ELAZIĞ JANDARMA KOMUTANI ALBAY ÖZAY ERYÜREK’İN YERİNE ALBAY NECİP ÇAKIRCIOĞLU ATANDI

Jandarma Genel Komutanlığı Atama Kararnamesi’nde Elazığ İl Jandarma Komutanı da değişti. İl Jandarma Komutanı Albay Özay Eryürek’in yerine Albay Necip Çakırcıoğlu atandı…

22 Temmuz 2017 Cumartesi 20:53 < GÜNDEM


İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan Jandarma Genel Komutanlığı Atama Kararnamesi’nde Elazığ İl Jandarma Komutanı da değişti. İl Jandarma Komutanı Albay Özay Eryürek’in yerine Albay Necip Çakırcıoğlu atandı…

Cumhurbaşkanı Recep KTayyip Erdoğan’ın imzalamasının ardından Jandarma Genel Komutanlığı Atama Kararnamesi yayımlandı.

Jandarma'nın üst kademesini yakından ilgilendiren kararname kapsamında, 1 korgeneral ile 1 tümgeneral emekliliğe sevk edildi. 1 tümgeneral ile 2 tuğgeneral bir üst rütbeye terfi edildi. 14 albay tuğgeneralliğe terfi ettirilirken merkez komuta kademeleri ile il jandarma komutanlıklarına atamalar gerçekleştirildi.
 
1 yıla yakın bir zaman Elazığ’da başarılı bir şekilde görev yapan ve Elazığ kamuoyu tarafından sevilen İl Jandarma Komutanı Albay Özay Eryürek’in yerine Albay Necip Çakırcıoğlu atandı.
 
İl Jandarma Alay Komutanı Albay Özay Eryürek’in de önümüzdeki günlerde farklı bir göreve getirilmesi bekleniyor.

Bu arada, Elazığ’da daha önceden İl Jandarma Alay Komutanı olarak görev yapan Halis Zafer Koç, Tuğgenerallikten, Tümgeneralliğe yükseldi.

M.T
 
Etiketlerözay eryürek jandarma necip çakıroğlu
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • Ayşe metin - 11 Haziran 2019 Salı 10:57
    Sn. Necip çakırcıoğlu. Ben Ayşe metin şehit annesiyim sizinle özel olarak görüşmek istiyorum eger degerli vaktinizi bana ayırırsanız beni onure edersiniz..
DÖVİZ KURLARI
USD 5.7907     EURO 6.5797     IMKB 95421     ALTIN 265,225    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:02
Güneş 04:53
Öğle 12:31
İkindi 16:26
Akşam 19:59
Yatsı 21:42