TSK'NIN İSRAİL'E ÖFKE DUYMASI ÇOK DEĞERLİ

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in analizi…

22 Şubat 2019 Cuma 15:55 < GÜNDEM
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in analizi…
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in analizi…

İsrail ABD'nin Türkiye'ye vermek istemediği parası ödenmiş F-35'leri istiyor. Güzel; TSK'nın İsrail'e öfke duyması çok değerli. Bir ordunun sahip olduğu en değerli donanım düşmanını tanıyıp öfke duymasıdır. İsrail'i dost bilen TSK Türkiye'ye çok zarar verdi.

İsrail'in ihalesiz aldığı kıyak savunma projelerinde Türkiye'ye kalleşlik etmesi TSK'nın gözünü açtı. Verdiği zararları değdi. Siyonizm, NATO'daki müttefiki Yunanistan'ı Türkiye'nin millî düşmanı haline getirmişti. Konsept değişti, artık düşmanımız İsrail.

İsrail'i düşman bilen, kin ve öfke duyan bir TSK Türkiye'nin beka sorununu halletmiş demektir. İsrail Türkiye'nin karşısına Suriye, Yunanistan, Ermenistan, PKK olup çıkıyordu. Artık maymunun gözü açıldı, hasmını tanıdı! Şöyle ya da böyle, Türkiye ile İsrail'in arasını açan, beka sorununu gündem yapan Tayip Erdoğan'ın hakkı ödenemez!

Türkiye'nin bilinmeyen beka sorunu Sevr Planını İsrail'in kurulması için askıya alan Lozan Anlaşması ile başladı. Artık biliniyor. TSK'nın İsrail'i düşman bilip bilenmesi Türkiye'nin beka sorununun halledileceğinin en değerli teminatıdır. TSK'nın gözü açıldı, İsrail'i düşman belledi de milletimiz bir türlü illüzyoncu medya ve akademiyanın hipnotizmasından uyanamıyor!

BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN GÖRSELE TIKLAYIN...(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • ahmet - 22 Şubat 2019 Cuma 20:40
    YAŞASIN MİLLİ DEVLET
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0227     EURO 6.7228     IMKB 86923     ALTIN 247,537    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:19
Güneş 05:01
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:39
Yatsı 21:13