HYUNDAI ÜÇÜZLERİNİ TANITTI

Hyundai Elazığ Temsilcisi Altuntaş Otomotiv Cuma akşamı Akgün Otelde düzenlenen bir kokteylle 3 yeni aracını tanıttı.

21 Mayıs 2010 Cuma 22:55 < GÜNDEM
Hyundai ailesinin 3 yeni aracının tanıtım kokteyline Vali Muammer Erol, Tunceli Valisi Mustafa Taşkesen, Hyundai Türkiye Başkanı ve CEO’su Kwang Heum UM, Belediye Başkan Vekili Atik Birici, Emniyet Müdürü Fahrettin Coşkun, Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Özcan Yalçın, iş adamları, basın mensupları, sivil toplum örgütü temsilcileri, bürokratlar ve çok sayıda davetli katıldı.
 
 
 
 
 
Gecede açılış konuşmasını Altuntaş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Zülküf Altuntaş yaptı. Konuşmasında ilimizde yaptıkları çalışmaları anlattı, yeni otomobillerinin ilimize hayırlı olmasını diledi.
 
Ardından kürsüye gelen Hyundai Türkiye Başkanı ve CEO’su Kwang Heum UM ise Hyundai Türkiye açısından Elazığ’ın büyük öneme sahip olduğunu belirtti.
 
Son olarak mikrofonu alan Ürün Grup Başkanı Süleyman Avtepe ise yeni araçları ix55, ix35 ve Genesis modellerinin özelliklerini davetlilere anlattı.
 
 
 
Yemek ikramının ardından plaket törenine geçildi. Emniyet Müdürü Fahrettin Coşkun ilk olarak sahneye çağrıldı ve Hyundai Türkiye Başkanı ve CEO’su Kwang Heum UM’un elinden plaketini aldı. İkinci olarak Yıldırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı adına Başkan Yardımcısı İrfan Bal Tunceli Valisi Mustafa Taşkesen’in elinden plaketini alırken AŞSAN Ltd. Şti. Sahibi Mustafa Gedik ise plaketini Vali Muammer Erol’un elinden aldı…
Sunucu Serkan Aksakal’ın anonsuyla Akgün otel bahçesine geçen davetliler burada araçların kamuoyuna sergi törenini izledi. Araçları Vali Muammer Erol, Tunceli valisi Mustafa Taşkesen, Hyundai Türkiye Başkanı ve CEO’su Kwang Heum UM, Belediye Başkan Vekili Atik Birici, Emniyet Müdürü Fahrettin Coşkun birlikte basın mensuplarına göstermek için üzerindeki örtüyü kaldırdı. Ardından protokol mensupları araçların özelliklerini Hyundai Elazığ Sorumlusu Zülküf Altuntaş’tan sürücü koltuğuna oturarak dinledi.

Davetliler de Hyundai’nin üç yeni modelini bizzat koltuğuna oturarak test etti, görevlilerden donanım ve fiyat bilgileri aldı.

Haber: Osman Gürses 
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0406     EURO 6.7414     IMKB 86796     ALTIN 248,760    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:20
Güneş 05:01
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:38
Yatsı 21:12