KEMALİST REJİM ÜLKEDE NASIL BİR TAKSİMAT YAPTI/SAMİMİ MİLLİ GÖRÜŞÇÜLERE DÜŞEN GÖREV!

Kemalist rejim Türkiye'de nasıl taksimat yaptı / Kemalist ritüeller devam ediyorsa sebep; hakkın hakim olması için çaba göstermeyen Saadet Partisi / Samimi Milli Görüşçülere düşen görev!..

08 Ekim 2018 Pazartesi 20:35 < GÜNDEM

Kemalist rejim ülkede nasıl bir taksimat yaptı?

Öncelikle küresel Siyonizm’in siyasi, askeri, ekonomik, stratejik üstünlüğünü yitirdiğini ve son durağının yürüttüğü propaganda ve algı kampanyası olduğunu belirtelim.

McKinsey Yahudi diye ateş püskürtenler Kemalist rejimin Türkiye ekonomisinin %90'ını Yahudilere peşkeş çektiğini bilmezler mi?

$'ın değer artışı furyasında Yahudi firmalar fahiş zamlarla enflasyonu nasıl körükledi? Bu gerçeği anlatacak cesur medyacı ve siyasetçi aranıyor!

Bu ülkede Kemalist rejim tarafından yapılan taksimata gelince;

Ermeniler tehcir, Rumlar mübadele ile sürüldü. Müslümanlar ise (köylü milletin efendisidir denilerek) kırsala mahkûm edildi.

Böylece Kemalist rejim her şeyi Yahudilere tahsis etti.

Bürokrasiyi, ekonomiyi, kültür-sanat alanını, sivil toplum örgütlerini Sabetayist Yahudiler arasında bölüştüren Kemalist rejim medyayı, sinemayı, tiyatroyu, müziği de Sabetayist Yahudiler’in tekeline verdi.

Kızılay ve Türk Hava Kurumu yönetimine Sabetayist Yahudileri getirip zekât, fitre ve kurban derileri ile beslediler.

Müslümanlardan zorla topladığı fitre, zekât, kurban derileri ile Sabetayist Yahudilere balolar tertiplediler.

İngiliz Temel'in Millî Görüş söylemini ağzına almayarak unutturmaya çalıştığı ve Gezici söylemine sarıldığı gayet açık ve net değil mi?

CHP'den transfer edilen Kemalist Saadetçiler neyse de; Millî Görüş adına El-Azizcilere laf edenler Mr. Temel’in gezici söylemine itiraz etmiyor!

Böyle kolay değişen-dönüşen Saadetçiler bu gidişle nerelere savrulur öngörmek zor. Bugün Atatürkçü yarın kim bilir neci olurlar?

Atatürk ilkelerine aykırılıktan 4 Millî Görüş partisi kapatıldı. Erbakan ise: "Bu hile rejimi ve köle düzenini değiştireceğiz" dedi.

Atatürkçü statükoyu tümden değiştiren başkanlık sistemi yürürlüğe girdi. Kemalist ritüellerse devam ediyor. Sebep; hakkın hakim olması için çaba göstermeyen Saadet Partisi!

Saadet Partisi -İktidarı Atatürkçülüğü özelleştirmeye davet edeceğine- kabuk yönetimi mürtetçe statükoyu savunuyor.

16+5 yıl AKP iktidarı Eski Türkiye'yi çok değiştirdi. Peki, ama İslam karşıtı Atatürk ilkeleri hala Müslümanlara dayatılıyor?

Tağuti rejimden beslenen tarikatlar, cemaatler, İlahiyatçılar Atatürkçülüğün Müslümanlara dayatılmasına karşı değiller.

Atatürkçülüğün kâmil manada karşıtı olan Millî Görüş'ün Partisi Saadet Yahudi işgalinde, rejime hizmet ettiriliyor!

Erbakan Eski Türkiye'yi değiştirdi, 1945 Yalta Dünya Düzenini yıktı. Yeni Bir Dünya kurulurken, Millî Görüşçüler uyuyor.

Yazık!

Samimi Milli Görüşçülere düşen görev!

Millî Görüşçüler işbirlikçi kabuk yönetimden Saadet Partisi'ni bir an önce kurtarıp "HAYRA MOTOR, ŞERRE FREN" olmakla mükelleftirler.

Saadet Partisi'ni Yahudi hizmetine sokan kabuk yönetim bu ihanetini sürgit sürdüreceğini mi düşünüyor? Hayır; bu böyle gitmez!

Atatürk ilkelerinin, ritüellerinin zorla millete dayatıldığının dünyada bir örneği yok. İleri demokraside böyle bir zorbalık olamaz!

Yeniden Büyük Türkiye liderliğinde Yeni Bir Dünya kurulurken, demokrasinin partner iki büyük parti ile yürütüldüğünü bilmek gerekir.

Samimi Milli Görüşçülere düşen görev Saadet Partisi'ni AKP'nin alternatifi yapmak için kabuk yönetimden kurtarmaktır.

Erbakan Siyonist babaları yendi. Yeter ki çömezlerini gövertmeyelim!

Zeki GEÇKİL

 İKTİDAR, ÜLKEYE İHANET ETMEDİĞİ İÇİN HEDEF OLUYOR / HARUN YAHYA ESERLERİ KARŞISINDA YAHUDİ’NİN HİPNOTİZE GÜCÜ  TIKLAYIN 

 
Etiketlerzeki geçkil saadet partisi milli görüş erbakan siyonizm
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3738     EURO 6.0725     IMKB 90529     ALTIN 213,679    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:58
Güneş 07:27
Öğle 12:24
İkindi 14:49
Akşam 17:10
Yatsı 18:33