HEDEFTEYİZ!

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

22 Mart 2019 Cuma 07:11 < ZEKİ GEÇKİL
HEDEFTEYİZ!
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…
 
Bugün mübarek Cuma günlerin en hayırlısı. Geçen Cuma Yeni Zelanda'nın 2 camiindeki katliamda Türkiye hedef gösterildi. Hedefteyiz! Evet Türkiye hedefte! Çünkü hortlayan Siyonist-Haçlı ruhu Türkiye'nin 1000 yıllık Selçuklu-Osmanlı'nın devamı olduğunun idrakinde.
 
Selçuklu ve Osmanlı BİN YIL Siyonist-Haçlı İttifakına karşı İslam Ümmetini, kutsallarını savunduğu gibi bugün Türkiye savunuyor! İslam'a karşı başlatılan Haçlı Seferlerini Hristiyan görünen 2 kimlikli Yahudi Tapınak Şövalyeleri örgütleyip organize ediyordu.
 
Son Haçlı Seferi 1. Dünya Savaşını da Osmanlı Devletini yıkıp Filistin'de Yahudi devleti kurmayı planlayan Siyonistler örgütledi. Siyonist-Haçlı İttifakı 1. Dünya Savaşında Osmanlı Devletini yıktı, Hilafet'i kaldırdı ve tüm İslam Coğrafyasını işgal etti.
 
Siyonizm 2. Dünya Savaşında Hristiyanlığı hedef aldı. 1945 Yalta Konferansında 2 bloklu seküler kapitalist-komünist düzen kurdu. Siyonizm 1. Dünya Savaşıyla Osmanlı Devletini yıkıp Sabetayistlere TC'yi, 2. Dünya Savaşıyla da Yahudilere İsrail'i kurdurdu.
 
Tapınak Şövalyeleri Haçlı Seferlerini örgütleyerek Kudüs'ü alıp Doğu Akdeniz'de özde Yahudi, sözde Hristiyan bir devlet kurdular. Siyonizm örgütlediği son Haçlı Seferi 1. Dünya Savaşıyla Osmanlı Devletini yıkıp Hilafet'i kaldırarak Yahudi devleti TC'yi kurdu.
 
Erbakan TC rejimi ve vasisi Siyonizm'e karşı Yeniden Büyük Türkiye, Yeni Bir Dünya, Adil Düzen hedefiyle Millî Görüş'ü başlattı. Erbakan Siyonizm'in 1945 Yalta Konferansında kurduğu ABD-SSCB liderliğindeki 2 bloklu düzeni örgütlediği Cihatçı Gruplarla yıktı.
 
Afganistan'ı işgal eden SSCB Erbakan'ın örgütlediği Cihatçı Grupların direnişi karşısında ağır kayıplarla yenilince dağıldı. BOP'u hayata geçirmek üzere Haçlı Savaşı ilan edip Irak'ı işgal eden tek süper güç ABD de SSCB gibi Cihatçı Gruplara yenildi.
 
Erbakan Cihatçı Gruplarla SSCB ve ABD'yi yenerken Türkiye'yi de üstün teknolojiyle kurduğu savunma sanayii ile süper güç yaptı. Selçuklu/Osmanlı misyonuyla Siyonist-Haçlı Batı saldırılarına karşı İslam'ı ve kutsal değerlerini savunan Türkiye yine tek hedef.
 
Türkiye 1000 yıl boyunca olduğu gibi Siyonist-Haçlı saldırıları karşısında yine tek başına İslam'ı ve kutsal değerlerini savunuyor. Siyonizm'in art arda iki Dünya Savaşı çıkartarak kurduğu iki bloklu küresel Yalta düzeni artık yok, İsrail devleti de tehlikede.
 
Tapınak Şövalyelerinin Haçlı Seferleriyle Kudüs'ü alıp Doğu Akdeniz'de kurduğu Hristiyan görünümlü Yahudi devleti 1 asır yaşadı. Siyonizm'in art arda çıkardığı 2 Dünya Savaşı sonunda Doğu Akdeniz'de kurduğu açık kimlikli Yahudi Devleti İsrail 1 asır yaşar mı?
 
Görülen o ki, tarih tekerrür ediyor. Akif'in dediği gibi ibret alınmadığından değil, İlahi takdir gereği. Tesadüf tekerrür etmez! En doğrusunu Erbakan demişti: "Gündüz-gece birbirini izlediği gibi yeryüzünde Hak-Batıl hâkimiyeti birbirini izler" Sıra İslam'da!

Erbakan Millî Görüşçülere şunu diyordu: İslam'ın zaferi yan gelip yatsanız gecikmez, çok çalışmakla erkene alınmaz. Nasiplenin! Millî Görüş'ten nasibini alamayan devşirme İngiliz Temel'in avenesi Saadetçiler Siyonizm'in kurduğu vesayet rejimini savunuyorlar!
 
(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.8254     EURO 6.5527     IMKB 96216     ALTIN 239,897    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:01
Güneş 05:31
Öğle 12:27
İkindi 16:11
Akşam 19:13
Yatsı 20:36