İSLAM DÜŞMANLARI ATALARINI BİLİYOR VE ANIYORLAR; MÜSLÜMAN SENİN ATAN/ÖNDERİN KİM?

İslam düşmanları atalarını biliyor ve anıyorlar; Müslüman senin atan/önderin kim / İngiliz Temel’in 10 Kasım aşkı / AKP ya 5816 Atatürk'ü Koruma Kanunu kaldırsın veya İslam'a, Kuran'a, dini değerlere hakareti 5817 sayılı kanunla yasaklasın

11 Kasım 2018 Pazar 19:45 < GÜNDEM


İslam düşmanları atalarını biliyor ve anıyorlar; Müslüman senin atan/önderin kim?

Siyonizm'in İngilizler taşeronluğunda müttefikleri ile birlikte Osmanlı Devletini Birinci Dünya Savaşında mağlup ettikten sonra imparatorluk toprakları üzerinde devletçikler kurarken TC'yi Sabetayist Yahudi Cemaati için oligarşik bir yönetim olarak inşa ettiler.

Siyonizm İngiliz taşeronluğunda Atatürk’ün sözde kurtuluş savaşı için “Mazlum milletlere de örnek oldu” teranesiyle Osmanlı’dan kopardığı Araplara da Kurtuluş Savaşı senaryosu türü senaryolarla devletler kurdurdu.

Siyonist-Haçlı Batı Osmanlı Devleti'ni yıkarak ümmetin birliğini sağlayan Hilafeti kaldırdı. Kurduğu yeni düzende İslam'ı Atatürkçülükle ikame etmeye çalıştı.

İşte bu nedenledir ki; 16 yıldır Müslümanların iktidara olduğu Türkiye'de İslam'a, Kuran'a, Hz. Peygambere küfür serbest ama Atatürk koruma altında!

Atatürk'ün Cumhuriyetini yıkma, bölüp parçalama gayesindeki ırkçı HDP ile Kemalistler arasındaki muhabbeti birisi izah etsin!

Anıtkabir'i dolduran Kemalistler, 40 yıldır Mehmetçiğe kurşun sıkan PKK'nın siyasi uzantısı HDP'ye niçin sevgiyle, aşkla bağlılar?

Atatürk'ün sözde Kurtuluş Savaşı vererek kurduğu Cumhuriyeti bölme hedefindeki HDP ile CHP'liler arasındaki işbirliği neyin nesi?

"Biz bu ülkeyi sokakta bulmadık" diyen Kemalistlerin ülkeyi parçalama amacı taşıyan HDP'ye sandıkta oy vermesi nasıl bir garabet?

Sözde Kurtuluş Savaşı verdiğimiz Siyonist/Haçlı devletlerin 50 yıldır taşeronluğunu yapan HDPKK ile Kemalistlerin dostluğu ne iş?

Çanakkale Savaşında şehitlerini anan Kemalistler 40 yıldır Mehmetçiğe kurşun sıkan PKK'ya neden bu kadar yakınlık gösteriyorlar?

"Atatürk olmasaydı olmazdık" diyenlerin; Atalarının oldurduğu Türkiye'yi bölmek isteyen HDP ile işbirliği yapmalarının adı ne?

40 yıldır on binlerce asker/polis/sivil katletmiş PKK'nın siyasi uzantısı HDP ile yan yana duran Kemalistler Anıtkabir'i doldurdu!

"Atatürk olmasaydı adınız Yorgo" olurdu diyen Kemalistler; Mehmetçiğe/polise kurşun sıkan PKK'lı Yorgolara sevgiyle yaklaşıyor!

Bu ülkede Kemalist olup da Mehmetçiğe karşı PKK'nın yanında; iktidara karşı HDP'nin safında olmayan tek bir medya mensubu var mı?

Atatürk'e tapanlar ile Kandil'e, APO'ya, Marksizm'e tapanlar arasında yıllardır süren oy, sandık kardeşliğinin anlamı nedir?

Atatürk'ün sözde kovduğu düşman devletlerin Sevr için örgütledikleri PKK'ya, HDP'ye Kemalistlerin desteğinin bir anlamı olmalı!

Atatürk'ün İngilizler himayesinde Samsun'a çıkmasıyla günümüz Kemalistlerin İngiliz ordusu PKK'ya sevgiyle yaklaşması tesadüf mü?

Ülkeyi parçalamak için ABD, İsrail, İngiliz, Alman, Fransız gavurunun beslediği HDPKK'ya Kemalistlerin sağladığı desteğe ne demeli?

Sözde Kurtuluş Savaşı sahipleri Kemalistlerin Kurtuluş Savaşı kazanımlarına düşman HDPKK yanlısı olmalarına ne ad koyalım?

"Araplar bizi arkadan vurdu!" diyen Kemalistlerin Cumhuriyet düşmanı HDPKK sevdalısı olmaları Atatürk'e ihanet mi; değil mi?

