PELİKAN ÖRGÜTÜ TAYİP ERDOĞAN'I YALNIZLAŞTIRARAK KONTROLÜNE ALMAYI AMAÇLIYOR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

16 Nisan 2019 Salı 08:58 < ZEKİ GEÇKİL
-
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…


FETÖ'nün siyasi ayağına dokunulmaması AKP'ye İstanbul ve Ankara'yı kaybettirdi. FETÖ Pelikan Örgütü ile diriltilip ikame ediliyor. Yargıdaki FETÖ kalıntıları ve Pelikan Örgütünün işbirliği ile seçime AKP aleyhine hile karıştırıldığı anlaşılıyor.

Pelikan Örgütü rakip gösterdiği adamlarını birer-ikişer harcayıp Tayip Erdoğan'ı yalnızlaştırarak kontrolüne almayı amaçlıyor. Ergenekon Örgütü, FETÖ, Pelikan Örgütü özünde konjonktüre göre şekil değiştiren Türkiye'deki İsrail'den başka bir şey değildir.

Emareler var; Pelikan Örgütü Ergenekon darbe hazırlıkları ve FETÖ 15 Temmuz darbe girişiminden daha dehşet bir plan hazırlığında! Sun'i şekilde oluşturulan $ artışı, enflasyon ve işsizlik patlamasının arka planında Türkiye'deki İsrail ve Yahudi sermayesi var.

Toplumun ekonomik nedenlerle ürünlerini tercih ettiği Yahudi sermayesi elde ettiği imkânları siyasi amaçlarla kullanıyor. Küresel siyasi, askeri gücünü yitiren Siyonizm bıçak kemiğe dayanınca ekonomik gücünü kullanıyor. Sudan'da denedi sıra Türkiye'de!

Küresel para birimi $ yerine ulusal paralarla ülkeler arası ticaret yapılmasına öncülük eden Türkiye Yahudi sermayesi hedefinde! Gerçekte Yahudi parası olan $ küresel para birimi olmaktan çıkarsa -bu son kalesidir- Siyonizm çökecek!

Siyonizm ile dünyanın yeni süper gücü Türkiye arasında bilek yarışı $ üzerinde yapılıyor. Şimdiye kadarki hamleleri Türkiye savdı. Küresel iktidar mücadelesinde belirleyici güç ekonomik değil askeridir. Askeri üstünlük ekonomik ve siyasi üstünlüğü de elde eder.

Fırat Kalkanı-Zeytin Dalı harekâtı ve İdlib kuşatması Türkiye'nin askeri üstünlüğünü kanıtladı. Doğu Fırat'ta son nokta konulacak! ABD Irak'tan sonra Suriye'den de çekilirse Türkiye karşısında bir askeri güç kalmaz. Siyonizm'in küresel ekonomik gücü çöker. Dünya Siyonizm'inin yeni süper güç Türkiye'ye karşı kullanabileceği tek kozu Türkiye'deki İsrail. Bu koz asla küçümsenmemelidir!

(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
 
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • ahmet - 16 Nisan 2019 Salı 22:58
    Kahrolsun siyonizim YAŞASIN MİLLİ DEVLET
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0406     EURO 6.7414     IMKB 86796     ALTIN 248,760    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:20
Güneş 05:01
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:38
Yatsı 21:12