İNGİLİZ TEMEL’İN MASKELİ EKİBİ/İNCE VE AKŞENER'İ KİM DESTEKLİYOR

İngiliz Temel'in profesyonel seçim kampanyasını yürüten maskeli ekibi! İnce ve Akşener'i kim destekliyor? ABD'deki Öksüz Operasyonu ne anlama geliyor?..

16 Haziran 2018 Cumartesi 12:08 < GÜNDEM

İngiliz Temel’in Maskeli Ekibi

İngiliz Temel'in en profesyonel seçim kampanyası yürüten ekibi oldukça pahalı yöntemler kullanırken bu organizasyonu kimin hangi kaynaklarla yürüttüğü tam bir muamma.

Lakin hepsi beyhude; toplumsal karşılığı yok.

Seçim otobüsünün üzerine "medya padişahınsa sosyal medya bizimdir" yazdıran İngiliz Temel; küresel sermaye medyasının gözdesi olduğu, herkesten çok adından söz edildiği halde mağdur rolü oynuyor. Tam bir İngiliz oyunu!

Medyanın bütün desteğine rağmen, halktan bir karşılığı olmadığını gördüklerinden ve de tepki ile karşılaşınca e-mitinge başladılar.

Sosyal medyanın en donanımlı, becerikli, lojistik destekli, organize trol grubu İngiliz Temel'in maskeli trolleridir. Başkası adına sahtekârlık yapıp sonra cevap veriyor, Mr. Temel'e iftira edildiğini söylüyorlar.

İngiliz Temel'in trolleri niye maskeli? Sapık Sisi'nin aveneleri mi onlar?

Yoksa tecavüzcü Ali Kalkancı'nın müritleri mi? Gelin hanım ve sevgili kızı da içlerinde mi?

Maske hiçbir zaman iyi şeyleri çağrıştırmaz da!

CHP'li bir aileden geldiğini itiraf eden İngiliz Temel'in maskeli trolleri de CHP'den.

Saadet Partisi maskeli baloya sahne oluyor.

Yahudi'nin işi gücü maske, takiye, sızma harekâtı, 5. kol faaliyeti, kalleşlik, ihanet, fitne fesat...

Seçimde kullandığı "DEĞİŞTİR" sloganını sululuk abidesi Mehmet Ali Erbil'den aparmaya tenezzül edecek kadar bayağılaşan İngiliz Temel'e "bilge başkan" diyen Saadetçilerden daha salak kim olabilir?

Siyonist küresel sermaye medyasının ve İslam düşmanı Kemalistlerin İngiliz Temel'e verdikleri hararetli destekten işkillenmeyen, rahatsız olmayan Saadetçiler ya CHP'den devşirilmişler ya da aptallar!

Bir hadiste "öyle zaman gelir ki ümmetim, Yahudi ve Hristiyanlar fare deliğine girse onları takip eder" buyruluyor. Tam da şu İngiliz Temel peşindeki salak Saadetçileri tarif etmiş. Sadaka Ya Rasulallah.

Tayip Erdoğan'ın 20 vekil teklifini kabul edip AKP'ye hayırda motor, şerde fren olmak varken; İngiliz Temel CHP'de hayra fren, şerre gaz olmayı yeğledi.

Neden Saadetçiler bunu sorgulamıyor?

Ey Saadetçiler! Gerçekten "gâvur âşığı" olmadıysanız, hala şuurunuz yerindeyse İngiliz Temel'i kimlerin savunduğuna, sahiplendiğine bakın; acı gerçeği görür, anlarsınız.

Maskeli devşirme trolleri anlıyoruz; ama sizi anlayamayız.

Ey Saadetçiler: Zerre kadar şerefiniz varsa; Saadet Partisi'ni Millî Görüş'ün 4 partisini kapatan, Erbakan'ı 5 kez siyasi yasaklı yapan Kemalist CHP zihniyeti ile Batıkulüp İttifakına sokan yönetimi #DEĞİŞTİRİN!

Saadet Partisi kabuk yönetimi ile Genel Başkanı İngiliz Temel şu gerçeği gözler önüne serdi: Bir toplumun yönetimi ve lideri ihanet ederse -ondan kurtulmadıkça- iflahının çaresi yoktur; sonu izmihlaldir.

İngiliz Temel küresel sermaye medyasından gördüğü coşkulu desteğe karşın meydanlarda fiyasko ile karşılaşınca; bol kepçe oy oranları boca eden araştırma şirketleri de seçime az kala rezil olmamak için tornistan etti.

İnce ve Akşener

Meral Akşener'in meydan mitinglerindeki art arda fiyaskoları; sahibinin sesi kamuoyu araştırma şirketlerinin şişirdikleri İYİ balonunu patlattı.

Şapka düştü, kel tüm çıplaklığı ile ortaya çıktı.

Muharrem İnce ile Meral Akşener'e küresel sermaye medyası desteğinin nedeni de anlaşıldı.

İkisinin de Atatürk'ün hemşerisi Selanik Dönmeleri yani Yahudi kökenli oldukları ortaya çıktı.

Türkiye'nin küresel güç olduğunu kanıtlıyor

Adil Öksüz'ün eşinin görüntülenmesini ve yayınlanmasını önleyemeyen ABD yönetimi FETÖ'nün elebaşını artık daha fazla koruyamaz; mutlaka Türkiye'ye iade edecektir.

İstihbaratımızın ABD'de Adil Öksüz'ün eşinin görüntülerini çekebilmesi ve Anadolu Ajansının bunları yayınlayabilmesi Türkiye'nin küresel güç olduğunu kanıtlıyor.

Bugün ABD bunu Türkiye'de artık yapamıyor!

Zeki GEÇKİL

 24 HAZİRAN SEÇİMLERİ VE MAYASI BOZULAN SAADET PARTİSİ  TIKLAYIN 

 MR. İNGİLİZ TEMEL/ “İNGİLİZ TİPİ SEKÜLERİZM İSTİYORUZ” - TIKLAYIN 


 
Etiketlerzeki geçkil saadet partisi abd
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • ahmet - 16 Haziran 2018 Cumartesi 18:44
    Erbakanı rahmetle anıyoruz mesajlarımda ne yazmıştım siyonizim insana deger vermez insanları madde olarak kullanır milli görüş ise insana deger veren ilahi bir harakettir fetö yapılanması bir kanıttır şeytani üst akılın kurgusu zafer inananların ve zafer Milli görüşündür
DÖVİZ KURLARI
USD 5.2843     EURO 5.9542     IMKB 102715     ALTIN 223,931    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:45
Güneş 07:07
Öğle 12:42
İkindi 15:40
Akşam 18:08
Yatsı 19:25