İSRAİL’İN KUDÜS HAMLESİ VE SAADET PARTİSİ’NİN TUTUMU

Filistinlilere katliam yapan İsrail'e İslam Âleminde ve dünyada en büyük tepkiyi Türkiye gösteriyor. Türkiye'nin yürüttüğü muhteşem şahsiyetli dış politikayı coşkuyla desteklemeyen Saadet Partisi kabuk yönetimini Millî Görüşçüler artık lanetlemelidir...

17 Mayıs 2018 Perşembe 01:11 < GÜNDEM


İSRAİL’İN KUDÜS HAMLESİ VE SAADET PARTİSİ’NİN TUTUMU

Yahudiler Osmanlı Devletini yıkarak bizden Filistin'i aldılar…

Türkiye'ye yönelik Ermeni ASALA, bölücü PKK ve çeşitli sol terör örgütlerini İsrail istihbaratı kurdu, donattı, organize etti, yönetti.

Türkiye'nin çektiği hep İsrail'den…

Filistinlilere katliam yapan İsrail'e İslam Âleminde ve dünyada en büyük tepkiyi Türkiye gösteriyor. Çünkü Yahudiler Osmanlı Devletini yıkarak Siyonist İsrail'i kurdular.

İslam ülkelerindeki Türkiye karşıtı yapıların, organizasyonların, yıkıcı faaliyetlerin arkasında da hep İsrail istihbaratı var. İsrail Türkiye'yi en büyük düşmanı görmekte ve elinden geleni yapmaktan geri durmamaktadır.

ABD, NATO ve Avrupa Birliği ülkelerindeki Türkiye karşıtlığının, İslam düşmanlığının arkasında da İsrail politikası, diplomasisi vardır.

ABD'de FETÖ'yü, Avrupa ülkelerinde PKK'yı himaye eden İsrail nüfuzudur.

Türkiye'deki bütün askeri darbeleri planlayıp gerçekleştiren İsrail ile yerli yapılanmaları, işbirlikçileridir.

15 Temmuz FETÖ darbe girişimini Pentagon ve NATO üzerinden planlayıp örgütleyen de İsrail'den başkası değildir.

Suriye'den Türkiye'ye yönelik terör saldırılarına müdahaleye yıllarca engel olan İsrail; Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı harekâtlarına karşı Pentagon'u konuşlandırıp ABD ve AB ülkelerini reaksiyona geçirdi.

Bölgede ve dünyada Türkiye'ye yönelik her türlü düşmanlığın arkasında İsrail var.

İsrail yıllardır Türkiye'ye karşı küresel bir kumpas ve savaş çıkartma çabası içindedir. Bu, bir Türkiye İsrail savaşını kaçınılmaz kılmaktadır.

Tarihte bu coğrafyada iki büyük siyasi, askeri, ekonomik güç hiçbir zaman barınamamıştır.

Yakın bir gelecekte Türkiye ve İsrail'den biri olmayacaktır.

***

İsrail'in Filistinlilere yaptığı vahşi katliama karşı Türkiye'nin yürüttüğü muhteşem şahsiyetli dış politikayı coşkuyla desteklemeyen Saadet Partisi kabuk yönetimini Millî Görüşçüler artık lanetlemelidir.

Millî Görüş Türkiye'nin iç ve dış politikasına egemen olmaktadır. Özellikle ana muhalefet CHP'nin faiz ve Filistin konusunda iktidar ile paralel bir eleştirel söylem geliştirmesi çok değerlidir.

Tek sorun Saadet Partisi'dir!

Saadetçiler İsrail'in etkisine öyle bir girdiler ki; Millî Görüş'ün değil Siyonizm'in temsilcileri misyonu ile hareket ediyorlar. İngiliz Temel'in her söz ve hareketini gözü kapalı sahipleniyorlar. Hidayetleri kararmış.

İyi ki Türkiye var...

Küresel emperyalizm karşısında sesini yükselten başka bir ülke yok.

Bu, Erbakan'ın vaat ettiği ‘YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE'dir!

"Erdoğan geçmişte şunu dedi, bunu yaptı" ile kafa karıştıranlar neden bugün ne dediğine, ne yaptığına bakmıyorlar? Bir süreçten geçen Türkiye imkânları nispetinde Millî Görüş politikalarını izliyor ve yükseliyor.

Türkiye Filistin konusunda olağanüstü önemde kararlar aldı. İktidarı takdir ve tebrik ediyoruz. Yaşasın lider ülke Türkiye! Gıkını çıkarmayan Saadet Partisi'ne yazıklar olsun. Yuuuuh!

Temel Karamollaoğlu! Yuh, yuh, yuh.

İsrail'in Filistin'de yaptığı katliama bir tepkisi olmayan Saadet Partisi kabuk yönetimine yuh!

İngiliz Temel'e yuh! İngiliz Temel'e ses çıkarmayıp aksine destekleyen Saadetçilere Yuh! Millî Görüş'e ihanet eden alçaklara yuh!

Temel Karamollaoğlu'nun İngiliz devşirmesi olduğunu; Saadet Partisi kabuk yönetiminin Erbakan'a, Millî Görüş'e ve Türkiye'ye ihanet ettiğini hala anlamadınız mı ey Saadetçiler?

Kör, sağır, dilsiz kesildiniz. Utanın!

Son olarak şunu ifade etmemiş gerekir ki; Bugüne kadarki hiçbir seçim 24 Haziran'daki gibi kimin kim olduğunu ortaya çıkarmamıştı.

Bu seçim ne kadar münafık, hain, işbirlikçi varsa deşifre ediyor. Çünkü bu seçim iki kesim için de bir ölüm kalım mücadelesidir.

Zeki GEÇKİL

 24 HAZİRAN SEÇİMLERİ NE ANLAMA GELİYOR? - TIKLAYIN  
Etiketlerzeki geçkil saadet partisi türkiye abd siyonizm
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.2843     EURO 5.9542     IMKB 102715     ALTIN 223,931    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:43
Güneş 07:05
Öğle 12:42
İkindi 15:41
Akşam 18:09
Yatsı 19:26