HER SEÇİMİ REFERANDUMA DÖNÜŞTÜRÜYOR!

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil yaşanan son gelişmeleri değerlendiriyor.

08 Ocak 2019 Salı 14:25 < GÜNDEM
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil yaşanan son gelişmeleri değerlendiriyor.

İsrail eğer bir çılgınlık yaparak saldırmazsa Türkiye doludizgin çok önemli bir yerel seçime gidiyor. Siyonizm'in kalıntısı Eski Türkiye ile Erbakan'ın inşa ettiği Yeni Türkiye'nin iktidar savaşı her seçimi referanduma dönüştürüyor! Türkiye'deki Millî Görüş ile Siyonizm'in iktidar savaşı tüm dünyada yaşanıyor. Her ülkede derin bir siyasi kutuplaşma var.

Siyonizm'in kurduğu 2 kutuplu 1945 Yalta Düzeninde ABD ile SSCB arasında yaşanan "soğuk savaş" muvazaalı bir kavgaydı. Türkiye 12 Eylül 1980 sonrası bağımsız hareket edince Siyonizm SSCB'yi dağıtıp tek süper güç ABD'ye Yeni Dünya Düzeni kurdurdu.

Siyonizm, kontrolünden çıkan Türkiye'yi yok etmek için Irak'a kuzeyden girme bahanesiyle kalleşçe işgale kalkıştı. Türkiye, Başkan Bush'un ya bizimlesiniz ya da düşmanımız dayatmasına karşı 1 Mart Tezkeresini geri çevirirek Pentagon'u püskürttü.

Türkiye'nin kösteklediği ABD ve müttefikleri güneyden işgal ettikleri Irak'ta El-Kaide'ye ağır kayıplarla yenilip çekildiler. Siyonizm ABD ve müttefikleri çekilirken Irak'ı Türkiye'ye karşı İran'a peşkeş çekip bir Şii kuşak oluşturmaya çalıştı, başaramadı.

ABD'nin bölgeden çekilmesiyle doğan boşluk Arap Baharı fırtınasını tetikleyince Türkiye bağımsız milli politikalar geliştirdi. Türkiye, Arap Baharının yaşandığı bütün ülkelerde ABD ve müttefitlerine rakip politikalar izleyerek lider ülke konumuna geldi.

Türkiye, Arap Baharının kronikleşen Suriye ayağında nihayet Siyonizm'in merkez üssü İsrail ile karşı karşıya geldi. Siyonizm'e karşı siyasi direniş başlayan ABD, Rusya, Almanya, Fransa, Brezilya, Venezuella gibi ülkelerde kutuplaşma yaşanıyor.
Siyonizm'e karşı ulusalcı akımların başladığı ülkelerdeki siyasi kutuplaşmanın bir tarafı Türkiye'nin tabii müttefiki olmaktadır.

Türkiye'nin Suriye'deki politikalarını Putin, Trump, Ruhani, Merkel, Macron ve birçok lider olabildiğince destekliyor. İsrail'i Suriye'de ABD ve diğer ülkelerdeki Siyonist kurulu düzen ile Pentagon ve terör örgütleri destekliyor.

İsrail destekçisi Eski Türkiye Siyonist kurulu düzeninin unsurları da Erbakan'ın eseri olan Yeni Türkiye karşısında direniyorlar.

İsrail Atatürk'ün katliam yaptığı Dersim'in çocuğu Kılıçdaroğlu CHP başında diye Selanikli Akşener'in İyi Parti'sini destekliyor! İsrail'in ele geçirdiği SP kabuk yönetimi, Genel Başkan devşirme İngiliz Temel İyi Parti ile ittifak, Millî Görüş'e ihanet içinde!

(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
 
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.8080     EURO 6.6160     IMKB 95182     ALTIN 264,293    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:01
Güneş 04:52
Öğle 12:30
İkindi 16:25
Akşam 19:59
Yatsı 21:41