KENDİSİ HEDEF ALININCA DİLİ ÇÖZÜLDÜ

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil yazdı.

19 Nisan 2019 Cuma 08:56 < ZEKİ GEÇKİL
KENDİSİ HEDEF ALININCA DİLİ ÇÖZÜLDÜ
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil yazdı.

Bazı çok bilmiş Millî Görüşçüler SP yönetimiyle mücadeleniz çok sert diyorlar. Kendileri yumuşak mücadele etseler de görsek!

Erbakan, siyasi mücadeleniz sert diyenlere Zeki Müren'in askerliğinden bir anekdotla cevap veriyordu. Çıtkırıldım mücadele olmaz.

Fatih Bey Erbakan'a iftira atan Ak Saçlıları cevap vermeyip; "Babamın dava arkadaşları" diye yüceltmişti. Ne oldu da dili çözüldü?

Millî Görüş'e ihanet eden İngiliz Temel ve SP kabuk yönetimine sessiz kalan Fatih Bey kendisine laf edilince dayanamadı.

Erbakan'a atılan iftiralara gıkı çıkmayan Fatih Bey'in Genel Merkez tahliyesi nedeniyle kendisi hedef alınınca dili çözüldü.

Saadet Partisi işbirlikçi kabuk yönetimi ve YRP'yi kuran salako takımı Millî Görüş'ü temsil edemez. Bunlar mirasyedi takımı!

***

Fabrika ayarlarından uzaklaşan AKP iktidarı 17 yıldır Erbakan'ın projelerini gerçekleştirirken Millî Görüş'ü anlatan kimse yok! AKP iktidarına Millî Görüş politikalarını uygulatan derin akıl Saadet Partisi'ni Yahudi'ye peşkeş çeken kabuk yönetime bırakır mı?

Millî Görüş Dünya Siyonizm'i ve Türkiye'deki İsrail ile her alanda, her kurumda, her partide iktidar mücadelesi yürütüyor. Dünya Siyonizm'i ve Türkiye'deki İsrail ile iktidar mücadelesi yürüten Millî Görüş'ün kamuflajlı karargâhı meçhul.

Dünya Siyonizm'i ve Türkiye'deki İsrail çıplak gözle görülemediği gibi Millî Görüş yapılanmaları da görülemiyor. Millî Görüş ile Dünya Siyonizm'i ve Türkiye'deki İsrail'in küresel iktidar mücadelesi ancak siyaset laboratuarında görülebiliyor!

(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0406     EURO 6.7414     IMKB 86796     ALTIN 248,760    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:20
Güneş 05:01
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:38
Yatsı 21:12