DEVLET BAHÇELİ YENİDEN İKTİDAR YAPTI

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil yazıyor...

22 Ocak 2019 Salı 14:42 < GÜNDEM
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil yazıyor...
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil yazıyor...

AKP'yi yönetirken yaptığı hataları Türkiye'yi yönetirken yapmasına müsaade edilseydi Erdoğan Cumhurbaşkanı olamazdı. AKP kazandığı her seçimi millî derin devletin gerçekleştirdiği bir dizi algı operasyonuna borçlu Tayip Erdoğan'a değil.

RTE 7 ve 24 Haziran seçimlerinde AKP'yi 2 defa iktidardan düşürdü; Devlet Bahçeli yeniden iktidar yaptı. Devlet Bahçeli duruma vaziyet etmeseydi Cumhurbaşkanı Erdoğan 31 Mart Seçiminden önce AKP gemisini kayalıklara bindirirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan eğer hala konumunu koruyorsa bunu bir de Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu ikilisine borçludur. Yahudi ne zaman RTE ve AKP karşısında bir oluşum için girişimde bulunduysa Abdullah Gül ben varım dedi ve kurgulanan oyunu bozdu.

Eğer Ahmet Davutoğlu istifa etmeyip başbakanlıkta diretseydi AKP ve ülke karışır, 15 Temmuz Darbesi gerçekleşirdi. Bildik İsrailci yazarlar Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu her söz konusu olduklarında Tayip Erdoğan'ı tercih edeceklerini yazdılar.

Bildik İsrailci çevreler Tayip Erdoğan yerine Abdullah Gül ya da Ahmet Davutoğlu'nu yağmurdan kaçıp doluya tutulmaya benzettiler. Aktif siyasetten çekilmelerine rağmen Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu'nun hep vekâlet savaşçılarının hedefinde olması boşuna mı?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın %30'lara düşse de bir büyük taraftar kitlesi var. Bunu ne Yahudi ne millî derin devlet göz ardı edebilir. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AKP'de yaptığı tahribat artık tamir/telafi edilir gibi değil. Yeni bir siyasi mühendislik projesi lazım.

Türkiye'de bir siyasi mühendislik projesi hazırlayıp hayata geçirme gücünü yitiren Siyonizm darbe ya da iç savaş planları yapıyor.

(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • Ahmet - 20 Ocak 2019 Pazar 20:28
    YÜCE ALLAHIN Yardımı MİLLİ DEVLETİMİZLE OLSUN Ülkemizin güvenligini sağlayan Türk silahlı kuvvetlerinin kahraman ordusunu ve Emniyet polis teşkilatımızın YÜCE ALLAH YARDIMCISI OLSUN Ülkemizi bölmeye siyonizimin gücü yetmez kahrolsun siyonizim YAŞASIN MİLLİ DEVLET
DÖVİZ KURLARI
USD 5.8185     EURO 6.5474     IMKB 97037     ALTIN 239,080    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:08
Güneş 05:37
Öğle 12:28
İkindi 16:10
Akşam 19:09
Yatsı 20:31