İNGİLİZ TEMEL FATİH ERBAKAN'LA BULUŞMUŞ/TÜRKİYE’Yİ YÖNETEN ÜSTÜN AKIL DİYOR Kİ

İngiliz Temel Fatih Erbakan'la görüştü/SP’nin Almanya buluşması/Saadet Partisi, iktidarı adam gibi eleştirecekse/Ah şu Yahudi'de olan şuur Müslümanda olsa/'Üstün Akıl' diyor ama anlayan kim/"AKP'ye oy yok" kampanyası/Kemalizm'in ruhuna ‘El-Fatiha’/İpuçlarından hareketle akla gelen sorular!

16 Ekim 2018 Salı 17:46 < GÜNDEM

Palyaçoluğa hevesli olanlara ne denilebilir ki?

İngiliz Temel ile Fatih Erbakan’ın dün Konya'da görüştükleri medyada geniş yer buldu ancak ne görüştüklerinin bir önemi yok.

El-Aziz köşeye sıkıştırınca İngiliz Temel Fatih Erbakan'ı kalkan yapmak için zamanlamayı iyi yaptı ve oltayı attı. Fatih Bey de sazanca atladı üzerine.

Doğrusu, Fatih Bey kullanışlı biri; kullanan kullanana...

Fatih Bey Erbakan'a iftira, hakaret, ihanet eden; ailesine haksızlık yapan Ak Saçlılarla neyi konuşup neyin pazarlığını yapabilir ki!

En baştan altını çizerek ifade edelim ki; Fatih Erbakan, eğer Erbakan'a iftira atan Ak Saçlı şebekesiyle anlaşıp Saadet Partisi’nde görev alırsa bu ihanettir!

Yok eğer ayrılıp ayrı bir parti kurarsa bu da ihanettir!

Bu toplantının özeti; politbüro yöntemi ile ele geçirilip Milli Görüş’ten uzaklaştırılan SP kabuk yönetiminden kurtulmak isteyen Erbakan Vakfı mensuplarına aylardır “Karanlık gecelerin yok mu sabahı” diye hayal kurduran Fatih Bey’in karanlık kabuk yönetimin kucağına oturmuş olmasıdır.

Yazıklar olsun!

Tek doğru El-Aziz'in kabuk yönetime ve İngiliz Temel'e başlattığı #KIYAM'dır!

Peşpeşe attığı bu kadar yanlış adımların ardından ayrı bir parti kuracaksa Fatih Erbakan'a babası Erbakan'dan bir hatırlatma: "Milli Görüş’ün temsilcisi Saadet Partisi'dir. Kim ben de Milli Görüşü temsil ediyorum derse palyaçoluk yapmış olur!"

Palyaçoluğa hevesli olanlara ne denilebilir ki?

SP’nin Almanya buluşması!

17 yıldır ülkeyi tek başına yöneten AKP iktidarı ile Erdoğan'a Almanya'da gurbetçilerle buluşmasına izin vermeyen küresel güç, İngiliz Temel'in Almanya Leverkusen'de Saadet 5. Almanya Buluşması programına izin verdi!

Almanya 5. Saadet Buluşması toplantısında İngiliz Temel ve diğer katılımcıların konuşmaları Milli Gazete internet sitesinde yayınlandı!

Hiçbir konuşmacının ağzından bir kez bile Erbakan, D-8, Yeniden Büyük Türkiye, Yeni Bir Dünya, İslam Birliği çıkmamış!

Sandığın dibini boylayan DİP DALGACI Temel, bu defa Avrupa’daki Milli Görüşçüler ile dalga geçerek: "SP yerel seçimlerde uçacak" demiş!

Milli Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş: "İPhone'larimizi kıracak ama ajan papazı bırakmayacaktık" demiş.

Üzülme Kurdaş; İngiliz Temel'in İncil İlahiyat uzmanı ve tüm arkadaşları papaz olan papaz damadı Mehmet Paçacı ile idare ediver!

Saadet Partisi, iktidarı adam gibi eleştirecekse!

Saadet Partisi, iktidarı adam gibi eleştirecekse şunu desin: 15 Temmuz'dan ötürü MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı alenen kıyasıya eleştirdiniz. Ama herkes gitti, o hala yerinde; ne iş?

Saadet Partisi iktidarı eleştirecekse; "$'a karşı millî paralarla alışverişi önereceğine İslam Dinarı için girişimde bulun" desin.

Saadet Partisi eğer iktidarı eleştirecekse; Siyonist kurulu düzen ile ulusalcılar arasındaki mücadelede PYD'yi destekleyen Pentagon'a karşı neden Trump ile birlikte hareket etmediğini sorsun!

Saadet Partisi eğer iktidarı eleştirecekse: "Neden D-8'leri aktif hale getirmek için çaba harcamıyorsunuz?" desin!

Saadet Partisi CB Erdoğan'ı eleştirmek mi istiyor? Şunu desin: "16+5 yıl iktidardasın... Vesayet rejimi bitti diyorsun... Ama hala Atatürk'e yemin ederek göreve başlıyorsun, sabah-akşam heykeline kıyam duruyorsun!"

Ah şu Yahudi'de olan şuur Müslümanda olsa!

İsrail'in Cemal Kaşıkçı cinayetiyle bölgede Türkiye ile Suudi Arabistan'i karşı karşıya getirip İslam aleminde yeni bir parçalanma meydana getirme stratejisi; Türkiye-Başkan Trump-Suudi Kral ittifakı ile çöktü!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Sabetayist Yahudi Faik Öztrak:" Papaz Brunson'u tahliye edip ABD senato seçimlerinde Trump'a propaganda yapma imkânını kim verdi?" dedi!

