KEMALİSTLER KARAR VERSİN; YENİŞELİM Mİ, UZLAŞALIM MI?

Atatürkçüler, Müslümanları 95 yıl 4 kuşak tek tip eğitimle asimile edip dini için ölen bu milleti dinine düşman hale getirdiler ama Erbakan'ın "Hile rejimi ve köle düzeni" dediği batıl statükonun sonu yaklaştı...

15 Kasım 2018 Perşembe 22:10 < GÜNDEM
 
Atatürkçüler, Müslümanları 95 yıl 4 kuşak tek tip eğitimle asimile edip dini için ölen bu milleti dinine düşman hale getirdiler.

Sabetayistler (dönmeler) 2 ırklı, 3 dinlidir.

Irkları: Beyaz Türk ve Yahudi.

Dinleri: Müslümanlık, Musevilik ve Atatürkçülük.

TC kurucu iradesi Sabetayist Yahudi Oligarşisi İslam'ı yasaklayarak Atatürkçülüğü ikame etti. Erbakan süreci tersine çevirdi.

Erbakan'ın "Hile rejimi ve köle düzeni" dediği batıl statükonun sonu yaklaştı.

Başkanlık Sistemi ile Kemalist Statüko yıkıldı. Adil Düzen ile paradigması yıkılacak. Uğursuz tarihi kırılma öyle son bulacaktır.

Erbakan; “Bu hile rejimi ve köle düzeni yerine mutlaka Adil Düzen kurulacak. Kanlı mı tatlı mı olacak millet karar verecek” demişti.

Millet referandumda Atatürkçü statüko yerine Millî Görüş'ün Başkanlık Sistemini tercih etti. Elhamdülillah değişim tatlı oldu!

Atatürkçülerin (1923-1973) 50 yıl gerici, yobaz, örümcek kafalı dediği Müslümanları Erbakan iktidar yaptı...

Şimdi onlar putperest!

Diyanet Reisi Atatürkçü paradigmanın değişme vakti geldiğinin işaret fişeğini yaktı, tartışmalar başladı.

Diyanet İşleri Başkanı’nı "Atatürk düşmanlığı" ile ünlü bir şarlatana ziyarete gönderen irade demek istiyor ki; bu böyle gitmez!

Kemalist statükoyu savunanlar artık şuna karar vermeli…

Yenişelim mi; uzlaşalım mı?

‘Atatürk yurdu düşmandan kurtardı’ Atatürkçülerin iddiası. Biz; ‘İngilizlerle birlikte Osmanlı Devletini yıkıp TC'yi kurdu’ diyoruz!

Kimse iddiasını dayatmasın; herkese iddiasını ortaya koyup ispatlama imkânı verilsin. İsteyen istediğine inansın. Demokrasi budur.

Demokraside dayatma olmaz, dayanışma olur. Atatürkçülerin dayanışmasına eyvallah. Ama dayatmalarına artık yeter diyoruz. Yeter!

Atatürk yurdu kurtardı herkes heykeline saygı duracak diniliyorsa; Anadolu'yu, İstanbul'u Müslümanlar fethetti o zaman herkes Cuma namazına gitsin mi denmeli?

Şimdi Atatürkçü Paradigmanın değişme vaktidir. Bu da çatışma yerine uzlaşma ile olsun. Ya da yine referanduma gidilsin!

Bu ülkede Müslüman, Hristiyan, Yahudi, Atatürkçü, Dürzi, Yezidi... Herkes özgürlük, barış, hakkaniyet içinde bir arada yaşasın!

Demokrasi, özgürlük, insan hakları yalnızca Atatürkçüler için değildir; Müslümanların da en tabii hakkıdır!

Müslümanlar dinini Atatürkçülerden öğrenecek değil; ‘heykele saygı duruşu şirktir’ diyorlarsa onlara da saygı gösterilmelidir.

Atatürkçülük ilelebet kanun zoruyla Müslümanlara dayatılmaya devam edilmek istenirse yazık olur, kavga çıkar, toplumsal barış bozulur!

Atatürk; sevenleri, sayanları, ya da tapanları her ne kadarsa onların olsun... Müslümanlara resmen yasa ile dayatılmasın!

Atatürk put mu, kurtarıcı mı, millî kahraman mı; Anıtkabir tapınak mı, her ne ise Atatürkçülerin olsun Müslümanlara dayatılmasın!

Putperest Kemalistlerin Diyanet İşleri Başkanına linç kampanyasına seyirci kalan cemaat-tarikat ve sözde İslamcı-yazar-çizer ve medyaya sormak istiyorum. Bre nadanlar sahi siz Müslüman mısınız?

Net olarak ortaya çıktı ki; yandaş ve sözde İslamcı medya Atatürkçülük tartışmalarına komplo, provokasyon diyerek çaktırmadan Müslümanları pasifize etme hainliği yapıyor!

Bu gaflet ile iç içe geçmiş hainliği anlamak için şu iki soruya cevap vermek yeterlidir.

Atatürk'ün katliam yaptığı Dersim'de neden hep CHP kazanır?

Camilerini yıktığı, alimlerini astığı Müslümanlar niye Atatürkçü?

Çünkü; Yahudi her toplumu asimile eder ama kendisi hemen hiç asimile olmaz da ondan!

CHP’nin her gün Kemalist ayarlarından uzaklaşıp İslam'la barışma sinyali vermesi karşısında; kabuk yönetim istilasındaki Saadet Partisi’nin ise her geçen gün Erbakan'dan uzaklaşıp Kemalistleşmesi dikkatini çekiyor mu?

Zeki GEÇKİL
 

 ATATÜRKÇÜLERİN DERDİ MODERNLİK DEĞİL İSLAM DÜŞMANLIĞI / DİB BAŞKANI K. MISIROĞLU’NU NİÇİN ZİYARET ETTİ  TIKLAYIN  
Etiketlerzeki geçkil erbakan milli görüş
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.4548     EURO 6.2122     IMKB 103053     ALTIN 230,948    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:57
Güneş 06:19
Öğle 12:36
İkindi 16:01
Akşam 18:42
Yatsı 19:59