KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMLERİ HAZIRLIK TOPLANTISI YAPILDI

Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Fırat Kalkınma Ajansı çalışmalara önemli bir katkı sunarak, teknik destek projeleri kapsamındaki Eğitim Projesini desteklenmeye değer buldu.

14 Nisan 2018 Cumartesi 12:35 < GÜNDEM
 
Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Fırat Kalkınma Ajansı çalışmalara önemli bir katkı sunarak, teknik destek projeleri kapsamındaki Eğitim Projesini desteklemeye değer buldu.
 
Fırat Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen, “Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi ISO9001: 2015 Kalite Sistemine Hazırlık Projesi” isimli projenin, eğitim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi için hazırlık çalışmalarına başlanıldı.

Proje kapsamındaki hazırlık toplantısı 13 Nisan Cuma günü, Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Yapı Malzemeleri Laboratuvarı toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr. Ragıp İNCE, Proje Koordinatörü Doç.Dr. Kürşat Esat ALYAMAÇ, Eğitim Uzmanı Cihan ADA ve proje ekibi katıldı. 16-27 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan eğitimin detayları görüşüldü ve eğitim programı hazırlandı. Eğitimlerin Mühendislik Fakültesi Dekanlığı Mavi Salonda ve Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nün uygun olan sınıflarında yapılmasına karar verildi.

Proje kapsamında akademik ve idari, 90 kişilik personelin eğitime katılması planlanmıştı. Gönüllülük esası ile bölümlere proje konusunda gerekli bildirimler yapıldı. Personelin yoğun talebi, projenin başarılı olacağının en önemli göstergesi olarak yorumlandı. 

Üniversiteden yapılan açıklamada proje kapsamındaki eğitim çalışmalarının 16 Nisan 2018 tarihinde Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde başlayacağı belirtildi projenin ilerleyen bölümlerindeki gelişmelerin kamuoyu ile paylaşılacağı ifade edildi.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3279     EURO 6.0542     IMKB 98455     ALTIN 219,530    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:05
Güneş 07:31
Öğle 12:39
İkindi 15:15
Akşam 17:37
Yatsı 18:58