KÖLELİK VE YANAŞMACI YAŞAM GENLE, KANLA, IRKLA ALAKALI DEĞİLDİR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

09 Şubat 2019 Cumartesi 08:55 < GÜNDEM
KÖLELİK VE YANAŞMACI YAŞAM GENLE, KANLA, IRKLA ALAKALI DEĞİLDİR
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

Türkiye'nin beka sorununu umursamayıp sadece cebini, mutfağını düşünen bir toplum çürümüştür. Daha büyük beka sorunu budur. Ülkenin beka sorununu cebi, mutfağı kadar önemsemeyen bir toplum yanaşma bir toplumdur; özgürlüğü değil köleliği hak ediyor.

Doğduğun yer değil doyduğun yer vatanındır anlayışı inkârcı Kemalist eğitimin eseri yanaşmacı köle zihniyetidir. Azınlıkçı hegemonik Sabetayist Yahudi yönetimi köleleştirdiği Müslümanları soğan-patatesi kutsayacak kadar geçim derdine soktu.

Kemalist rejimin paryalaştırdığı Müslümanlar özgürlük ve demokrasiden yararlanmak yerine çıkarı için Yahudi yanaşmacılığı yapıyor. Tarih boyunca hep başka toplumlarda yanaşmacı yaşam süren Yahudiler Siyonizm'in dünya hâkimiyetinde tüm toplumların efendisi oldu.

Tarih boyunca özgürlük, bağımsızlık tutkusuyla yaşamış olan Türkleri Osmanlı Devletini yıkan Siyonizm Kemalizm ile köleleştirdi. Demek ki özgürlük ve bağımsızlık genlerden gelmiyor, ırki değil; kültürle edinilen bir anlayış ve yaşam tarzıdır.

İslam ile şereflenen Türklerin özgürlük ve bağımsızlık tutkusu pekişti. Kemalizm ise Türklere yanaşmacı bir karakter kazandırdı. Türkiye'deki iktidar kavgası ve kutuplaşmanı nedeni TC'yi kuran Sabetayist Yahudi azınlığın hiç vazgeçmediği yönetme tutkusudur.

Osmanlı Devletini İngilizlere yıktıran Siyonizm'in TC'yi kurdurduğu Selanikli Sabetayist Yahudiler Müslümanları paryalaştırdı. Sabetayist Yahudilerin TC yönetiminden uzaklaştırıp kırsal alana, varoşlara mahkûm ettiği Müslümanları Erbakan iktidara taşıdı.

Müslümanlar iktidara gelince Türkiye'yi yönetme imtiyazını yitiren Sabetayist Yahudiler dış destekle iktidar olmaya çalışıyorlar. Sabetayist Yahudi azınlık 82 milyonluk Türkiye'yi yönetemeyeceği için küçültüp Avrupa Birliği'ne sokarak öyle yönetmek istiyor.

Siyonizm PPK aracılığıyla Sevr Planını uygulayıp Büyük İsrail'i kurarak Sabetayist azınlığa İstanbul Dükalığını bırakmak istiyor. Erbakan'ın Millî Görüş'le iktidar yaptığı Müslümanlar henüz kölelik sendromundan kurtulamadıklarından yönetme zevkine varamadılar.

Hz. Musa'nın Firavun zulmünden kurtardığı köle İsrailoğulları özgürlüğü sevmeyerek soğan-sarımsak isteriz diye tutturmuşlardı. Erbakan'ın baskıcı Kemalist laik rejimin zulmünden kurtardığı köle Müslümanlar da iktidar değil soğan-patates istiyorlar.

Tağuti Kemalist laik rejimin asimile ederek köleleştirdiği tarikatlar, cemaatler özgürlük, iktidar değil, maddi imkân istiyorlar. Bütün bunlar gösteriyor ki kölelik ve yanaşmacı yaşam tarzı bir kültür ve zihniyettir; genle, kanla, ırkla alakalı değildir. Kabalacı Hahamların 5000 yıldır kuşaklar boyu aktardıkları kötülüğü örgütleyen fitneci Yahudi zihniyeti de ırki değil kültüreldir.

GÖRSELİN BÜYÜK HALİ İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN...(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • M. Sahin - 09 Şubat 2019 Cumartesi 20:42
    Aynen böyle.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.8080     EURO 6.6160     IMKB 95182     ALTIN 264,293    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:01
Güneş 04:52
Öğle 12:30
İkindi 16:25
Akşam 19:59
Yatsı 21:41