SİSİ LAKAPLI SEYHAN SOYLU, SAADET PARTİSİ'NDEN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDU

"28 Şubat'ın en gizli kahramanıyım" diyen Sisi lakaplı Seyhan Soylu, Saadet Partisi'nden milletvekili aday adayı oldu. SP, Erbakan düşmanlarının karargahı...

06 Mayıs 2018 Pazar 12:19 < GÜNDEM

 
15 Ekim 2012'de TBMM Darbe ve Muhtıraları Araştırma Komisyonu bünyesindeki 28 Şubat alt komisyonuna,"1 numaraya ulaşmak için benden başka yol yok. Halen de söylüyorum; ben 28 Şubat'ın en gizli kahramanıyım" diyen Sisi' lakaplı Seyhan Soylu Saadet Partisi'nden milletvekili aday adayı oldu.

Travesti Sisi: neden Saadet Partisi’nden aday adayı olduğunu şu cümlelerle açıkladı:

“Ülkemizin içinde bulunduğu siyasi ve politik duruma yabancı ülke devletlerin ülkemizi rencide edici tavır ve tutumlarına karşı bende kendi benliğimle gücümün yettiği yere kadar bireysel eylemler ile ülkemize hedef alan söylevlere karşı karınca misali tarafımızı belli ederek yollara düşüyoruz.

İslam dini; affı, hoşgörüyü, iyi niyeti emreder. İslam, insan demek olduğu için Saadet Partisi’ne üyelik için bu adımı attım. Sayın Temel Karamollaoğlu genel başkanlığında; büyük bir değişim rüzgarı estirdiği, demokratik hak ve hukukları savunacağını, Atatürk ilke ve inkılâplarına yaklaşan bir çizgi ile adım atarak, ‘Herkese kapımız açık. Artık din, mezhep, cinsiyet ayrımı olmaksızın açıktır’ sözünün samimi olduğuna tereddüt etmeden inandığım için bu başvuru formunu doldurarak Saadet Partisi’ni tercih ettik"

PLAKASINI “06 SAADET 002” YAPTI

SP Genel Merkezi’ne gelerek adaylık başvurusu yapan Sisi’nin araba plakasını “06 SAADET 002” olarak değiştirmesi ise dikkatlerden kaçmadı. Plakaya bakılırsa Sisi SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’ndan sonra partiyi 2. Sırada temsil edeceğe benziyor.İşte SİSİ'nin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım:***

Artık iyice ortaya çıktı ki SP, Erbakan düşmanlarının karargahı oldu!

Kabuk yönetimin bütün aleni ihanetlerine, Millî Görüş düşmanı kesimlerle ittifak kurmalarına karşı teşkilatlardan bir itiraz gelmemesi davaya inanan vicdanlı kişilerin bütünüyle tasfiye edildiğini gösteriyor!

Erbakan ve ailesinin dışlandığı, düşman muamelesi gördüğü, tehcir edildiği Saadet Partisinin kapısı, "28 Şubatın kahramanıyım" diyen dönme Sisi lakaplı Seyhan Soylu'ya sonuna kadar açık!

Türkiye'de toplumun işi artık zor değil.

Saflar ayrıştı, hak da batıl da haylice netleşti. Çok seçenek yok, referandum gibi. İki ittifak var.

Biri yerli ve millî; diğeri küreselcilerin kokteyli.

Seçim iki taraf için de kolay!

M.T

 Temel Karamollaoğlu: "Selahattin Demirtaş tahliye edilsin" TIKLA İZLE 

 SAADET PARTİSİ’NİN ŞER İTTİFAKINDA NE İŞİ VAR? TIKLAYIN  
Etiketlererbakan saadet partisi temel karamollaoğlu
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • Kadir Sayın - 07 Mayıs 2018 Pazartesi 08:00
    İlginç olan ne biliyormusunuz. Saadet partililer bu duruma bile kılıflar uydurabiliyorlar. Zaten Temel reis bu süreçte tam bir strateji dehalığı göstermiş. Milleti bütünleştirmiş. Halbuki İyi parti ve Chp seçmenin desteği ile 100 bin imzaya ulaştıklarını unutuyorlar galiba. Bilge başkan dedikleri Temelin İngiliz bağlantıları elbetteki ortaya çıkacak. Bakalım o zaman ne kılıflar uyduracaklar.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.2843     EURO 5.9542     IMKB 102715     ALTIN 223,931    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:45
Güneş 07:07
Öğle 12:42
İkindi 15:40
Akşam 18:08
Yatsı 19:25