EL-AZİZ’DEN ZEYNEL ABİDİN GÖRÜR’E HAYRIL OLSUN ZİYARETİ

Gazetemiz ve Her Ay Elazığ Aktüel Dergisi İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil Devlet Hava Meydanları Elazığ İşletme Müdürlüğü görevine atanan Zeynel Abidin Görür’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

03 Nisan 2017 Pazartesi 17:36 < GÜNDEM

Gazetemiz ve Her Ay Elazığ Aktüel Dergisi İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil Devlet Hava Meydanları Elazığ İşletme Müdürlüğü görevine atanan Zeynel Abidin Görür’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Pazartesi günü saat 14:30’da gerçekleşen ziyarette hayırlı olsun dileklerini ileten Gazetemiz ve Her Ay Elazığ Aktüel Dergisi İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil Elazığ Havalimanı hakkında bilgiler aldı, Görür’e çalışmalarında başarılar diledi.

Türkiye’nin her alanda olduğu gibi hava limanları kurma ve işletme alanında da çok geliştiğini ifade eden Zeki Geçkil Avrupa’da çok daha küçük ölçekli havalimanları bitirilemezken Türkiye’nin çok kısa sürede inşa edip sorunsuz işletmesinin batının dikkatini çektiğini belirtti.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Devlet Hava Meydanları Elazığ İşletme Müdürü Zeynel Abidin Görür yıllardır Devlet Hava Meydanları bünyesinde yönetici konumunda görev yaptığını şimdi edindiği tecrübeleri ilimize aktaracağını söyledi.

Elazığ Havalimanı'nın geçtiğimiz yıl 1 Milyon 71 bin sayısına ulaştığını ifade eden Görür bu sayıyı bu yıl da yakalayacaklarını belirtti.Türkiye’nin hava meydanları işletmeciliğinde çok ilerlediğini ifade eden Görür, batının artık Türkiye’den işletme desteği istediğini belirtti.

Yaklaşık bir saat süren ziyarette yerel ve ulusal konular üzerine fikir teatisinde bulunuldu, Türkiye’nin son yıllarda her alanda yaşadığı büyüme ve gelişme konusunda görüş alışverişi yapıldı.

Haber – Foto: Osman Gürses
 
Etiketlerelazığ hava limanı zeynel abidin görür
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • HAMDİ KARATAŞ - 19 Mart 2018 Pazartesi 15:42
    Ben Aydın DSİ 21. Bölge Müdürlüğün den
    Kıymetli Zeynel Abidin GÖRÜR Bey Efendiye görevinde muaffakiyetler dilerim. Allah CC her şeyin en güzelini kendisine ve tüm sevdiklerine hayırlı kılsın İnşallah.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.7445     EURO 6.4830     IMKB 99835     ALTIN 243,334    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:54
Güneş 06:16
Öğle 12:35
İkindi 16:02
Akşam 18:44
Yatsı 20:01