MEHDİ’NİN MUCİZELERİ

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil yazdı.

23 Mart 2019 Cumartesi 15:40 < ZEKİ GEÇKİL
_
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil yazdı.


Yeryüzünde işlenebilecek en büyük suç/günah bir çocuğu boğazlamaktır. Kur'an'da övülen bir şahsın bunu yaptığına dair kıssa var... Kur'an'da anlatılan kıssalar öylesine anlatılmaz. Her biri yol gösterici bir usve-i hasene (en güzel örnek) niteliğindedir...

Çocuğu boğazlayana Hz. Musa mani olmamıştır. Zira pişmiş balığın canlanıp denize açıldığı yerde buluştuğu kişi yapmıştır! Demek ki Yüce Allah şeriatını mucize verdiği kişilere özel değiştirmektedir! Mucize gösterebilen şeriata aykırı iş yapabilir...

Sultan Fatih Konstantiniyye'yi fethederek Hz. Peygamber (SAS)'in mucizesini gerçekleştirmiş ve büyük övgüsüne mazhar olmuştur. "Hadis-i şerifle övülerek Hz. Peygamber (SAS)'den diplomalı olan Sultan Fatih'e bir müslüman kem söz edemez" -ERBAKAN-

Sultan Fatih'in İslam Devletinin bekası için şehzade idamına dair yasası kıssadaki çocuğu boğazlayan kişinin gerekçesiyle aynıdır! Osmanlı Devleti yıkılınca Deccal Siyonizm dünyaya hâkim oldu, insanlık korkunç zulümler, katliamlar, soykırımlar yaşadı, yaşıyor!

Eğer pişmiş balığı canlandırıp denize salması gibi bir mucizeye şahit olursanız o zatın şeriata aykırı sözlerine uyabilirsiniz... Allah'ın şeriatı değişmez değil. Her peygamber bir önceki şeriatta değişiklik yaptı. Vahiy kapısı kapalı ama içtihad kapısı açık!

Amelde mezhep, farklı anlama/uygulama olabilir. Lakin itikatta mezhep olmaz. Hiçbir peygamber itikatta değişiklik yapmamıştır! Beklenen Mehdi mucize gösterir. Mucizeler küfür ve inkârı bitirmez. Mucizeler iman ruhu, feraset ve basiretle idrak edilebilir...

Erbakan Dünya Siyonizm'i ve uzantısı TC rejimine karşı tek başına başlattığı Millî Görüş'le Müslümanları iktidar yaptı: #MUCİZE!

Erbakan tek başına örgütlediği Cihatçı Gruplarla süper güç SSCB'yi Afganistan işgalinde mağlup edip dağıttı: #MUCİZE!

Erbakan tek başına örgütlediği Cihatçı Gruplarla tek süper güç ABD ve müttefiklerini Irak işgalinde mağlup etti: #MUCİZE!

Erbakan tek başına (bir mazisi/birikimi bulunmayan) üstün teknoloji ile savunma sanayii kurup Türkiye'yi süper güç yaptı: #MUCİZE!

Erbakan tek başına 300 kitaptan oluşan Harun Yahya Külliyatını yazıp 70 dile çevirterek tüm dünyada yayınlattı: #MUCİZE!

Erbakan tek başına, Deccal Siyonizm'in art arda iki Dünya savaşı çıkartarak kurduğu 1945 Yalta Düzenini yıktı: #MUCİZE!

Erbakan'ın #MUCİZELERİNİ tüm insanlık yaşıyor ama idrak edemiyor. Zira Siyonist medya ve akademiya büyücüleri yok gösteriyorlar! Siyonist medya/akademiya büyüsü elbette bozulacak, insanlık hipnotizmadan uyandırılacak, Mehdi Erbakan Gerçeğini idrak edecektir!

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • o.ısıl - 24 Mart 2019 Pazar 14:34
    harika yazı.yüzde yüz katılıyorum.
  • ahmet - 23 Mart 2019 Cumartesi 21:55
    AZİZ ERBAKANI Rahmetle minnetle şükranla anıyoruz
DÖVİZ KURLARI
USD 5.8254     EURO 6.5527     IMKB 96216     ALTIN 239,897    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:01
Güneş 05:31
Öğle 12:27
İkindi 16:11
Akşam 19:13
Yatsı 20:36