KALPAR: "HEDEFİMİZ LİGİ İLK 6 İÇİNDE BİTİRMEK"-KARAHAN ÇELİK: "SADECE YENİ OLUŞUMU DESTE

Elazığspor teknik direktörü Hüseyin Kalpar, hazırlık döneminin ardından ikinci yarıya daha iyi başlayacaklarını söyledi. Elazığspor Kulüp 2. Başkanı Karahan ÇELİK, yönetim kurulu olarak sadece “Efsaneler” Gurubu’na destek vereceklerini açıkladı...

10 Ocak 2018 Çarşamba 18:33 < SPOR


KALPAR: "HEDEFİMİZ LİGİ İLK 6 İÇİNDE BİTİRMEK"

İkinci yarı hazırlıklarını Antalya’da sürdüren Elazığspor’un teknik direktörü Hüseyin Kalpar, hazırlık döneminin ardından ikinci yarıya daha iyi başlayacaklarını söyledi…

TFF 1. Lig’de ikinci yarının zor geçeceğine işaret eden tecrübeli Hoca; "Elazığspor olarak Hedefimiz ligi ilk 6 takım içerisinde bitirmek" dedi.

Elazığspor’da ilk yarının son 6 haftasında göreve başladığını hatırlatan Kalpar; takımın iç saha maçlarında puan kazanamadığını ve 6 haftada toplam 5 puan alabildiklerini ancak hazırlık döneminin ardından ikinci yarıya daha iyi başlayacaklarını söyledi.

"İkinci Yarı Daha Zor Ve Çetin Geçecek”

Şu anda eksikleri olduğunu ve bunu gidermeye çalıştıklarını belirten Kalpar ligde ikinci yarının daha çetin ve zor geçeceğini ifade etti.

“Play-Off oynamak istiyoruz”

Takım olarak sezon sonu hedeflerinin ilk 6 ekip içinde olarak Play-Off oynamak istediklerini kaydeden Kalpar:
"Birinci derecede hedefimiz, sezon sonunda ilk 6 içinde olmak. Bunu yakalamak için çalışıyoruz. Herkesin şansı neyse bizim de şansımız o" dedi.
 
ÇELİK: "SADECE YENİ OLUŞUMU DESTEKLİYORUZ"
 
Elazığspor Kulüp 2. Başkanı Karahan ÇELİK, Kanal 23’te yayınlanan Telefinal Programı’na konuk oldu…
 
Taraftar gruplarının birleşme kararını çok yerinde bulduklarını kaydeden ÇELİK, yönetim kurulu olarak sadece bu guruba destek vereceklerini açıkladı.

Birçok konuda değerlendirmelerde bulunan ÇELİK, taraftar gruplarının birleşme kararı konusuna da açıklık getirdi.

Taraftar guruplarının aldığı kararı çok doğru bulduklarını ifade eden Elazığspor Kulüp 2. Başkanı Karahan ÇELİK, yönetim kurulu olarak sadece “Efsaneler” Gurubu’na destek vereceklerini söyledi ve diğer taraftarlara da bu oluşuma katılmaları tavsiyesinde bulundu.

İki taraftar grubunun birleşmesinin çok doğru bir karar olduğunu ifade eden ÇELİK:

“Yönetim kurulu olarak destekliyoruz. Diğer arkadaşlara da söylüyorum, son zamanlarda ayrı ayrı grup kurmak moda oldu. Bunu kimse şahsi algılamasın. Sonuçta Gençlik 23 de Elazığ’ın en eski taraftar gurubuydu. Eğer onlar gruplarını kapatıp böyle bir oluşum içerisine giriyorlarsa diğer guruplar da bunu yapabilir. Diğer taraftarlara da, eğer bir guruba dahil olmak istiyorlarsa bu yeni oluşumun içerisinde olmalarını tavsiye ediyorum” dedi.
 
“Herkes tek ses, tek yürek olsun”

Kendilerinin yönetim kurulu olarak, bu yeni oluşan taraftar grubunu destekleyeceklerini ifade eden Elazığspor Kulüp 2. Başkanı Karahan ÇELİK:
 
“Diğer taraftarlara da çağrımı iletiyorum, herkes tek ses, tek yürek olsun, takımına sahip çıksın. Sonuçta Elazığspor’un gerçek sahibi taraftar. Taraftarı olmayan bir kulübün yaşaması mümkün değil.

Dolayısıyla 5 tane, 6 tane grupla bir iş olmuyor. Herkesin birleşmesi ve daha güçlü bir ses olması gerekiyor. İnşallah ikinci yarının başlamasıyla birlikte bunun faydalarını göreceğiz” şeklinde konuştu.

 HAZIRLIK MAÇI ELAZIĞSPOR:1-SV MEPPEN: 1 - TIKLAYIN 
 ELAZIĞSPOR JEFFREY SARPONG İLE YOLLARI AYIRIYOR 
 HUMAM TARIK RESMEN ELAZIĞSPOR’DA - TIKLAYIN 


 
Etiketlerhüseyin kalpar karahan çelik taraftar efsaneler antalya kampı
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • Sakirserif - 10 Ocak 2018 Çarşamba 19:17
    HUMAM TARIQ imza atti mi?
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3390     EURO 6.0617     IMKB 97955     ALTIN 219,644    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:04
Güneş 07:30
Öğle 12:40
İkindi 15:17
Akşam 17:39
Yatsı 19:00