İbrahim Karagül

22 Ağustos 2016 Pazartesi 12:34 DİĞER KÖŞE YAZILARI

FETÖ KRİPTOLARI-PYD KRİPTOLARI: DARBE ÇÖKTÜ, SIRA O KORİDOR’DA

Çok kirli bir oyun tezgahlanıyor. Türkiye'yi dize getirmek, teslim almak ve iç çatışmalara, kimlik kavgalarına sürüklemek için her türlü saldırı yöntemini kullanıyorlar. Artık niyetlerini de planlarını da gizlemiyorlar, açık oynuyorlar.
Türkiye'nin oyunu görmesinden, tedbir almaya başlamasından, denklemi değiştirmesinden, kendi pozisyonunu belirlemesinden, oyuncuyu vurmaya başlamasından çılgına dönmüş durumdalar.
Terörle vuruyorlar, terörle ülkeyi felç etmeye çalışıyorlar. Bütün terör örgütlerini seferber ediyorlar. FETÖ ile ülkeyi ele geçirmeye çalışanlar şimdi PKK ile PYD ile IŞİD ile saldırıyorlar.
Emniyet binalarına, sivil vatandaşlarımıza, sokaklarımıza, düğünlerimize intihar saldırıları, bombalı araç saldırıları düzenlettiriyorlar.
Bütün tetikçiler sahaya sürüldü
Irak'ta olduğu gibi, Suriye'de olduğu gibi, coğrafyamızın başka bölgelerinde olduğu gibi, kurdukları, besledikleri, yetiştirdikleri örgütlere şimdi nokta hedefler veriyorlar, bu saldırı haritası üzerinden Türkiye'nin umutlarını söndürmeye, toplumsal düzeyde yılgınlık yaymaya çalışıyorlar. PKK ve HDP'nin bölgede güç kaybetmesi, teröre karşı kitlesel yürüyüşlerin başlaması bu çılgınlıklarını daha ada artırıyor.
Gülen ve teröristleri üzerinden uyguladıkları 15 Temmuz çokuluslu darbe ve iç savaş planının suya düşmesi onlar için şok edici oldu. Ardından gelen yoğun operasyonlar, ülkenin kendini bu terör örgütünden temizleme yönünde kararlı tutumu, onları, bu unsurları şimdilik bir kenarda tutmaya, diğer tetikçi güçlerle iş tutmaya yöneltti.
Denklem değişikliği gözlerini korkuttu

Yazının devamı için tıklayın >>
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0108     EURO 6.7137     IMKB 86771     ALTIN 247,546    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:18
Güneş 05:00
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:40
Yatsı 21:15