ÜLKEYİ GAFİL AVLAMAK İÇİNDİR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil Türkiye’nin beka sorununun AKP ve MHP kurmaylarınca dahi dillendirilmemesinin, konunun sadece Bahçeli ve Erdoğan tarafından anlatılmasının nedenlerini yazdı.

11 Mart 2019 Pazartesi 06:56 < ZEKİ GEÇKİL
ÜLKEYİ GAFİL AVLAMAK İÇİNDİR
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil Türkiye’nin beka sorununun AKP ve MHP kurmaylarınca dahi dillendirilmemesinin, konunun sadece Bahçeli ve Erdoğan tarafından anlatılmasının nedenlerini yazdı.

Cumhur İttifakının varlık nedeni ve seçim teması TÜRKİYE'NİN BEKA SORUNU. Ancak bu, Erdoğan ve Bahçeli'nin üzerine kaldı. Türkiye'nin beka sorunu olduğuna AKP ve MHP kurmayları dahi inanmıyor olacaklar ki dillendirmiyorlar. Peki, neden?

Türkiye'nin beka sorununu oluşturan İsrail'in uzantısı medya ve akademiya illüzyoncuları hokuspokusla bu sorunu yok gösteriyorlar. Türkiye'nin beka sorunu olmadığına illüzyoncular kamuoyunu ikna etmiş durumda. Muhalefet ittifakı buna dayalı siyaset yapıyor.

AKP içinde yapılanan Soroscu Pelikancı Örgüt de Türkiye'nin beka sorunu olduğunu kabul etmiyor ve dillendirilmesini engelliyor. İllüzyoncu medya/akademiya Türkiye'nin olmayan beka sorununun Devlet Bahçeli'nin icadı olduğuna AKP'lileri de ikna etmiş durumda!

Türkiye'nin beka sorunu olmadığına siyasi parti kurmaylarını, devlet erkânını, kamuoyunu ikna etmek ülkeyi gafil avlamak içindir. Türkiye'nin gözle görülür, elle tutulur somut, boncuk gibi ortada bir BEKA SORUNU olduğu yadsınamaz bir realitedir.

Kanlı ve vahşi 15 Temmuz Darbe Girişimi açık net Türkiye'nin BEKASINI TEHDİT idi. İllüzyoncu medya ve akademiya ona tiyatro dedi! İsrail güdümlü Pentagon Suriye'de PYD'ye binlerce tır silah yığdı; TSK da büyük bir yığınak yaptı. ABD çekilmezse savaşacak!

Bölücü terör örgütünü silahlandıran süper güç ABD'nin Suriye'de Türkiye ile savaşacak olması bir BEKA SORUNU oluşturmuyor mu? İllüzyoncu medya/akademiya yaptığı hokuspokuslarla Türkiye'nin beka sorunu değil domates, biber, hıyar sorunu olduğunu gösteriyor!

Türkiye'deki pahalılık Yahudi sermayesine ait market zincirlerinin eseridir ve sunidir. Ülke ekonomisinden kaynaklanmıyor. Üretilen suni pahalılıkla bir taşla çok kuş vurulmak isteniyor. Beka sorunu saklanacak. Toplum provoke edilecek. Seçim alınacak.

Siyonist küresel güç $ üzerinden Türkiye ekonomisine saldırdı. İllüzyoncu medya ve akademiya $ 10 ₺ olacak algısı oluşturdu. Siyonist odakların düzenlediği $ saldırısı püskürtüldü ama İllüzyoncu medya ve akademiya hokuspokuslarla bunu gözlerden sakladı.

Yahudi sermayeli market zincirlerinin oluşturduğu suni pahalılık ateşini söndüren tanzim satışları medya/akademiyanın hedefinde! Muhalefet cephesi ittifakı İsrail güdümlü medya ve akademiyanın oluşturduğu söylemlerle Türkiye aleyhine muzır siyaset yapıyor.

Türkiye'nin beka sorunu İsrail'le bozulan ilişkilerinden kaynaklanıyor. İsrail'in Suriye'de TSK varlığına tahammülü yok! Başkan Trump Suriye'den çekilmek istiyor; İsrail güdümlü Pentagon direniyor. İsrail bir ABD-Türkiye savaşı çıkartmak istiyor!

İllüzyoncu medya ve akademiya Suriye sorununa ilişkin Türkiye ve ABD dahil tüm ülkeleri suçluyor ama İsrail'i söz konusu yapmıyor. İsrail Türkiye'yi gafil avlasın diye illüzyoncu medya ve akademiya hokuspokuslarla BEKA SORUNUNU kamuoyunda yok gösteriyor.

Ergenekon Örgütünün darbe hazırlıkları deşifre edildiğinde illüzyoncu medya/akademiya tatbikat planları diyerek kamuoyu oluşturdu. İsrail'in FETÖ kamuflajıyla NATO'ya yaptırdığı 15 Temmuz darbe girişimine ise illüzyoncu medya/akademiya kontrollü darbe dedi.

İsrail şimdi de AKP içinde yapılandırdığı Pelikancı Örgütü ile daha korkunç bir darbe hazırlığında. Soros ipuçlarını bile verdi.

(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.
O.G.
 
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • D E R İ N Ş U U R - 13 Mart 2019 Çarşamba 01:35
    Bu devrin insanlarına E L A Z İ Z in fikirleri ağır gelir çünkü 1 asırdır siyonizmin yahudi köleleri içimizdeki İsrailliler'in hipnotizması altındalar inkarcı darvinist evrim teorisi gibi hep yalanla dolmuş beyinleri gerçekler karşısında en ufak bir reaksiyon tepki vermiyor yalan saçma hikaye olarak geçiştiriyorlar düşünmüyorlar ulan ya doğruysa diye bu büyüyü bozmak için bu topluluğun ulusal bazda yayın yapması gerekiyor ama elimizden birşeyin gelmemesi insanı kahrediyor Allah sizlerden razı olsun ! . . .
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0227     EURO 6.7228     IMKB 86923     ALTIN 247,537    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:19
Güneş 05:01
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:39
Yatsı 21:13