KATARLI YATIRIMCILAR SEZGİN MOTOR VE MAKİNE İLE GÖRÜŞMEK İÇİN ELAZIĞ’DA

Katarlı Yatırımcılar Türkiye’de bir ilki başaran Sezgin Motor Makine Şirketine ziyaret gerçekleştirdiler....

10 Kasım 2017 Cuma 17:06 < GÜNDEM


Flora Grup Ortağı aynı zamanda Yürütme Başkanı olan Bader Alsaeed ve Mohammad Zuhair Talas yatırımlarda bulunmak için Türkiye’de bir ilki başaran Sezgin Motor Makine Şirketine ziyaret gerçekleştirdiler....

Sezgin Motor Makine Şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Sezgin, Katarlı iş adamlarına fabrikayı gezdirerek fabrika ve üretilen ürünler hakkında bilgiler verdi ve sonrasında açıklamalarda bulundu.

Muzaffer Sezgin’in açıklamalarının ardından Sezgin Motor Makine Şirketini gezen ve incelemelerde bulunan Katarlı ekip fabrika gezisi sonrası değerlendirmelerde bulundu.

“TÜRKİYE’DE DE MOTOR KONUSUNDA LİDER BİR FİRMA”

Katarlı yatırımcıların, yeni yapılan araç motorlarıyla ilgili kendileri ile görüşmeye ve yatırım yapmaya geldiklerini ifade eden Sezgin Motor Makine Şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Sezgin:

“Burada yatırım yapma sebeplerinden biriside biz bu bölgede iyi bir yatırımcı olduğumuzdan ve Türkiye’de de motor konusunda lider bir firma olduğumuzdan bizi tercih ettiler. Teşekkür ederiz kendilerine. Bugünlerde incelemelerini yaptılar kararlarını verecekler. İnşallah en kısa zamanda da yatırım için tekrar buraya gelecekler.

Yapacakları yatırım tamamen elektrik motorları ve araç motorları gelecek nesil yeni nesil motorlar ve yeni nesil üzerine yatırım yapacaklar. Bizim bu konuda Türkiye’de söylediğim gibi en önde olan bir firma olduğumuz için hep birlikte Elazığ içinde inşallah önümüzdeki günlerde güzel yatırımlar yapacağız. Bunu basından da duyacaksınız ve göreceksiniz” dedi.

“ORTAK BİR GİRİŞİM OLABİLİR”

Katar’dan gelen bir firma olduklarını dile getiren Flora Grup Ortağı ve Yürütme Başkanı Bader Alsaeed:

“Türkiye’de yatırım yapmayı düşünüyoruz. Bu yüzden buradayız. Bu bizim ilgi alanımız iyi bir ürün olduğunu düşünüyoruz. Dolayısıyla burada bulunmamızın sebebi de firmayla bir ortaklık içerisine girmek, yatırım yapmak olabilir. Ortak bir girişim olabilir. Gerçekten iyi ürünleri var. Bizimde gerçekten dikkatimizi çeken kayda değer ürünleri var” ifadelerini kullanarak muhabirimizin firmanızı ne zaman Elazığ’da göreceğiz sorusuna yakında cevabını verdi.

Kaynak: elazigsonhaber.com

 VALİ KALDIRIM BEKLENEN HABERİ AÇIKLADI-ELAZIĞ’IN İLK TEKNOLOJİK YATIRIMI BAŞLIYOR  TIKLAYIN 

M.T
 

 
Etiketlersezgin motor teknoloji
YORUM EKLE
    YORUMLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:06
Güneş 06:28
Öğle 12:14
İkindi 15:18
Akşam 17:49
Yatsı 19:05
DÖVİZ KURLARI
USD 5.6626     EURO 6.5275     IMKB 96455     ALTIN 223,567