Ah şu Yahudi'de olan şuur Müslümanda da olsaydı keşke!

'Üstün Akıl' diyor ama anlayan kim?

Devletin resmî televizyonunda Diriliş Ertuğrul, Kut-ul Amare, Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanırken artık bu ülkede Atatürkçülük ve Kemalizm sadece sembolik anlam ifade eder!

Bir de Kemalizm'in topluma dayatılması ve ritüellerinin özelleştirme işlevi tamamlandı mı Milli Görüş zaferini ilan edecek!
Devleti yöneten üstün siyasi akıl topluma diyor ki, Ben Diriliş Ertuğrul'um... Ben Kut-ul Amare'yim… Ben 2. Abdülhamid'im… Ben, Batının örtülü sömürgesi 1923 hile rejimi ve köle düzeni değilim…

Anlayan kim?

"AKP'ye oy yok" kampanyası!

16 yıldır AKP'ye asla oy vermemiş Kemalist/laik; Sol/sosyalist kripto kesimler, Papaz Brunson'ı bahane edip sosyal medyadan, "AKP'ye oy yok" kampanyası başlattı!

Bu kumpasa düşen AKP'li sayısı da azımsanacak kadar değil! Maşallah. Yahudi ne derse o…

Türkiye'de Papaz Brunson'ın tahliyesi sonrası iktidara: "ABD baskısına boyun eğdiniz" diye saldıran Yahudi medyası; ABD'de ise Trump yönetimine: "Türkiye ile pazarlık yaptınız" diyerek üzerine çullanıyor!

Nasıl işine gelirse olayı o şekilde iğdiş ediyor Yahudi. Oysa baskı doğruysa pazarlık olmaz. Pazarlık doğruysa baskı olmaz!
 
Kemalizm'in ruhuna ‘El-Fatiha’
 
Atatürk ne zaman ülke gündeminden düşse ya da gündeme getirilip topluma hatırlatılmak istense ortaya çıkan bir kaç meczup ya şahsına küfür eder ya da heykeli ve büstlerine saldırıp bunu sosyal medya adresinden yayınlar!

Tabi bu yeni değil; Yahudi, 95 yıldır Atatürkçülüğü bu yöntemle ayakta tutuyor!

Atatürk'e saldıran meczuplar, 5816 Koruma Kanununun varlığını bile bile neden ettiklerini sosyal medya hesabından çekip yayınlıyorlar anlamak mümkün değil? Bu meczuplara akıl sağlığı yerinde mi diye rapor alınmalı?

Yılmaz Özdil, “Abdülhamid hatıratında Atatürk'e dua etmiş” dedi! Eğer Kemalistler Atatürk'ü topluma yutturmak için 2. Abdülhamid'in duasına muhtaç olmuşlarsa bundan sonra edilecek dua Kemalizm'in ruhuna ‘El-Fatiha’ olacaktır!

İpuçlarından hareketle akla gelen sorular!

Başkan Erdoğan'ın FETÖ ile geçmişteki birlikteliğine sıklıkla vurgu yaparak yıpratmak isteyen Yahudi medyası İngiliz Temel'in 28 Şubat'ın tecavüzcü şeyhi Ali Kalkancı ile yakınlığına karşı neden bu kadar duyarsız ve ilgisiz?

Başkan Erdoğan'ın damadı Beraat Albayrak'ı herkes konuşuyor ama İngiliz Temel'in Papaz damadı Mehmet Paçacı'yı El-Aziz'den başka neden konuşan yok?

€ ve $ ne zaman yükselişe geçse Türkiye düşmanlığı için hemen manşetlere taşıyan Milli Gazete, $'ın 7,5'ten 5,6'ya düşmesini neden görmezden geliyor?

Başkan Trump; "Benim için en büyük tehlike FED'in faiz artırımıdır" dedi. Erbakan'ın $'ı basma yetkisini elinde bulunduran 13 Yahudi hanedanın kontrolünde olduğunu söylediği Siyonizm'in Merkez Bankası FED ile Başkan Trump'ın ne sorunu olabilir?

Siyonist sermaye medyası Numan Kurtulmuş'u İstanbul BŞBB adayı yapmaya çalışıyor. Sonrası Cumhurbaşkanı adaylığı mı?..

HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli,” İmralı'ya sayın Öcalan'a selam olsun dedi." Sizce: “S. Demirtaş serbest bırakılmalı, HDP'nin PKK ile ne bağlantısı var" diyen İngiliz Temel'in kulakları çınlar mı?

İki de bir İmralı'ya, Öcalan'a selam gönderen HDP aslında eksik iş yapıyor! Bir selam da Anıtkabir'e göndermeli. Sonuçta her bir Kemalist'in evinden aldığı oylarla mecliste değil mi?

Selahattin Demirtaş'a sahip çıkan İngiliz Temel neden Adnan Oktar Grubuna ilgi alaka duymuyor? Erbakan kitaplarını övdü diye olmasın?

28 Şubatçıların piyonu tecavüzcü şeyh Ali Kalkancı'nın fuhuş dergâhının müdavimleri olan Karamollaoğlu ailesini bağrına basan Saadet Partisi Adnan Oktar'a niye sahip çıkmıyor?

Mesud AKGÜL

 PAPAZ BRUNSON’IN SERBEST BIRAKILMASI NE ANLAMA GELİYOR - TIKLAYIN 


 
Etiketlermesud akgül milli görüş saadet partisi siyonimz harun yahya adnan oktar temel karamollaoğlu
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.7769     EURO 6.5197     IMKB 94158     ALTIN 257,491    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:00
Güneş 04:51
Öğle 12:30
İkindi 16:24
Akşam 19:58
Yatsı 21:41