KARAMOLLAOĞLU 'İTTİFAK BİTTİ'-SAADET PARTİSİ KABUK YÖNETİMİ HESAP VERSİN

1923 Türkiye statükosunu ve 1945 Yalta iki kutuplu dünya düzenini değiştiren Millî Görüş'ün 50 yıllık birikimi; Saadet Partisi kabuk yönetimini ve İngiliz Temel'i de değiştirmeye yetecektir...

06 Temmuz 2018 Cuma 23:33 < GÜNDEM


Millî Görüş partilerinin kurucusu Erbakan'a her başarılı seçim sonrası başkaldırıldı, kopuşlar yaşandı.

YİK Başkanı O. Asiltürk Saadet Partisi'ne kaç seçimdir hezimet yaşatıyor; çıt yok.

Yahudi'nin dediğini yap rahat et(!)

Millî Görüş hareketini tek başına başlatan, efsanevi başarılar kazanan Erbakan'a karşı daima ağzı olanlar konuşurdu.

Saadet Partisi'ne artarda yanlışlar yaptırıp seçim hezimetleri yaşatan O. Asiltürk'e karşı ise çıt yok!

Millî Görüş tarihini bilmeyenlere kısa bir hatırlatma:

Millî Selamet Partisi ilk girdiği 1973 Genel Seçiminde % 12'den fazla oyla 52 parlamenter çıkardı. Ardından Genel Sekreter Gündüz Sevilgen Erbakan'a karşı isyan bayrağı açtı.

Sonunda istifa etti ve 25 milletvekili peşi sıra ayrıldı gitti. 1994 Yerel ve 1995 Genel seçimlerinde Refah Partisi en büyük parti oldu. Yenilikçi Hareket başlatıldı. 28 Şubat sürecinde AKP'yi onlar kurdu.

Erbakan'ın vefatından sonra bir komplo ile YİK Başkanı olan Oğuzhan Asiltürk her seçimde Saadet Partisi'ne nal toplatıyor. Bir tek cılız ses, hatta inilti bile çıkmıyor. İngiliz Temel'i başına getirdiği Saadet Partisi inanılmaz yanlışlar yaptı, seçimde en kötü sonucu aldı. Kimseden ses yok.

Vay be; Yahudi sen neymişsin ya!

İngiliz Temel ile dünürü Oğuzhan Asiltürk Saadet Partisini aile şirketine döndürmüş, Milli Görüşten saptırmanın keyfini yaşıyorlar. Oğuzhan Asiltürk'ün kızı Şeyma, Mr. Temel'in oğlu Ömer Karamollaoğlu ile evli.

Oğuzhan'ın partinin kilit noktalarında hep dünürü, kızı, damadı vs bulunmaktadır. Erbakan'ın evlatlarını partiden dışlayıp; 'Soyundan değil, yolundan gidenler' derken GDO’su bozulan Saadetçiler, Oğuzhan Asiltürk'ün aile partisine çevirmesine ise sessiz ve tepkisizler.

Muharrem İnce CHP'den fazla oy aldı diye Kemal Kılıçdaroğlu'na kıyam var. İyi Parti'den daha az oy alan M. Akşener ile Saadet Partisi'nden az oy alan İngiliz Temel'e laf yok!

Nasıl olsa Yahudi'ye sırtını daya sırtın yere gelmez (!)

CHP'ye yönelik operasyona start verildiği bir sırada Saadet Partisi ile İyi Parti'nin aynı gün ittifakın bittiğini açıklaması iki partinin de aynı kararlık odadan yönetildiğini göstermektedir.

24 Haziran'a kadar İngiliz Temel'i gündemde tutan Siyonist küresel sermaye medyası ve Atatürkçüler hezimetini unutturmak için (Bilge) başkanlarından hiç söz etmez oldular.

"Biz CHP ile ittifak yapmadık, barajı sıfırlamak için seçim işbirliği yaptık. Oylarımız CHP'ye gider diyenler yalan söylüyor" diye Millî Görüşçüleri aldattılar.

Millî Görüşçülerin oyu ile CHP12, SP ise 2 vekil çıkardı!

Kim yalancı?

Şimdi İngiliz Temel ittifak bitti diyor. O zaman bir muhasebesi yapılsın. Saadet Partisi, Millî Görüş davası ve Türkiye ne kazandı, ne kaybetti ortaya çıksın. Sorumlular gereğini yapsın.

Madem ittifak bitti; ittifaka oy veren Saadetçiler ve İl Yönetimi hesap verin: Millî Görüş, Saadet Partisi ve Elazığ ne kazandı? CHP'ye kazandırdığınız sakar milletvekili ile övünmüyorsunuz değil mi?

Saadet Partisi'nde kısmi bir operasyonla 24 Haziran Seçiminin açtığı derin yara sarılmak isteniyor. Bu göz boyama çabası beyhudedir; kabuk yönetim toptan istifa etmedikçe kıyamımız sürecektir.

*****

20. Yüzyılın ilk yarısında kurduğu iki devletten biri olarak övündüğü TC'yi Millî Görüş'e kaptıran Yahudi; ele geçirdiği Saadet Partisi'ne ilelebet sahip olacağını mı sanıyor?

Pazartesi açıklanarak göreve başlayacak başkanlık hükümeti ile İngilizlerin başkent İstanbul'u işgal altında tutarken Lozan'da kurdukları 95 yıllık Atatürkçü rejim statükosu tarih oluyor!

Elhamdülillah.

1923 Türkiye statükosunu ve 1945 Yalta iki kutuplu dünya düzenini değiştiren Millî Görüş'ün 50 yıllık birikimi; Saadet Partisi kabuk yönetimini ve İngiliz Temel'i de değiştirmeye yetecektir.

Zeki GEÇKİL
 

 MİLLİ GÖRÜŞÇÜLERE ÇAĞRI: SAADET PARTİSİ KABUK YÖNETİMİNİ #DEĞİŞTİR - TIKLAYIN 

 
 
Etiketlerzeki geçkil saadet partisi temel karamollaoğlu erbakan
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3171     EURO 6.0307     IMKB 103186     ALTIN 227,130    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:37
Güneş 06:59
Öğle 12:42
İkindi 15:45
Akşam 18:14
Yatsı 19:31