TEK İSTİSNASI EL-AZİZ GRUBUDUR!

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil yazdı.

11 Haziran 2019 Salı 13:31 < ZEKİ GEÇKİL
-
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil yazdı.

Bugün Ak Saçlı denilen ekiple sürtüşme maceramız 12 Eylül 1980 sonrası MSP Davası duruşmalarında Şevket Kazan'la başladı... Ak Saçlıları adi, karaktersiz kişiler zannediyorduk. Erbakan'ın yönlendirmesiyle zamanla işbirlikçi ajan olduklarını anlayabildik.

Ak Saçlı ekip istemedikleri hemen herkesi Erbakan'ın onayıyla ve sorumluğu ona yükleyerek harcıyorlardı... El-Aziz Grubuna da birçok yamukluk yaparak Erbakan'a yıkmaya çalıştılar. Başaramayınca bizzat hedef aldılar ve asıl kavga başladı.

Herkesi uzaklaştırırken bizi bir türlü davadan kopartamıyorlardı. Böylece Erbakan'ın bizi kolladığını anladılar ve hırçınlaştılar. Ak Saçlı ekip Erbakan ile görüşmemizi engellemek için genel merkez çalışanlarını hoyratça kullanıyordu...Çok fazla tanımıyor izlenimi vererek görüşüyordu ama nihayet Erbakan'ın bizi yönlendirdiğini anladılar. El-Aziz'de Ak Saçlıları Musa Saffet Bayramâşık'ın Millî Görüş partilerine soktuğunu yazarken Erbakan bizi kabul edip görüşüyordu!

Herkesi Erbakan'a harcatan Ak Saçlı ekip bizi uzaklaştıramıyordu. Sonuçta kurtulmak istedikleri rakipleri bize de rakip sayılırdı. Ak Saçlı ekip Millî Gazete Elazığ Temsilciliğini bizden alıp Refah Partisi Binasına isim listemizi astırarak girişimizi yasakladı! Ak Saçlı ekip ne yapsa bizi davadan ve Erbakan'dan bir türlü uzaklaştıramıyor ve hırçınlaştıkça hırçınlaşıyordu.

Şevket Kazan'ın avukatlık bürosu çalışanı Abdülhamit Gül (☆) Erbakan'ın vekâleti ile El-Aziz aleyhine 50 bin ₺'lık iki dava açtı! ( ☆ Bugünkü Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Şevket Kazan'ın avukatlık bürosunda çalışıyordu. Erbakan'dan habersiz vekâletini kullanarak Şevket Kazan'ın talimatıyla gazetemiz El-Aziz aleyhine 50 bin ₺'lik iki dava açtı. Kendi imzasıyla Millî Gazete'ye "Erbakan El-Aziz aleyhine dava açtı" haberini yayınlattı. Biz Şevket Kazan'a "hakaret" ediyorduk ama o kendi adına değil Erbakan adına bize dava açtırıyordu. Tam bir Yahudi karakteri.)

Erbakan öğrenince vekâleti kullanılarak El-Aziz'e açılan iki davayı geri çekti. Bu skandal olay Şevket Kazan için sıradandı! Erbakan Ak Saçlı ekibe karşı çıkan, itiraz ya da muhalefet eden hiç kimseye izin vermedi. Tek istisnası El-Aziz Grubudur!

(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • İbrahim Seymen - 12 Haziran 2019 Çarşamba 23:12
    Sevgili El -Azizci arkadaşlar ben Ankara'dan yazıyorum 1997 de Elazığlı Mücahit bir abimizin sayesinde sizlerin yayınlarını takip etmeye başladım . Allah sizden razı olsun hepinize selam olsun mücahit kardeşlerim
  • D E R İ N Ş U U R - 11 Haziran 2019 Salı 17:54
    Şimdiden yazalım kendimizi övmek piyasa yapmak için anlatacak bir zihniyette olsaydık bu kadar sene samimiyetle sabırla sebat etmez bizde menfaatçılar şuursuzlar gibi Ak saçlıların emrine girerdik biz sadece Allah ın rıza için mücadele eden bir grubuz biz hiç siyonizme hizmet eder miyiz türküsünü çığıra çığıra söyleyip askerlik yapan aklını yahudiye kiraya vermiş beynini kullanmayan şuursuzların uyanması gerçeklerin doğruların farkına varmasını sağlamanın derdindeyiz biz Türkiyede ki İsrailcilerin karanlığa mahkum ettiği Hz. Mehdi yani E R B A K A N gerçekliğini gün yüzüne çıkarıp peşinden gidilecek tek hakiki dava şerefli izzetli milli görüş davasının gün yüzüne çıkartılması için mücadele veren bir ekibiz biz bu davanın kölesiyiz paranın kadının şan şöhret makam ın değil o yüzden koca T Ü R K İ YE de E L A Z İ Z i bilen insanların sayısı bir elin parmağını geçmiyor çünkü doğrular diken gibidir batar insana yalnızlığa mahkum eder bu nedenle bişeylere köle olmuş bu devrin insanları bizi anlayamıyor ! . . .
DÖVİZ KURLARI
USD 5.7570     EURO 6.5028     IMKB 94984     ALTIN 256,067    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:00
Güneş 04:51
Öğle 12:30
İkindi 16:24
Akşam 19:58
Yatsı 21:41