İŞBİRLİKÇİ GÜRUHU KIYASIYA KARALIYOR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil yazdı.

14 Nisan 2019 Pazar 11:22 < ZEKİ GEÇKİL
-
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil yazdı.

Çamlıca Camii büyük bir çaba, gayret, emek, beceri ve harcama ile gerçekleştirildi; ucuz bir kampanya ile itibarsızlaştırıldı. MARMARAY büyük bir emek, çaba, yetenek ve harcama ile gerçekleştirildi. Şom ağızlı bir kampanya ile önemsizleştirildi.

Muhteşem İstanbul Havaalanı büyük bir gayret, emek, akıl, kabiliyet ile gerçekleştirildi; sefil bir kampanya ile gözden düşürüldü. Türkiye dünyanın gıptayla baktığı büyük projeleri, kalkınma hamlelerini gerçekleştiriyor; işbirlikçi güruhu kıyasıya karalıyor.

Siyaset yalnız büyük yatırımlar, hizmetler yaparak başarılamaz. Retorik, demagoji, algı yönetimi, illüzyon becerisi de lazım. İktidarın nicelik olarak büyük bir örgütü, medyası, STK ağı var. Lakin inançsız ve niteliksiz. Mücadele değil, yağcılık yapılıyor.

ANAP iktidarı da büyük kalkınma hamleleriyle Türkiye'ye sınıf atlattı. Ama işbirlikçi ihanetin karalama kampanyalarına direnemedi. Türkiye'yi süper güç yapan 17 yıllık AKP iktidarı, işbirlikçi ihanetin ucuz karalama kampanyaları karşısında zorlanıyor!

Tıpkı ANAP gibi AKP de yalnız dışarıdan değil, içeriden de işbirlikçi ihanetin pençesinde. Pelikan Örgütü AKP'yi sinsice eritiyor! ANAP iktidarını Semra ve Zeynep Özal'a yıktırdılar. AKP iktidarını da Berat Albayrak ve Bilal Erdoğan'a yıktıracaklar.

CHP 95 yıldır taş taş üstüne koymadı; ideoloji/demagoji siyaseti ile hala ayakta! AKP ideolojisiz/demagojisiz ayakta kalamaz. Toplum, karnı doyunca ya davulcuya ya zurnacıya varır. Yalnız karın doyurarak iktidar olunmaz; davul, zurna çalmayı da bileceksin!

O.G.

 
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • D E R İ N Ş U U R - 14 Nisan 2019 Pazar 18:10
    Ülkemiz cennet mekân Pr.Dr.Necmettin E R B A K A N'ın dediği gibi yahudi şaheseri bir devlet içimizdeki İsrailliler'in temizleye temizleye bitmediği kendi devletine bu kadar düşmanlık besleyen başka bir millet in herhalde olmadığı bu dünyada ne yazsak anlatsak faydalanacak insan sayısı bi elin parmaklarını geçmez herhalde ama anlatmaya devam edecez bu devrin en büyük cihadı budur çünkü yalan batıl bütün dünyaya hakimken bunları bilip susmanın ne kadar büyük bir vebal olduğunu ahirette göreceksiniz tabi müslümansanız eğer ! . . .
DÖVİZ KURLARI
USD 5.8254     EURO 6.5527     IMKB 96216     ALTIN 239,897    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:01
Güneş 05:31
Öğle 12:27
İkindi 16:11
Akşam 19:13
Yatsı 20:36