HAK-BATIL MÜCADELESİ GERÇEKLE BÜYÜNÜN MÜCADELESİDİR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil yazdı.

11 Nisan 2019 Perşembe 10:00 < ZEKİ GEÇKİL
-
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil yazdı.


Hak-batıl mücadelesi gerçekle yalanın mücadelesidir. Hak ikna ile, batıl algı ile kendini kabul ettirir. Algının yöntemi büyüdür. Hak'kı Allah'ın elçileri peygamberler mucizelerle dava eder. Batılı şeytanın aveneleri büyücüler algılarla aldatarak sunar.
 
Kabalacı hahamlar beş bin küsur yıllık Yahudi tarihi boyunca büyü, simya öğretisi ile batılı sistemleştirip insanlığı saptırıyor. Kabalist hahamlar büyü ile oluşturdukları algılarla ideolojiler, sistemler üretmekte, bilim diye insanlığa dayatmaktadırlar.
 
Kabalist hahamlar Siyonizm ideolojisini Yahudiler aracılığıyla 20. Asırda dünyaya egemen kılıp Deccal'ın saltanatını kurmuşlardır. Kabalist hahamlar Siyonizm temelinde evrim, komünizm, kapitalizm, faşizm, moda gibi birçok ideolojiyi büyü/algı ile dayatıyorlar.
 
Kabalist hahamlar büyü/algı ile ürettikleri ideolojileri siyasi, ekonomik, askeri güce dönüştürüp küresel bir hegemonya kurdular. Kabalist hahamlar büyü ile algı üretmeyi sistemleştirip bilimsel öğreti diye medya/akademiya aracılığıyla dayatmaktadırlar.
 
Büyü; aslında olmayan şeyleri illüzyonlarla algı üreterek varmış, gerçekmiş gibi inandırıp insanları etkileme becerisidir. Mısır'da büyücüler ürettikleri algılarla toplumun zulme boyun eğip itaatini sağlayarak Firavun'un iktidarını güçlendiriyorlardı.
 
Hz. Musa'nın mucizesinin hak ve hakikat olduğunu gören büyücüler iman edince Firavun el ve ayaklarını çapraz kesmekle tehdit etti. Bu olay büyücülerin/büyünün ancak bir güce dayanarak toplumları etkileyebileceğini göstermesi bakımından çok manidardır.
 
Siyonizm'in siyasi, ekonomik ve askeri güçle hâkim olduğu günümüz dünyasında büyü, hipnotizma, algı üretimi sistemleştirilmiştir. Gerçek dışı görüş, düşünce, iddialar ideoloji haline getirilerek bilimsel öğreti diye etkin vasıtalarla kitlelere dayatılmaktadır.
 
Büyüleyici ideolojiler, akımlar medya, akademiya, müzik, sinema, moda, spor, eğlence sektörleriyle kitlelere dayatılmaktadır. Evrim ideolojisi bilimsel öğreti diye eğitim kurumlarında, üniversitelerde okutularak ve medya ile kitlelere inandırılmaktadır.
 
Evrim'i esas alan komünist ideoloji siyasi, askeri, ekonomik güçle üniversitelerde okutularak ve medya ile insanlığa dayatıldı. Komünizm büyüsüyle kurulan koca Varşova Paktı, Doğu Bloku oluşturduğu sistemi, kurumları, paradigması ile birlikte çöküp yok oldu!
 
Kapitalizm büyüsüyle kurulup oluşturulan küresel hipnotizma ile ayakta tutulmaya çalışılan NATO paktı, Batı Bloku da çökmektedir! İki Dünya Savaşı ardından 1945 Yalta Zirvesinde Siyonizm ideolojisiyle kurulan iki bloklu küfür, inkâr, zulüm düzeni yıkıldı.
 
Kabalist hahamların Siyonizm büyüsüyle kurup insanlığı küresel hipnotizmaya sokarak yürüttükleri 2 bloklu düzenini Erbakan yıktı! Hz. Musa'nın âsasıyla imana gelen Firavun'un büyücüleri gibi Erbakan'ın Siyonizm büyüsünden uyandırdığı insanlık Hak'ka dönüyor!
 
Siyonist diktatörler Firavun'un imana gelen büyücülere yaptığını tüm insanlığa yaparak Hak'ka yönelmekten alıkoymaya çalışıyorlar. Dünyada yaşanan vahşeti Yahudi hipnotizmasından uyanan insanlığı Hak'ka yönelmekten alıkoymak için Siyonist diktatörler yapıyor.
 
Kıyamete kadar devam edecek olan kadim Hak-Batıl mücadelesi gerçekle büyünün mücadelesidir. Hakikat Rahman'ın, büyü Şeytan'ın işi!
 
Hak ile Batıl gündüz ile gecenin birbirini izlediği gibi art arda dünyaya hâkim olur.
-ERBAKAN-

 
Hadisler kadim Hak-Batıl mücadelesinin finalinin ahir zamanda Deccal ile Mehdi arasında gerçekleşeceğini bildirmektedir.
 
20. Asırda 2 Dünya Savaşı çıkartarak yeryüzüne küfrü, inkârı, sapıklığı, zulmü hâkim kılan Siyonizm hadislerde bildirilen Deccal! Siyonizm'in kurduğu küresel zulüm düzenini yıkarak Adil Düzen kurulmasına imkân ve şartları hazırlayan Erbakan ise Beklenen Mehdi!

(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • ahmet - 11 Nisan 2019 Perşembe 23:03
    Siyonizim bir diger ismide sapıksilozimdir sapık ideolojiler üretmektedir
DÖVİZ KURLARI
USD 5.7769     EURO 6.5197     IMKB 94158     ALTIN 257,491    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:00
Güneş 04:51
Öğle 12:30
İkindi 16:24
Akşam 19:58
Yatsı 21:41