KÂMİL MANADA ZIDDI OLAN SİYONİZM'E HİZMET EDER HALE GETİRİLMİŞTİR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

18 Mayıs 2019 Cumartesi 11:38 < ZEKİ GEÇKİL
-
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

Siyasi mücadelede rakip pozisyon değiştirdiğinde yeni vaziyet alınabilir. Sen daha önce böyle demiştin, şöyle yapmıştın denilemez. Siyasette ilkesizlik strateji ve taktik değiştirmek değil; temel gayesinden saparak U dönüşleri yapmaktır. Aslolan istikamettir.

Saadet Partisi Hak Dava olan Millî Görüş'ten tamamen sapmış, kâmil manada zıddı olan Siyonizm'e hizmet eder hale getirilmiştir. Saadet Partisi kabuk yönetimi Millî Görüş'ün dostlarını düşman, düşmanlarını dost edinmiştir. #KIYAM kaçınılmazdır.

Saadet Partisi'nin başına getirilen Karazangoçoğlu değiştirilerek sorun halledilmiş olmaz. Kabuk yönetim tümden değişmeli. #KIYAM Yahudi'nin Saadet Partisi kabuk yönetimini alıp başka bir kabuk yönetim getirmesi kabul edilemez. Millî Görüş için #KIYAM şart.

Saadet Partisi'nin temsil ettiği Millî Görüş Siyonizm'e, kurduğu vesayet rejimi resmi ideolojisine, statükosuna esastan karşıdır. Saadet Partisi TC resmi ideolojisi Kemalizm'i asla benimseyemez. Millî Görüş'ün 4 partisi Atatürkçülük adına kapatıldı.

Erbakan'ın "Hile rejimi ve köle düzeni" dediği vesayetçi Kemalist resmi ideoloji Millî Görüş'le asla bağdaştırılamaz. Mecburiyet söz konusu değilken Millî Görüş'ün temsilcisi Saadet Partisi adına Samsun'daki 19 Mayıs şovuna katılmak, bu olamaz.

(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.7907     EURO 6.5797     IMKB 95421     ALTIN 265,225    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:02
Güneş 04:53
Öğle 12:31
İkindi 16:26
Akşam 19:59
Yatsı 21:42