erbakan ve Milli Görüş düşmanlığı yapmış kişi ve partileri şimdi bağrına basan SP ile Saadetçiler devşirmedir, alçaktır...
Elazığ’a 4 bin kişiyi istihdam edecek bir tesis daha kuruluyor!
Elazığ’da ciddi bir krom rezervi daha keşfedildi. Maden ilçesinde Yıldızlar Holding tarafından kurulacak tesiste minimum 4 bin kişiye iş imkanı sağlanacak...
FKA FİZİBİLİTE DESTEĞİ VE TEKNİK DESTEK PROGRAMI BAŞVURULARI BAŞLADI
Destek programlarına ilişkin açıklamalarda bulunan Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Abdulvahap Yoğunlu, ajans olarak 2019 Yılı Fizibilite Desteği ve Teknik Destek Programları başvuruları almaya başladıklarını söyledi.
FIRAT ÜNİVERSİTESİ KARİYER FUARI’NDA
Fırat Üniversitesi, 19 Mart tarihinde Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde düzenlenen Güneydoğu Bölgesel Kariyer Fuarına katıldı. 100’ye yakın özel ve kamu kurumunun katıldığı fuarda çok sayıda sunum ve atölye gibi kariyer etkinliği gerçekleştirildi.
Yeni Zellanda'lı katilin Türkiye mesajları ve içimizdeki hainler!Milli Gazete'nin Siyonist Sevgisi
Yeni Zellanda'lı katilin Türkiye mesajları ve içimizdeki hainler! Milli Gazete ınternet sayfasında 7 sütuna manşetten Arap düşmanı ilan ettiği Haham Ettinger'in ölümünü haber yapmış!
ŞEHİR HASTANESİNDE GELENEKSEL TEDAVİ
Fethi Sekin Şehir Hastanesinin hizmete başlamasıyla Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulama ünitesi de şehir hastanesine taşınarak yeni yerinde hizmet vermeye devam ediyor.
HAK'KI ÜSTÜN TUTMAK, SAVUNMAK, ONUN İÇİN FEDAKÂRLIK YAPMAKTIR
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil yazdı.
Yeni Zelanda’daki Vahşi Katliamda Şehit Olanlar İçin Elazığ'da Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı
Yeni Zelanda'da Cuma namazı sırasında yaşanan terör saldırısında hayatını kaybeden 49 masum can için Elazığ İzzetpaşa Camii'nde gıyabi cenaze namazı kılındı…
Yeni Zellanda katliamının görülmek istenmeyen kodları!
Yeni Zellanda katliamı hakkında İsrail ve Siyonizm'e vurgu yapmayan kim olursa olsun diğer ifadeleri boş laf, kuru gürültüdür!
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0227     EURO 6.7228     IMKB 86923     ALTIN 247,537    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:19
Güneş 05:01
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:39
Yatsı 21:13