AV. İBRAHİM GÖK ELAZIĞSPOR İÇİN BAŞKAN ADAYI OLMADIĞINI AÇIKLADI

Son günlerde ismi Elazığspor başkanlığı için geçen Avukat İbrahim Gök; yazılı bir açıklama yaparak bundan sonra dışarıdan Elazığspor’a maddi ve manevi destek vermeye devam edeceğini belirterek, aday olmayacağını belirtti.

17 Temmuz 2018 Salı 19:29 < SPOR


Mehmet Parlakyıldız ve Hacı Murat Yümlü yönetimlerinin istifa etmeleri ile sezon öncesi yönetimsiz kalan Elazığspor’un eski hesapları için bugün Cumhuriyet Başsavcılığının inceleme başlatması gecikmiş bir adım olarak değerlendirilirken yeni yönetim oluşturma çalışmaları ise sürüyor…

Av. İbrahim GÖK “Aday değilim”

Son günlerde ismi Elazığspor başkanlığı için geçen Avukat İbrahim Gök; yazılı bir açıklama yaparak bundan sonra dışarıdan Elazığspor’a maddi ve manevi destek vermeye devam edeceğini belirterek, aday olmayacağını belirtti.

İşte Avukat İbrahim Gök’ün yazılı açıklaması:

"Üzerinde yaşamaktan gurur duyduğum, Aziz Şehrim Elazığ’da ve bu şehrin ortak değeri ve hassasiyeti olan Elazığspor’umuzun bu şehirde yaşayan herkesin ortak sevdası ve ortak paydası olan bir değerdir. Elazığspor üzerinde farklı hesap ve düşüncelerin yapılamayacağını, bu şehirde yaşayan herkesin bilmesi gerekmektedir.

Elazığspor her türlü polemiğin ve tartışmanın aracı olmaktan uzak, Başarılarının ve şampiyonluğunun öznesi olan bir takım olmalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle Elazığspor’da mevcut yönetim ve Başkanı Hacı Murat Yümlü’nün istifasıyla boşalan Elazığspor Başkanlığına bugüne kadar hiçbir şekilde aday olmadım. Şahsıma bu görevi yakıştıran ilimiz yetkililerine ve spor kamuoyuna en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Bundan sonra da bu ilin bir evladı olarak Elazığspor’umuza haricen maddi ve manevi destek vermeye devam edeceğim. Kamuoyuna saygılarımla.”

Avukat İbrahim Gök

 ELAZIĞSPOR'DA ÖNEMLİ GELİŞME-SAVCILIK SORUŞTURMA İÇİN DÜĞMEYE BASTI - TIKLAYIN  

 BAŞKAN YANILMAZ AÇIKLADI-BAŞKAN ADAYI İRFAN YUMAKGİL - TIKLAYIN 

 
Etiketlerelazığspor yönetimi elazığspor kongre
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • Lam kuyruk - 17 Temmuz 2018 Salı 23:30
    Lan battik nerde bu is adamlari. Bir baba yigit yokmu kos koca elazigda amk. el atsaniza. Tek çare sedat karatas. Kop gel baskanim.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0785     EURO 6.7844     IMKB 85499     ALTIN 249,248    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:16
Güneş 04:59
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:40
Yatsı 21:16