İslam’ı ve Müslümanları aşağılamak için bilimsellik, aydınlanmacılık, pozitivizm diyen Kemalistler, saat 9'u 5 geçe ne yapıyor?

Geçtik bunları da; "ÇAĞRI" filminde Mekke'nin Fethi’ni ve Kabe'deki putların kırılmasını göz yaşlarıyla izleyen şuursuz Müslümanlar 10 Kasım'da ne yapıyor?

Rejim düşmanı diye Erbakan'a 3 kez darbe yaparak 4 partisi kapatan Taguti rejimin atasını anmak, "Erbakan yanlıştı" demektir!

Sabetayist Yahudilerin, Masonların, din düşmanlarının 10 Kasım'ı anması normal de ey Müslüman sana ne oluyor?
Yahudiler, Masonlar, yerli kriptolar, İslam düşmanları atalarını biliyor ve anıyorlar! Müslüman senin atan kim? Önderin kim?

İngiliz Temel’in 10 Kasım aşkı!

7 aydır İsrail'in katlettiği 240 Filistinli için de bir şey demeyen İngiliz Temel, 10 Kasım'da aşka gelerek güzel bir metin döşenmiş!

İngiliz Temel'in 10 Kasım mesajı, neden "İngiliz Temel" dediğimizin belgesidir!

İngiliz Temel'in andığı 10 Kasım'ı Milli Gazete ya unuttu ya da görmezden geldi! Niye?..

Niye olacak El-Aziz korkusundan...

Gelişmelerden Kısa Kısa…

Fransa'da yapılan ve 70 ülkenin devlet başkanlarının katıldığı törene Yahudi medyası ilgi göstermedi. İnisiyatif başka güçte miydi?

Fransa'daki törende devlet başkanlarının oturma düzeninde Erdoğan ile Trump'in yanyana oturması kararı Siyonizm'in iradesi olamaz!

ABD'li Papaz Brunson için sayısız TV programı ve yayın yapıldı, adalet istendi. Adnan Oktar için adalet isteyen yok!

Casusluktan mahkûm milletvekili için adalet isteyenler herkes için adalet istemiyor. Yoksa Adnan Oktar'a da isterlerdi!

Şırnak'ta 10 ayrı askeri bölgeye İHA düştü! Suriye'deki Rusya üslerine yapılan saldırının aynısı. Arkasında İsrail imzası var!

AKP ya 5816 Atatürk'ü Koruma Kanunu kaldırsın veya İslam'a, Kuran'a, dini değerlere hakareti 5817 sayılı kanunla yasaklasın!

Kemalist vesayet rejiminin siyasi düzeni çöktü. Sıra dini düzeninde. Ancak bu AKP ile yapılamaz. Milli Görüş iktidarı şart!

İnternet sitelerini, dün akşam TV haber bültenlerini, yarın ki gazeteleri okuduğunuzda sanırsınız tüm Türkiye 9'u 5 geçe ayakta!

Yandaş medya büyük bir itina ile atasını anmış! Yahudi Kemalist medyada öyle. Demek ki her iki tarafında atası, yani zihniyeti aynı!

10 Kasım'ı büyük bir coşkuyla anan Yandaş medyanın Erdoğan'ın ayağı tökezlediğinde arkadan ilk hançeri saplayacağını unutma!

Fenerbahçe'nin tarihinde en kötü sezonunu yaşadığı Başkan Ali Koç'a saygıda kusur eden var mı? Mustafa Kemal'e destekte öyle işte!

Mesud AKGÜL

 SP’LİLERİN BAŞ TACI ETTİĞİ CİHANGİR İSLAM KİMDİR? TIKLAYIN   
 HİLE VE YALAN ÜZERİNE İNŞA EDİLMİŞ BU REJİMİ KURANLAR...  TIKLAYIN 

 
Etiketlermesud akgül siyonizm temel karamollaoğlu
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • D E R İ N Ş U U R - 11 Kasım 2018 Pazar 23:41
    Yahudiye köle olmak için okullarda öğretilen sahte tarih bilgilerinin siyonizm deccalının hile rejimi köle düzeni sisteminin çöküşü E R B A K A N H O C A nın 40 yıllık verdiği destansı şerefli milli görüş mücadelesi sayesinde çöktü ne diyordu cennet mekan Pr.Dr.Necmeddin Erbakan onlar Osmanlıyı hangi yol yöntemlerle yıktılarsa bizde aynı yol ve yöntemlerle bu hile rejimi köle düzenini yıkıp yerine A D İ L D Ü Z E N i getirecez Allah ın izniyle bu geçtiğimiz zor günler doğum sancılarındandır ve az kaldı ! . . .
DÖVİZ KURLARI
USD 5.4548     EURO 6.2122     IMKB 103053     ALTIN 230,948    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:57
Güneş 06:19
Öğle 12:36
İkindi 16:01
Akşam 18:42
Yatsı 19:59