SADECE BİNALİ YILDIRIM’IN OYLARININ ARTMASI NE DEMEK?

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in İstanbul seçiminde yaşanan usulsüzlükler hakkındaki tespitleri…

16 Nisan 2019 Salı 00:49 < ZEKİ GEÇKİL
SADECE BİNALİ YILDIRIM’IN OYLARININ ARTMASI NE DEMEK?
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in İstanbul seçiminde yaşanan usulsüzlükler hakkındaki tespitleri…
İstanbul seçimindeki kusurlar, ayıplar, hatalar, usulsüzlükler, yolsuzluklar hiçbir partinin ve iktidarın değil YSK'nın sorumluluğudur. Ancak bunlar örgütlü/ organize olduysa habersiz kalan MİT de sorumludur. Seçim güvenliği iktidarın, sayım, sonuç tespiti YSK'nın görevidir.

İstanbul seçiminde yasaya aykırı şekilde sandık kurullarını memur olmayanlardan, o ilçelerde ikamet etmeyenlerden belirleyen İl ve İlçe seçim kurulu yetkili/sorumlularına yönelik neden bir soruşturma başlatılmamaktadır?

İstanbul'daki seçimde bilinçli hata (yolsuzluk/usulsüzlük) yapılmasaydı Binali Yıldırım'ın oyları sadece artmaz; Ekrem İmamoğlu'nun oyları da artabilir, fark daha da büyüyebilirdi. Farkın 27 binden 12 bine inmesi "hataların" bilinçli, yaygın olması örgütlü olduğunu gösteriyor.

İstanbul seçiminde örgütlü/organize bir hile varsa -ki olduğu anlaşılıyor- tabiidir ki yargı aracılığıyla yapılmıştır. Yargıda bunu yapacak kabiliyet ancak FETÖ'de vardır. Bu açıklığa kavuşturulup failler cezalandırılmadıkça hiçbir seçim güvenilir olmaz.
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • D E R İ N Ş U U R - 16 Nisan 2019 Salı 08:25
    Madem demokrasi aşığısınız doğruluk dürüstlük için çok şerefli duruş vizyon sahipleri olan sözüm ona millet cephesi karargahı için bir sıkıntı olmaması gerekir kendinizden eminseniz eğer bu kadar paniklemenin saldırgan tavırlar sergilemenin sebebi ne o zaman demekki bi haltlar karıştırmışsınız bide diyelim ki aynı şeyi Akp Chp ye yapsaydı Akp açık ara birinci olup itiraz edilip oylar tekrar sayılınca Chpnin oyları düşmeye başlayıp fark azalsa neler yaparlardı acaba bu ülke içimizdeki İsrailliler'in cirit attığı bir devlet kendini gizlemeyi beceren yahudi kölelerinin bir komplosudur bu yapılanlar ama gelde inandır !. . .
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0406     EURO 6.7414     IMKB 86796     ALTIN 248,760    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:20
Güneş 05:01
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:38
Yatsı 21:12