HAZİNE YARDIMI ALAN HDP YAHUDİ'NİN FİNANSE ETTİĞİ SAADET PARTİSİ KADAR TÜRKİYE DÜŞMANLIĞI YAPMAMAKTA

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

14 Şubat 2019 Perşembe 06:57 < GÜNDEM
A
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

Bilge yakıştırması yapılan devşirme İngiliz Temel Kemalistlerin, eski tüfek solcuların oyuncağı, Saadet Partisi ise maşası olmuş. Erbakan'ın tabiriyle "alık, ağzı açık, dangalak" Saadetçiler kendilerinden çokça söz ediliyor diye kullanılmaktan pek memnunlar!

İhanetin pençesinde ezeli düşmanlarına hizmet ettirilen Saadet Partisi bir an evvel kabuk yönetimden kurtarılmalıdır. Yahudi'nin finanse ettiği Saadet Partisi kabuk yönetimi iktidar karşıtlığı diye Türkiye düşmanlığı yaptırılarak kullanılmaktadır.

Hazine yardımı alan HDP Yahudi'nin finanse ettiği Saadet Partisi kadar Türkiye düşmanlığı yapmamaktadır. Para alan emir de alır. 1 milyon oy alan partilere de hazine yardımı yapılmalı. O takdirde Saadet Partisi işbirlikçi kabuk yönetimden kolay kurtarılır.

12 Eylül 1980 sonrası siyasi partilere hazine yardımı yapılarak Yahudi sermayesinden bağımsızlaştırıldılar. Bu bir devrimdi. Millî Görüş/Adil Düzen siyasi partilere yapılan hazine yardımını üyeleri oranında sivil toplum kuruluşlarına da yapmayı öngörüyor.

Millî Görüş/Adil Düzen bütün dini, sosyal, felsefi, ideolojik grupların mensupları oranında hazine yardımı almasını öngörüyor. Devletin her dini, felsefi, ideolojik, sosyal kesime eşit mesafede olmasını isteyen Millî Görüş en ideal laikliği öngörmektedir. D-8'in deklare edilen #6 TEMEL İLKESİ ilkesi İslam'ın cihanşümul Adil Düzeninin temel esaslarını ortaya koymaktadır.

BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN GÖRSELİN ÜZERİNE TIKLAYIN...(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
YORUM EKLE
  YORUMLAR
 • D E R İ N Ş U U R - 16 Şubat 2019 Cumartesi 17:45
  Siz milli görüşçülük oynamaya devam edin bakalım bu nereni n hangi cephenin milli görüşüdür acaba biz niye bi kere bile siyonizmi İsraili ağzımıza almayıp adil düzen d 8 demeyip patates soğan domates biber e endeksli vatanperverlik taslayarak yaşam sürüyoruz demiyorsunuz hayatını yahudi köleleri içimizdeki İsraillilerle mücadeleye adayan cennet mekân Pr.Dr.Necmettin E R B A K A N hocanın şerefli izzetli milli görüş davasını hdpnin bile içinde olduğu bir cepheden taraf olarak şuurlu bir müslümana yakışanı yapıyorsunuz hakikaten ! . . .
 • Mehmet Sezai Aydıngöz - 15 Şubat 2019 Cuma 20:59
  Cevap vermeyeceğim.Cevap vermemekliğim,söz bilmediğimden değil,söze bakarım sözmüdür?Söyleyene bakarım adam mıdır?Diyedir.
  Editör Cevabı
  Buraya yazman aslında cevaptır! Söz hakikatli bir sözdür, söyleyen de hakiki adamdır. Tek sorun yorumu yapanın kendini bilmez, boş biri olmasıdır.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0227     EURO 6.7228     IMKB 86923     ALTIN 247,537    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:19
Güneş 05:01
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:39
Yatsı 21:13