YANİ NE DERSE O!

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil yazdı.

11 Mart 2019 Pazartesi 12:02 < ZEKİ GEÇKİL
YANİ NE DERSE O!
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil yazdı.

İsrail güdümlü illüzyoncu medya ve akademiyaya karşı konulamıyor; kamuoyuna istediği algıyı gerçek diye kabul ettiriyor!

Ergenekon Örgütünün darbe hazırlığına tatbikat senaryosu, gömdüğü silahlara boru dedi, kabul ettirdi.

15 Temmuz vahşi darbe girişimini yapan FETÖ kamuflajlı generaller NATO'ya bağlı Ergenekon Örgütü mensuplarından başkası değildi.

15 Temmuz'da kullanılan FETÖ mensuplarına masum diyerek Adalet İsteyen illüzyoncu medya ve akademiya etkili bir algı oluşturuyor.

Yahudi sermayesi market zincirlerinin ürettiği suni pahalılık "ekonomi kötüye gidiyor" yaygaralarıyla seçim malzemesi yapılıyor.

Yahudi sermayesinin desteklediği 80 ildeki Gezi Parkı ayaklanmasını illüzyoncu medya-akademiya masum taleplere matuf gösterdi.

İllüzyoncu medya ve akademiyanın hokus-pokuslarla gerçek diye gösterip kamuoyuna kabul ettiremediği bir algı yok. Yani ne derse o!

Türkiye ve dünya kamuoyunu illüzyoncu medya-akademiya hipnotizmasından uyandırabilecek bir medya ve akademiya maalesef henüz yok.


(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • D E R İ N Ş U U R - 13 Mart 2019 Çarşamba 01:19
    Aslında var E L A Z İ Z var ama sesimizi duyurabilecek ulusal bazda yayın yapabilecek imkanımız yok bide bu topluluktan çıkmış bu cemaati tanıyıp faydalanıp fikirlerini anlatmayarak vebale giren kılıflar uydurarak barikatların arkasına saklanan toplum millet ne der deli derler bu fikirleri paylaşırsak işimizden oluruz diye dünyevi heveslere dalmış arkadaşlarımız var kendi tercihleri fakat bu fikirlerden haberi olan başka bir grup dernek topluluk cemaat yok bu büyük bir sorumluluk anlatın ki ahiret te bu mücadelenin ne kadar büyük bir cihat olduğunu görüp faydasını görebilesiniz ! . . .
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0227     EURO 6.7228     IMKB 86923     ALTIN 247,537    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:19
Güneş 05:01
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:39
Yatsı 21:13